דף הבית » תרופות סבתא » 23 התרופות והתרופות של סבתא מסורתית להרפס על השפתיים
ddaadaddaddaa dddaadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa dcddada

23 התרופות והתרופות של סבתא מסורתית להרפס על השפתיים

הרפס על השפתיים: גורמים ותסמינים

הרפס על השפתיים הוא זיהום שכיח הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס.תסמינים של הרפס על השפתיים כוללים אדמומיות, גירוד ושריפה על השפתיים או סביב הפה.שלפוחיות עשויות להיווצר גם על השפתיים או בתוך הפה.הנגיף מדבק מאוד וניתן להפיץ אותו באמצעות מגע ישיר עם אדם נגוע או באמצעות מגע עם חפץ שזוהם בנגיף.

הסעדים והתרופות של סבתא מסורתית להרפס על השפתיים

יש הרבה תרופות ותרופות של סבתא מסורתיות להרפס על השפתיים ששימשו במשך מאות שנים.תרופות אלה טבעיות וניתן להשתמש בהן להפחתת הסימפטומים והתפשטות הנגיף.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.ניתן להשתמש בו כדי להפחית דלקת ואדמומיות על השפתיים, כמו גם להפחית את התפשטות הנגיף.לשימוש, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם תשעה חלקים מים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

2.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות וניתן להשתמש בו כדי להפחית את חומרת הסימפטומים של הרפס על השפתיים.לשימוש, מערבבים כף אחת של שום כתוש עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

3.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית דלקת ואדמומיות על השפתיים הנגרמות על ידי הרפס.לשימוש, החל ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע.

4.Lemon Balm

Lemon Balm הוא עשב שיש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את חומרת הסימפטומים של הרפס על השפתיים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של מזור לימון עם שתי כפות מים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

5.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את התפשטות הנגיף.לשימוש, החל שכבה דקה של דבש ישירות על האזור המושפע.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.ניתן להשתמש בו כדי להפחית דלקת ואדמומיות על השפתיים הנגרמות על ידי הרפס.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בה כדי להפחית את התפשטות הנגיף.לשימוש, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מטופח טבעי ואנטיספטי.ניתן להשתמש בו כדי להפחית דלקת ואדמומיות על השפתיים הנגרמות על ידי הרפס.לשימוש, החל את המכשפה לוז ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.ניתן להשתמש בו כדי להפחית דלקת ואדמומיות על השפתיים הנגרמות על ידי הרפס.לשימוש, החל שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.

10.Echinacea

Echinacea הוא עשב שיש לו תכונות אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את חומרת הסימפטומים של הרפס על השפתיים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של Echinacea עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

11.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב שיש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -חיטוי.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את התפשטות הנגיף ולהפחתת דלקת ואדמומיות על השפתיים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של גולדנסיל עם שתי כפות מים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.

12.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב שיש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את חומרת הסימפטומים של הרפס על השפתיים.לשימוש, ערבבו כפית אחת של

חלק ב ‘: 23 התרופות והתרופות של סבתא המסורתית להרפס על השפתיים

הרפס על השפתיים הוא מצב עור שכיח העלול לגרום לכאב, אי נוחות ומבוכה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ותרופות של סבתא מסורתיות שיכולות לעזור לפנות את הסימפטומים ולהפוך את המצב עם המצב נסבל יותר.מסעדים ביתיים טבעיים לטיפולי צמחי מרפא, הנה 23 תרופות ותרופות של סבתא מסורתיות על הרפס על השפתיים.

1.שום

שום שימש כתרופה טבעית במשך מאות שנים.הוא מכיל תכונות אנטי -ויראליות וחזקות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בנגיף הרפס.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, טוחן שן שום ומערבב אותו עם מעט מים כדי ליצור משחה.החל משחה זו על האזור המושפע שלוש פעמים ביום.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית עוצמתית לתנאי עור רבים.יש לו תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הרפס.עדיף לדלל את השמן בשמן נשא ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

3.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.החל דבש ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

4.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא עוזר להרגיע ולרפא את האזור המושפע.החל אלוורה ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.החל את המכשפה לוז ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

6.Lemon Balm

Balm Lemon הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.מרחי לימון מזור ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

7.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטרייתיות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.החל חומץ תפוחים ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

8.Echinacea

Echinacea הוא עשב טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטרייתיות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.חלו כוס תה Echinacea ושתו אותו מספר פעמים ביום.

9.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטרייתיות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.החל שמן אורגנו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטרייתיות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.חלו כוס תה שורש ליקוריץ ושתו אותו מספר פעמים ביום.

11.מלח אפסום

מלח אפסום הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.מוסיפים כוס מלח אפסום לאמבטיה חמה ומשרות 20 דקות מספר פעמים ביום.

12.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות.זה יעיל במיוחד בטיפול בהרפס מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.מערבבים כפית סודה לשתייה עם מעט מים כדי ליצור משחה.החל את הדבק הזה על

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן