דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא עתיקה ויעילה לאצבע ההדק

23 הסעדים של סבתא עתיקה ויעילה לאצבע ההדק

טיפול באצבע ההדק עם הסעדים של סבתא

אצבע ההדק היא מצב המשפיע על הגידים באצבעות הגורמות להם לנעול במצב כפוף.זה יכול להיות כואב מאוד ויכול להקשות על הזזת האצבע או לכופף את האצבע.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות המשמשות במשך מאות שנים לטיפול באצבע ההדק.כאן אנו מסתכלים על כמה מהתרופות הידועות והיעילות ביותר של סבתא לאצבע ההדק.

H2: להשרות במים חמים

השריית האצבע המושפעת במים חמים היא דרך פשוטה ויעילה להקל על הכאב ואי הנוחות של אצבע ההדק.משרים את האצבע עד 30 דקות שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הנפיחות ולהפחית את הכאב.אתה יכול להוסיף כמה מלחי אפסום או חומץ תפוחים למים כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את האזור המושפע.לאחר השרייה, הקפידו לייבש את האצבע היטב לפני שמריחים טיפולים אחרים.

H2: החלת קומפרסים קרים

תרופה יעילה נוספת לאצבע ההדק היא למרוח קומפרסים קרים על האזור המושפע.ניתן ליישם קרח או חבילה קרה עטופה בבד על האזור עד 20 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית דלקת וכאב באזור הנגוע.

H3: עיסוי האצבע

עיסוי בעדינות של האזור המושפע יכול להועיל גם בטיפול באצבע ההדק.עיסוי האזור בתנועה סיבובית למשך מספר דקות בכל פעם יכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים למצב.

טיפ: לעסות את האצבע בתנועה סיבובית למשך מספר דקות, ואז עטוף את האצבע בבד חם למשך 10 דקות לפני שמסיר את הבד ומעסה את האצבע שוב.חזור על תהליך זה 3-4 פעמים ביום.

UL: תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול במגוון רחב של מצבים, כולל אצבע ההדק.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר המשמשים לטיפול באצבע ההדק כוללים:

• כורכום – לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

• ג’ינג’ר – ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים לאצבע ההדק.

• ארניקה – ארניקה ידועה בתכונותיו מעוררות הכאב ויכולה לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאצבע ההדק.

• קליפת ערבה – קליפת ערבה היא משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאצבע ההדק.

• פלפל קאיין-פלפל קאיין מכיל קפסאיצין, הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ומרגישות הכאב.

ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בתה, תמיסת תמיסה או קפסולה.ניתן ליישם אותם גם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

UL: תרגילים

תרגילים יכולים לעזור להפחית את הכאב והקשיחות הקשורים לאצבע ההדק.תרגילי מתיחה וחיזוק יכולים לעזור בשיפור הגמישות וטווח התנועה באצבע הנגועה.יש לבצע תרגילים מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ: נסה לבצע את התרגילים לפחות 3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

UL: סד ותומכים

לבישת סד או תמיכה יכולה להועיל גם בטיפול באצבע ההדק.יש ללבוש את הסד או התמיכה בלילה כדי לעזור לשמור על האצבע במצב ישר ולהפחית את הסיכון לנעילת האצבעות במצב כפוף.

UL: דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק שניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מצבים, כולל אצבע ההדק.דיקור סיני כרוך בהכנסת מחטים עדינות מאוד לנקודות ספציפיות בגוף כדי לסייע בהפחתת הכאב ושיפור זרימת הדם.

UL: שינויים בתזונה

ביצוע שינויים בתזונה יכול להועיל גם בטיפול באצבע ההדק.אכילת תזונה העשירה במזונות אנטי דלקתיים כמו פירות, ירקות וחומצות שומן אומגה 3 יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לאצבע ההדק.

אלה רק כמה מהתרופות הרבות של סבתא העתיקה והיעילה לאצבע ההדק.אם אתה סובל ממצב זה, הקפד לדבר עם הרופא שלך ולחקור את כל ה- TREA הזמיןtments, כולל תרופות אלה.

חלק 2: טיפול באצבע ההדק עם תרופות טבעיות

למרות שאין פיתרון בגודל אחד מתאים לכל אצבע ההדק, ישנם מגוון של תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים בהצלחה רבה.החל מתרופות צמחי מרפא לתרגילי פיזיותרפיה, סבתות הכירו זה מכבר את כוחן של תרופות טבעיות לטיפול במגוון רחב של מחלות.להלן 23 תרופות של סבתא עתיקה ויעילה לאצבע ההדק.

1.טיפול חם וקור

טיפול חם וקור משמש זה מכבר כתרופה טבעית לאצבע ההדק.החלת דחיסה חמה או קר על האזור המושפע במשך 15 דקות מספר פעמים ביום יכולה להפחית את הדלקת, לשפר את זרימת הדם ולהקל על הכאב.לסירוגין בין קומפרסים חמים לקור יכול לעזור להפחית עוד יותר את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.

2.תרופות צמחיות

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אצבע ההדק.תרופות צמחיות פופולריות לאצבע ההדק כוללות כורכום, ג’ינג’ר וקליפת ערבה.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורת קפסולה או לספוג במים חמים להכנת תה.בנוסף, ניתן ליישם ג’ל ארניקה ושמנים אתרים כמו לבנדר ומנטה על האזור הנגוע כדי להפחית דלקת וכאב.

3.תרגילי מתיחה וחיזוק

תרגילי מתיחה וחיזוק יכולים לעזור בשיפור הגמישות, להפחית את הדלקת ולחזק את השרירים השולטים באצבעות.מתיחת האצבע המושפעת מספר פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את הכאב והנוקשות.בנוסף, חיזוק תרגילים כמו אחיזת כדור מתח או סחיטת כדור גומי יכולים לעזור לחזק את השרירים והגידים של האצבע.אם האצבע כואבת או נפוחה מכדי לנוע, עדיף להימנע מכל תרגילים שעלולים לגרום לכאב או לפציעה נוספים.

4.דיקור סיני ואקופרסורה

דיקור סיני ואקופרסורה הם שתי טכניקות ריפוי סיניות עתיקות בהן ניתן להשתמש לטיפול באצבע ההדק.דיקור סיני כרוך בהכנסת מחטים עדינות לנקודות ספציפיות בגוף, ואילו אקופרסורה כרוכה בהפעלת לחץ על נקודות ספציפיות עם האצבעות.שתי הטכניקות יכולות לעזור להפחית כאב ודלקת, לשפר את זרימת הדם ולקדם ריפוי.עדיף להתייעץ עם מתרגל מיומן לטיפולים אלה.

5.תזונה ותוספי מזון

ביצוע שינויים תזונתיים ונטילת תוספי מזון מסוימים יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לאצבע ההדק.מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה 3, כמו סלמון, זרעי פשתן ואגוזי מלך, יכולים לעזור להפחית את הדלקת.בנוסף, נטילת תוספי מזון כמו שמן דגים אומגה 3, גלוקוזאמין וכונדרויטין יכולה לסייע בהפחתת דלקת וכאב.עדיף להתייעץ עם רופא או תזונאית לפני נטילת תוספי מזון.

מסקנה

אצבע הטריגר יכולה להיות מצב כואב ומתיש, אך עם התרופות הטבעיות הנכונות, אנשים רבים זכו להצלחה רבה בטיפול בה.מטיפול חם וקור ועד תרופות צמחיות ותרגילי מתיחה וחיזוק, ישנם מגוון טיפולים טבעיים ששימשו במשך מאות שנים בהצלחה רבה.בנוסף לתרופות אלה, ביצוע שינויים תזונתיים ונטילת תוספי מזון יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב.בסופו של דבר, עדיף להתייעץ עם רופא או נותן שירותי בריאות כדי לקבוע את מסלול הטיפול הטוב ביותר.

שאלות נפוצות

  • מהם היתרונות של טיפול חם וקור לאצבע ההדק?
    טיפול חם וקור יכול לעזור להפחית דלקת, לשפר את זרימת הדם ולהקל על הכאב.לסירוגין בין קומפרסים חמים לקור יכול לעזור להפחית עוד יותר את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.
  • באילו תרופות צמחיות ניתן להשתמש לטיפול באצבע ההדק?
    תרופות צמחיות שניתן להשתמש בהן לטיפול באצבע ההדק כוללות כורכום, ג’ינג’ר, קליפת ערבה, ארניקה ג’ל ו- Eשמנים ssential כמו לבנדר ומנטה.

אצבע ההדק היא מצב שכיח שניתן לטפל ביעילות במגוון תרופות טבעיות.טיפול חם וקור, תרופות צמחיות, תרגילי מתיחה וחיזוק, דיקור סיני ואקופרסורה ושינויים תזונתיים ותוספי מזון יכולים כולם לסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לאצבע ההדק.בסופו של דבר, עדיף להתייעץ עם רופא או נותן שירותי בריאות כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר לצרכים האישיים שלך. wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן