דף הבית » תרופות סבתא » 23 התרופות של סבתא להכנה מהירה והכנה מהירה לשיניים רגישות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcddbdad dedddad dddbdad dedd

23 התרופות של סבתא להכנה מהירה והכנה מהירה לשיניים רגישות

פיתרון כאב השיניים: 23 הסעדים של סבתא להכנה מהירה והקלה מהירה לשיניים רגישות

עבור אלה הסובלים מרגישות לשיניים, אין דבר גרוע יותר מההופעה הפתאומית של שן כואבת.לעתים קרובות מדי, הפנייה היחידה היא לראות רופא שיניים, שיכול להיות יקר ולא נוח.אבל ישנן אלטרנטיבות אחרות.לסבתות בכל מקום יש תרופות לכאבי שיניים שנמסרו מדור לדור.להלן 23 מהשיטות הנבדקות והיעילות ביותר להכנה מהירה והקלה מהירה לשיניים רגישות.

1.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה מסורתית לכאבי שיניים, והוא שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט להשרות כדור כותנה בשמן ציפורן ומורחים אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

2.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית לכאבי שיניים.פשוט ללעוס שן שום קטן של שום למשך כמה דקות ואז לירוק אותו.לחלופין, אתה יכול לרסק שן שום ולהחיל אותו ישירות על השן הפגועה.

3.שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה אך יעילה לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח בכוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה שלך למשך כמה דקות.זה יעזור להפחתת כאב ודלקת.

4.תמצית וניל

תמצית וניל היא תרופה נהדרת לכאבי שיניים, מכיוון שתכולת האלכוהול עוזרת להרדים את האזור.פשוט טבלו כדור כותנה בתמצית וניל ומורחים אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

5.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מצוינת לכאבי שיניים, מכיוון שתכולת המנטול עוזרת להפחתת כאב ודלקת.כל שעליך לעשות הוא לחמוק שקית תה מנטה במים חמים למשך כמה דקות, נותנים לו להתקרר ואז לשטוף אותו סביב הפה שלך לכמה דקות.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר כבר מזמן משמש כתרופה טבעית לכאבי שיניים.פשוט ללעוס חתיכה קטנה של ג’ינג’ר טרי במשך כמה דקות ואז לירוק אותה.לחלופין, אתה יכול לרסק חתיכת ג’ינג’ר קטנה ולהחיל אותה ישירות על השן המושפעת.

7.בצל

בצל הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי שיניים.פשוט ללעוס חתיכת בצל גולמי קטן למשך כמה דקות ואז לירוק אותה.לחלופין, אתה יכול לרסק חתיכת בצל קטנה ולהחיל אותה ישירות על השן הפגועה.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לכאבי שיניים, מכיוון שהחומציות עוזרת להפחתת כאב ודלקת.פשוט טבלו כדור כותנה במיץ לימון ומרחו אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

9.דבש

דבש הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי שיניים.פשוט טבלו כדור כותנה בדבש ומורחים אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

10.מלפפון

מלפפון הוא תרופה נהדרת לכאבי שיניים, מכיוון שהקרירות עוזרת להפחתת כאב ודלקת.כל שעליך לעשות הוא לחתוך פרוסת מלפפון ומרחי אותה ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

11.כורכום

כורכום משמש זה מכבר כתרופה טבעית לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית כורכום בכוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה שלך למשך כמה דקות.זה יעזור להפחתת כאב ודלקת.

12.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה נהדרת לכאבי שיניים, מכיוון שהתכונות האנטי -חיוביות עוזרות להפחתת כאב ודלקת.כל שעליך לעשות הוא להשרות כדור כותנה בשמן עץ התה ומורח אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו למשך 15-20 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

13.גלידת וניל

גלידת וניל היא תרופה מצוינת לכאבי שיניים, מכיוון שהקרירות עוזרת להפחתת כאבים ודלקת.כל שעליך לעשות הוא למרוח כוס של גלידת וניל ישירות לשן הפגועה ולהשאיר אותהלמשך 15-20 דקות.ואז יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

14.חומץ תפוחים </h2

23 תרופות של סבתא להכנה מהירה והקלה מהירה של שיניים רגישות

שיניים רגישות יכולות להיות חוויה כואבת ולא נוחה, אך למרבה המזל, ישנם תרופות רבות שהועברו מסבתות במשך דורות שיכולים לספק הקלה מהירה למצב זה.ממרכיבים טבעיים למוצרים ללא מרשם, 23 הסעדים של סבתא אלה יכולים לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה מהירה ומתמשכת.

1.מלח וסודה לשתייה

מלח וסודה לשתייה היא תרופה פשוטה ויעילה שיכולה לעזור להקל על שיניים רגישות.מערבבים 1 כפית מלח עם חצי כפית סודה לשתייה ומוסיפים כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 2-3 דקות לפני השטיפה במים חמים.

2.שמן ציפורן

שמן ציפורן שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לשיניים רגישות.פשוט מערבבים 1-2 טיפות שמן ציפורן עם כמה טיפות שמן זית ולהשתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

3.שום

לשום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה.פשוט מרסקים שן שום אחד ומורחים את הדבק ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו 5 דקות לפני השטיפה במים חמים.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה.מערבבים 2-3 טיפות שמן עץ התה עם כמה טיפות שמן זית ומשתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

5.מוצרים ללא מרשם

ישנם מוצרים רבים ללא מרשם שיכולים לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה.אלה כוללים משחות שיניים, ג’לים ושטיפות רגישות לרגישות המכילות מרכיבים כמו אשלגן חנקתי, סטרונציום כלוריד ופלואוריד.מוצרים אלה יכולים לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה מהירה ומתמשכת.

טיפים נוספים להכנה מהירה והקלה מהירה של שיניים רגישות

  • הימנע ממזונות ומשקאות חומציים שיכולים לפגוע באמייל השיניים שלך.
  • צחצח וחילץ את השיניים לפחות פעמיים ביום כדי להסיר חלקיקי מזון ולוח העלולים לגרום לרגישות.
  • בקר ברופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקוי מקצועי.
  • במידת הצורך, השתמש במברשת שיניים מרופדת רכה.
  • השתמש בשטיפת פה פלואוריד כדי לעזור לחזק את אמייל השיניים שלך.
  • הימנע מטחנה או קמצוץ שיניים.

על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה ושימוש בתרופות של 23 הסבתא להכנה מהירה והקלה מהירה של שיניים רגישות, אתה יכול לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה מתמשכת ממצב כואב זה.

שאלות נפוצות

  • מהם 23 הסעדים של סבתא להכנה מהירה והקלה מהירה של שיניים רגישות?

    23 הסעדים של סבתא להכנה מהירה והקלה מהירה של שיניים רגישות כוללות מלח וסודה לשתייה, שמן ציפורן, שום, שמן עץ התה ומוצרים ללא מרשם.בנוסף, חשוב לעקוב אחר טיפים אחרים כמו הימנעות ממזונות חומציים, צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע, לבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע, ושימוש במברשת שיניים מרושמת.

כאשר מתמודדים עם שיניים רגישות, חשוב לחפש הקלה מהירה ומתמשכת.על ידי ביצוע 23 הסעדים של סבתא וטיפים נוספים, אתה יכול לעזור להפחית את הרגישות ולספק הקלה מהירה ומתמשכת ממצב כואב זה.למידע נוסף על שיניים רגישות, תוכלו לבקר ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן