דף הבית » תרופות סבתא » 23 התרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים והכנה מהירה לקילוף שפתיים
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddedddadaddaa dadc dedadbddddd d

23 התרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים והכנה מהירה לקילוף שפתיים

הזדקנות בחינניות היא אתגר עבור אנשים רבים, אבל זה קשה במיוחד לאנשים עם שפתיים מתקלפות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את השפתיים היבשות והסודקות.במאמר זה נסתכל על 23 הסעדים של סבתא המבוססים על מרכיבים טבעיים והכנה מהירה לקילוף שפתיים.

הבנת שפתיים מתקלפות

שפתיים מתקלפות יכולות להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל התייבשות, חשיפה לשמש, רוח רוח, זיהומים ואלרגיות.המצב יכול להיות לא נוח ויכול להוביל גם לנזק נוסף לעור אם לא מטופל.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור לרפא ולהרגיע שפתיים מתקלפות.

הסעדים של סבתא לקילוף שפתיים

תרופות טבעיות אלה שימשו במשך דורות כדי לעזור להרגיע ולרפא שפתיים מתקלפות.

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לקילוף שפתיים.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להקל על יובש וגירוי.פשוט מרחי כמות קטנה של דבש על השפתיים שלך והשאיר אותו כמה דקות לפני שממחק אותו.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית מצוינת לקילוף שפתיים.לא רק שזה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגירוי, אלא שהוא גם עוזר לנעול לחות ולמנוע יובש נוסף.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על שפתייך ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

3.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הריפוי והמרגיעות שלה, והיא יכולה להוות תרופה נהדרת לקילוף שפתיים.פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על שפתייך ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

4.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרפא שפתיים מתקלפות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן זית על שפתייך ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

5.חלב

חלב הוא תרופה טבעית מצוינת לקילוף שפתיים.הוא מכיל חומצה לקטית, המסייעת לפילינג ולרכך את העור.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של חלב על השפתיים שלך ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

6.אבוקדו

אבוקדו הוא תרופה טבעית מצוינת לקילוף שפתיים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים שיכולים לעזור להרגיע ולרפא את העור.כל שעליך לעשות הוא לרסק קצת אבוקדו בשל ולהחיל אותו על השפתיים שלך, ואז השאיר אותו לכמה דקות לפני שממחק אותו.

7.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית נהדרת לקילוף שפתיים.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להרגיע ולרפא את העור.כל שעליך לעשות הוא לערבב קצת שיבולת שועל עם מעט מים ליצירת משחה, ואז למרוח אותו על השפתיים שלך ולהשאיר אותו כמה דקות לפני שנמחק אותו.

8.מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית לקילוף שפתיים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים שיכולים לעזור להרגיע ולרפא את העור.כל שעליך לעשות הוא לרסק קצת מלפפון ולהחיל אותו על השפתיים שלך, ואז השאר אותו כמה דקות לפני שממחק אותו.

9.שמן חוחובה

שמן חוחובה הוא תרופה טבעית נהדרת לקילוף שפתיים.זה עוזר לנעול לחות ולמנוע יובש נוסף.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן חוחובה על השפתיים שלך ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

10.חמאת שיאה

חמאת שיאה היא תרופה טבעית מצוינת לקילוף שפתיים.זה עוזר להרגיע ולרפא את העור, כמו גם לנעול לחות ולמנוע יובש נוסף.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של חמאת שיאה על השפתיים שלך ועסה אותה עד שהיא נספגת במלואה.

11.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרפא שפתיים מתקלפות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של לוז מכשפה על שפתייך ולהשאיר אותה לכמה דקות לפני שממחק אותה.

12.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ומעורב שיכול לעזור להרגיע ולרפא שפתיים מתקלפות.כל שעליך לעשות הוא לערבב קצת חומץ תפוחים עם מעט מים

23 תרופות של סבתא לקילוף שפתיים

שפתיים מתקלפות יכולות להיות מצב מאוד לא נוח ומביך שיכול להשפיע לאורך זמן על ההערכה העצמית של האדם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולספק הקלה מהירה.משמנים טבעיים, לדבש ושמן קוקוס, לוויטמינים חיוניים, ישנן מגוון דרכים לטיפול ולהגן על שפתייך.להלן 23 תרופות של סבתא לקילוף שפתיים.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים.זה גם אנטי דלקתי, שיכול לעזור להפחית את הגירוי והדלקת הנגרמת על ידי קילוף שפתיים.מריחת שכבה דקה של שמן קוקוס על שפתיך לפני השינה תעזור לנעול לחות ולהפחית את קילוף השפתיים שלך.

2.דבש

דבש הוא קרם לחות טבעי ובעל תכונות חיטוי.זה עוזר לשמור על לחות העור ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.החלת שכבה דקה של דבש על השפתיים לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

3.שמן זית

שמן זית עשיר בנוגדי חמצון וחומצות שומן שיכולות לעזור להפחית דלקת ויובש.ניתן ליישם אותו ישירות על השפתיים או להוסיף על שפתון לתוספת לחות.

4.אלוורה

אלוורה הוא אנטיבקטריאלי טבעי ונוגד פטרייתי המסייע להפחתת דלקת וגירוי.החלת שכבה דקה של אלוורה על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הקילוף ולהשאיר את העור לחות.

5.שמן אבוקדו

שמן אבוקדו הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולהשאיר את העור לחות.החלת שכבה דקה של שמן אבוקדו על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

הסעדים של סבתא נוספת לקילוף שפתיים

6.חמאת שיאה

חמאת שיאה היא קרם לחות טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר להפחתת דלקת וגירוי ויכול לעזור לשמור על השפתיים לחות.החלת שכבה דקה של חמאת שיאה על השפתיים לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

7.שמן חוחובה

שמן

שמן חוחובה הוא קרם לחות טבעי העשיר בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשמור על לחות העור.החלת שכבה דקה של שמן חוחובה על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

8.ויטמין E

ויטמין E הוא נוגד חמצון טבעי המסייע להפחתת הדלקת ולשמור על לחות העור.החלת שכבה דקה של שמן ויטמין E על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

9.שמן שקדים

שמן שקדים הוא קרם לחות טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשמור על לחות העור.החלת שכבה דקה של שמן שקדים על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

10.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי המסייע להפחתת דלקת וגירוי.החלת שכבה דקה של תה קמומיל על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

11.שעוות דבורים

שעוות דבורים היא קרם לחות טבעי המסייע להפחתת דלקת וגירוי.החלת שכבה דקה של שעוות דבורים על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

12.חמאת קקאו

חמאת קקאו היא קרם לחות טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשמור על לחות העור.החלת שכבה דקה של חמאת קקאו על השפתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שפתיים מתקלפות.

13.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא אנטי דלקתי טבעי שעוזר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן