דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא מהמטבח ומומלצים על ידי מומחים לשלשול בילדים
ddadadddd dadc daddaad deddeddd ddeddedcdaddd dadc ddd

23 הסעדים של סבתא מהמטבח ומומלצים על ידי מומחים לשלשול בילדים

ג’ינג’ר כדי להרגיע את הבטן

שלשול הוא בעיה שכיחה בקרב ילדים, וזו יכולה להיות חוויה לא נוחה וכואבת.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא ותרופות מבוססות מטבח שהומלצו על ידי מומחים כדי לעזור להרגיע את הבטן.להלן 23 מהתרופות המובילות לשלשול בילדים.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את הבטן ואת מערכת העיכול.תה קמומיל הוא בחירה פופולרית, והוא כבר מזמן משמש כדי לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחתת דלקת.תה צמחי מרפא אחרים שיכולים להועיל כוללים מנטה, ג’ינג’ר ושומר.חשוב לזכור להשתמש רק בתה נטול קפאין, מכיוון שקפאין יכול להגדיל את תסמיני השלשול.

טיפ:

כשמדובר בתה צמחי מרפא, התייעץ תמיד עם הרופא או רופא הילדים כדי לוודא שזה בטוח לילדך.

בננות

בננות הן אחת התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לשלשול.בננות הן מקור נהדר לאשלגן, החשוב להתייבשות.הם גם קלים לעיכול ויכולים לעזור להאט את תהליך העיכול.

יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לחיידקים מועילים, שיכולים לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים ולהקל על תסמיני השלשול.חפש יוגורט המכיל פרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית לבעיות עיכול.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את העיכול.ניתן לקחת אותו בכמויות קטנות (כפית 1) בכוס מים.

מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, החשובים להתייבשות.מי קוקוס הם גם מקור טבעי לסוכר ונתרן, שיכולים לעזור להחליף את האלקטרוליטים שאבדו במהלך השלשול.

מרק עצם

מרק עצם הוא מקור נהדר לאלקטרוליטים, מינרלים וויטמינים, שיכולים לעזור לחדש את הגוף ולהקל על תסמיני השלשול.הוא עשיר גם בחומצות אמינו, שיכולות לעזור לקדם את צמיחתם של חיידקים מועילים במעיים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית לבעיות עיכול.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה, או שניתן להוסיף אותו למזון.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית נפוצה לבעיות עיכול.זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או לקחת אותו כתוסף.

זרעי שומר

זרעי שומר הם מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור בוויסות העיכול.ניתן לצרוך אותם בצורה של תה או לקחת אותם כתוסף.

אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב רב עוצמה ששימש זה מכבר להרגיע את מערכת העיכול ולהפחתת דלקת.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או לקחת אותו כתוסף.

קינמון

קינמון הוא תבלין רב עוצמה שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

כורכום

כורכום הוא תבלין רב עוצמה ששימש זה מכבר להפחתת הדלקת ולשיפור העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או לקחת אותו כתוסף.

שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור בוויסות העיכול.ניתן לצרוך אותם בצורה של שיבולת שועל או להוסיף לשייקים.

PEPPERMINT

Peppermint הוא תרופה צמחית פופולרית לבעיות עיכול.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או לקחת אותו כתוסף.

שום

שום הוא עשב חזק ששימש זה מכבר להפחתת הדלקת ולשיפור העיכול.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.

התרופות של סבתא לשלשול אצל ילדים

אם כיהורים רבים מתרופות ללא מרשם העומדות לטיפול בשלשול בילדים, הורים רבים פונים לתרופות טבעיות יותר בצורה של סעדים של סבתא.תרופות אלה שימשו במשך דורות והומלצו על ידי אנשי מקצוע ומומחים בתחום הבריאות בתחום.להלן 23 תרופות של סבתא מהמטבח ומומלצות על ידי מומחים לשלשול בילדים.

1.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול.כוס יוגורט ביום יכולה לעזור להפחית את תסמיני השלשול אצל ילדים.חשוב לבחור יוגורט המכיל תרבויות חיות ופעילות שכן אלה מועילים ביותר לשחזור האיזון.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה עבור מחלות רבות, כולל שלשול.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת במעיים ויכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.ניתן להוסיף ג’ינג’ר לאוכל, או להתחבר לתה.חשוב לציין כי אין לתת ג’ינג’ר לילדים מתחת לגיל שניים.

3.בננות

בננות הן מקור נהדר לאשלגן, שיכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.הם קלים לעיכול ויכולים לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול.מומלץ לילדים לאכול שתיים עד שלוש בננות ביום כשסובלים משלשול.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני השלשול.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במעיים.ניתן להוסיף חומץ תפוחים למזון או להתחקק לתה.חשוב לציין כי אין לתת חומץ תפוחים לילדים מתחת לגיל שניים.

5.תה קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי שיש לו השפעה מרגיעה על הגוף.נחשב להפחית דלקת במעיים ויכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.ניתן לחלוט תה קמומיל לילדים מעל גיל שניים וניתן לתיק אותו בדבש.

6.מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור טבעי לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחזיר את האיזון לגוף.זהו מקור נהדר להידרציה ויכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.חשוב לציין כי אין לתת מי קוקוס לילדים מתחת לגיל שניים.

7.גזר

גזר הם מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים, שיכולים לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול.מומלץ לילדים לאכול שניים עד שלושה גזר ביום שסבלו משלשול.ניתן לאכול גזר גולמי או לבושל.

8.מי אורז

מי אורז הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחזיר את האיזון לגוף.זהו מקור נהדר להידרציה ויכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.חשוב לציין כי אין לתת מי אורז לילדים מתחת לגיל שניים.

9.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים, שיכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.חשוב לבחור שיבולת שועל שאינה מתוקה מדי מכיוון שזה יכול להחמיר את הסימפטומים.ניתן לאכול שיבולת שועל כדגנים חמים או להוסיף אותם לשייקים.

10.PRUNES

שזיפים מיובשים הם מקור נהדר לסיבים, שיכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.חשוב לציין כי אין לתת שזיפים שזינים לילדים מתחת לגיל שניים.ניתן לאכול שזיפים גולמיים או מבושלים וניתן להוסיף אותם לשייקים.

11.מרק

מרקים הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחזיר את האיזון לגוף.הם מהווים מקור נהדר להידרציה ויכולים לעזור להפחית את תסמיני השלשול.חשוב לציין כי אין לתת מרקים לילדים מתחת לגיל שניים.

12.שומר

שומר שומר הוא תרופה ידועה עבור מחלות רבות, כולל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן