דף הבית » תרופות סבתא » 23 התרופות של סבתא אורגנית ומיוחדת לעין יבשה

23 התרופות של סבתא אורגנית ומיוחדת לעין יבשה

מהי עין יבשה?

עין יבשה היא מצב בו העיניים שלך אינן מייצרות מספיק דמעות, או שהדמעות המיוצרות מתאדות מהר מדי.זה יכול להוביל למגוון של תסמינים, מגירוי קל וכלה בכאב וחוסר נוחות קשה.חשוב להבין את הגורמים לעין יבשה ולמצוא סעדים שיכולים לעזור בניהול המצב.

הסעדים של סבתא לעין יבשה

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בעין יבשה במשך מאות שנים.להלן 23 תרופות אורגניות ומיוחדות בהן הם השתמשו בכדי להקל על אי הנוחות והכאב של העין היבשה.

1.שמן קיק

שמן קיק הוא שמן צמחי ששימש מאז ימי קדם לטיפול במגוון תנאים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להרגיע את העין היבשה.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט מרחו כמה טיפות ישירות לעין, או ערבבו אותו עם שמן נשא כמו שמן זית.

2.תה קמומיל

תה קמומיל שימש זה מכבר לטיפול במגוון מצבים, כולל עין יבשה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.כדי להשתמש בתה קמומיל, פשוט תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר לפני השימוש בו כדחיסה או לשטוף את העיניים.

3.פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה פשוטה ויעילה לעין יבשה.קרירות פרוסות המלפפון יכולה לעזור להרגיע את הגירוי והאי הנוחות הקשורים לעין יבשה.כל שעליך לעשות הוא לחתוך שתי פרוסות מלפפון, הניחו אותן על העיניים למשך 10 דקות ואז לשטוף את העיניים במים קרירים.

4.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה למגוון תנאים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.כדי להשתמש בדבש כתרופה, פשוט מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים.יש לשטוף את העיניים שלך בתערובת פעמיים עד שלוש ביום.

5.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר לטיפול במגוון מצבים, כולל עין יבשה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.כדי להשתמש באלוורה כתרופה, פשוט ערבבו כף אחת של ג’ל אלוורה עם כוס מים חמים.יש לשטוף את העיניים שלך בתערובת פעמיים עד שלוש ביום.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שמן צמחי ששימש מאז ימי קדם לטיפול במגוון מצבים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להרגיע את העין היבשה.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מרחו כמה טיפות ישירות לעין, או מערבבים אותו עם שמן נשא כמו שמן זית.

7.תה ירוק

תה ירוק משמש זה מכבר לטיפול במגוון מצבים, כולל עין יבשה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.כדי להשתמש בתה ירוק, פשוט תלול כפית אחת של עלי תה ירוק בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר לפני השימוש בו כדחיסה או לשטוף את העיניים.

8.שמן בוראג ‘

שמן בוראג ‘הוא שמן צמחי ששימש מאז ימי קדם לטיפול במגוון תנאים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להרגיע את העין היבשה.כדי להשתמש בשמן בוראז ‘, פשוט מרחו כמה טיפות ישירות לעין, או מערבבים אותו עם שמן נשא כמו שמן זית.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר לטיפול במגוון מצבים, כולל עין יבשה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.יש לשטוף את העיניים שלך בתערובת פעמיים עד שלוש ביום.

10.Wosewater

מי ורדים משמשים זה מכבר לטיפול במגוון מצבים, כולל עין יבשה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, אשר

חלק 2: תרופות טבעיות לעין יבשה

עין יבשה היא מצב לא נוח שיכול להיות קשה לטיפול בו.עם זאת, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על תסמיני העין היבשה.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים, והן יכולות להיות דרך נהדרת להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.להלן 23 התרופות הטבעיות והסבתות המיוחדות לעין יבשה.

1.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה פופולרית לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולעזור להרגיע את העיניים.כדי להשתמש בשמן קיק לעין יבשה, טבלו כדור כותנה בשמן ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.

2.פרוסות מלפפון

ניתן להשתמש ב

פרוסות מלפפון כדי להפחית נפיחות ואדמומיות בעיניים.מניחים כמה פרוסות מלפפון מעל העיניים והשאירו אותן למשך 10 דקות.זה נחשב להפחית דלקת ועוזר בעין יבשה.

3.שקיות תה קמומיליות

ניתן להשתמש ב

שקיות תה קמומיליות כדי להפחית את הדלקת ולהרגיע את העיניים.משרים שתי שקיות תה קמומיליות במים חמים למשך חמש דקות.החל את שקיות התה החמות על העיניים והשאיר אותן במשך 10 דקות.זה יעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמה טיפות על האזורים הפגועים ועיסוי בעור.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.

5.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולהרגיע את העיניים.כדי להשתמש באלוורה, חתוך עלה והחל את הג’ל ישירות על האזורים המושפעים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

6.קומפרס קר

ניתן להשתמש ב

דחיסה קרה להפחתת דלקת ולהרגיע את העיניים.משרים מטלית נקייה במים קרים ומורחים אותו על האזורים הפגועים.השאירו אותו למשך 10 דקות וחזרו על פי הצורך.

7.מי ורדים

ניתן להשתמש ב

מי ורדים להפחתת הדלקת ולהרגיע את העיניים.טבלו כדור כותנה במי ורדים ומורחים אותו על האזורים המושפעים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

8.מכשפה לוז

לוז המכשפה הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש במכשפות לוז, החל כמה טיפות על האזורים המושפעים ועיסוי בעור.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש במיץ לימון, החל כמה טיפות על האזורים הנגועים ועיסוי בעור.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.

10.דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש בדבש, החל כמה טיפות על האזורים הנגועים ועיסוי בעור.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.

11.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש בתה ירוק, תלול שקית תה במים חמים למשך חמש דקות.מרחו את שקית התה החמה על העיניים והשאירו אותה למשך 10 דקות.זה יעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעין יבשה.

12.חלב

חלב הוא תרופה נהדרת לעין יבשה.נחשב להפחית דלקת ולקידום ריפוי.כדי להשתמש בחלב, טבלו כדור כותנה בחלב קר ומורחים אותו על האזורים המושפעים.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

13.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה נהדרת לייבוש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן