דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא מהמטבח ומשקמים לכאבי שרירים ברגליים
ddadadddd dadc daddaad deddeddd ddedadadeddd dcdbddd da

23 הסעדים של סבתא מהמטבח ומשקמים לכאבי שרירים ברגליים

הסעדים של סבתא מהמטבח לכאבי שרירים ברגליים

רובנו שמענו על הסעדים של סבתא לכאבי שרירים – הסעדים המנוסים והאמיתיים שהועברו לאורך דורות.אך האם הסעדים הללו באמת יעילים?יש גוף הולך וגדל של עדויות המציעות כי הסעדים של סבתא יכולים להיות יעילים באותה מידה כמו תרופות מודרניות, ורבים מהתרופות הללו ניתן למצוא ממש במטבח שלך.להלן 23 מהתרופות הנפוצות ביותר של סבתא לכאבי שרירים ברגליים.

1.קומפרסים חמים וקרים

אחד הסעדים העתיקים והיעילים ביותר של סבתא לכאבי שרירים הוא קומפרסים חמים וקרים.קומפרסים חמים וקרים לסירוגין באזור הפגוע יסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.התחל על ידי יישום קומפרס חם למשך שלוש עד חמש דקות, ואחריו דחיסה קרה באותה פרק זמן.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהכאב שוכך.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לכאבי שרירים.החומצה האצטית בחומץ סיידר תפוחים מסייעת בהפחתת דלקת וכאב, והיא גם מסייעת בשיפור זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים שתי כפות חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

טיפ: הוסף כפית דבש כדי להמתיק את התערובת.

3.מלחי אפסום

מלחי אפסום הם תרופה נהדרת לכאבי שרירים.המגנזיום במלחי אפסום עוזר להרפות שרירים, להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף שתי כוסות של מלחי אפסום לאמבטיה חמה וספוג בה 15 עד 20 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי-דלקתי טבעי ומדובר בכאב.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים ושותה אותם פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש כדי להמתיק את התערובת.

5.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משכך כאבים טבעי רב עוצמה.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין בכוס מים חמים ושתה אותם פעם ביום.

6.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי חזק.החומר הפעיל בכורכום, כורכומין, מסייע בהפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית כורכום אחת בכוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש כדי להמתיק את התערובת.

התרופות של סבתא לכאבי שרירים ברגליים

סבתות היו מקור לחוכמת ריפוי במשך מאות שנים.רבים מהתרופות שלהם משמשות עדיין ברפואה המסורתית ויכולים לספק הקלה מכאבי שרירים ברגליים.להלן 23 מהסעדים של סבתא מהמטבח ומשקמים שעשויים לעזור להקל על כאבי שרירים ברגליים.

1.Epsom Salt Soaks

השריית הרגליים באמבט מלח אפסום חם יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את השרירים.כדי להכין, ממיסים כוס מלח אפסום באמבט של מים חמים והספגו את הרגליים למשך 10-15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.קומפרס ג’ינג’ר

ידוע ש

ג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי השרירים.כדי להשתמש בו כדחיסה, ג’ינג’ר מגורד טרי במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל וספגו בתוכו בד.החל את הבד על האזור המושפע למשך 10-15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.עוף כורכום ודבש

עוף זה הוא תרופה יעילה לכאבי שרירים ברגליים.כדי להכין אותו, מערבבים כפית אבקת כורכום, כף דבש וכמה טיפות מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ומכסים אותה בבד.השאירו אותו למשך 10–15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.קומפרס פלפל קאיין

לפלפל קאיין יש תכונות הטלת כאבים טבעיות שיכולות לעזור להקל עליהכאבי שרירים ברגליים.כדי להשתמש בו כדחיסה, מערבבים כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים.משרים בד בפתרון ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10–15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.עיסוי שמן ג’ינג’ר וחרדל

ידוע כי

שמן ג’ינג’ר ושמן חרדל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאבי שרירים ברגליים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ ג’ינג’ר וכף אחת של שמן חרדל.לעסות את התערובת לאזור הפגוע בתנועות מעגליות למשך 10-15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.Apple Cider Vinearg Soaks

חומץ תפוחים יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי השרירים ברגליים.כדי להשתמש בו כספיגה, מערבבים כוס חומץ תפוחים באמבט מים חמים.משרים את הרגליים שלך בתמיסה למשך 10-15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.קומפרסים חמים וקרים

יישום קומפרס חם וקור על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על כאבי שרירים ברגליים.כדי להשתמש בתרופה זו, החלף בין דחיסה חמה וקרה.החל את הדחיסה החמה למשך 10 דקות, ואחריו דחיסה קרה למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.עיסוי שמן ציפורן

ידוע כי שמן ציפורן בעל משכך כאבים, אנטי דלקתי ואנטי-פסמודי שיכול לעזור להפחית את כאבי השרירים ברגליים.כדי להשתמש בו כשמן עיסוי, מערבבים כפית אחת של שמן ציפורן עם כף אחת של שמן נשא, כמו שמן שקד או חוחובה.לעסות אותו לאזור הפגוע בתנועות מעגליות למשך 10-15 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

23 הסעדים של סבתא מהמטבח והמשקמים יכולים לספק הקלה מכאבי שרירים ברגליים.אמנם סעדים אלה בטוחים לשימוש, אך תמיד עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתנסה כל סעד ביתי.בנוסף, שתיית שפע של נוזלים וקבלת מנוחה רבה יכולה גם לעזור להפחית את כאבי השרירים ברגליים.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן