דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא להכנה מהירה וטיפול יעיל לבחילה
ddadadddd dadc daddaad dcddbdad dedddad ddddaddc ddad

23 הסעדים של סבתא להכנה מהירה וטיפול יעיל לבחילה

בחילה: הכנה מהירה וטיפול יעיל

אף אחד לא אוהב להרגיש בחילה.זו תחושה לא נוחה שיכולה להיות קשה להיפטר ממנה.למרבה המזל, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להקל על הבחילה שלך.סבתות משתמשות בסעדים שונים מזה שנים כדי לעזור לשמור על בחילות במפרץ.להלן 23 תרופות של סבתא להכנה מהירה וטיפול יעיל לבחילה.

באמצעות מנטה

מנטה הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר שיעזרו ליישב את הבטן ולהקל על בחילה.אתה יכול לשתות תה מנטה או ללעוס על סוכריות מנטה כדי לעזור להפחית את תחושת הבחילה.שמן אתרי מנטה יכול לשמש גם כטיפול מקומי.הניחו כמה טיפות שמן מנטה על המקדשים ועל מפרקי כף היד להקלה מהירה של בחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לבחילה.אתה יכול לשתות תה ג’ינג’ר, לאכול ג’ינג’ר מגובש או לקחת כמוסות ג’ינג’ר.הג’ינג’ר עוזר ליישב את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.אתה יכול גם להוסיף ג’ינג’ר לארוחות שלך לקבלת דחיפה נוספת של טעם והקלה בבחילה.

מי שתייה

שתיית מים יכולה לעזור להפחית בחילה.הקפידו לשתות הרבה מים לאורך היום כדי לשמור על לחות גופכם ולסייע בהפחתת תחושת הבחילה.

אוכלים קרקרים יבשים

אכילת כמה קרקרים יבשים יכולה לעזור ליישב את הבטן ולהפחית את הבחילה.הפיצוחים יעזרו לספוג כל עודפי חומצת קיבה ויכולים לעזור להפחית את הנפיחות והבחילה.

שתיית מי לימון

שתיית מי לימון יכולה לעזור להפחית בחילה.הלימון עוזר ליישב את הבטן והמים עוזרים לשמור על התייבשותך.מערבבים כמה טיפות מיץ לימון לכוס מים ושותים אותו לאורך כל היום להקלה בבחילה.

שתיית תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לבחילה.התה עוזר להרפות את גופך ויכול להפחית את תחושת הבחילה.שתו כוס תה קמומיל בבוקר ולפני השינה כדי לעזור לשמור על בחילות במפרץ.

באמצעות אקופרסורה

אקופרסורה היא דרך נהדרת להפחית את הבחילה.אתה יכול להפעיל לחץ על נקודות מסוימות על גופך כדי לעזור להפחית את תחושת הבחילה.הפעלת לחץ על קצות האצבעות שלך, פנים פרקי כף היד וגשר האף שלך יכול לעזור להפחית את הבחילה.

הימנעות מקפאין

קפאין יכול להחמיר את הבחילה, ולכן עדיף להימנע מכך אם אתה מרגיש בחילה.נסה לקצץ בצריכת הקפאין שלך ולשתות הרבה מים לאורך כל היום.

מוצץ קוביות קרח

יניקה על קוביות קרח יכולה לעזור להפחית את הבחילה.הטמפרטורה הקרה יכולה לעזור ליישב את הבטן ותנועת היניקה יכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה.

אוכלים ארוחות קטנות

אכילת ארוחות קטנות יותר לאורך היום יכולה לעזור בהפחתת הבחילה.אכילת ארוחות גדולות יכולה לגרום לך להרגיש נפוח ומילה, אז נסה לאכול ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אתה מרגיש בחילה, נסה לשתות כוס מים חמים עם כפית דבש וסחיטת לימון.הדבש והלימון יעזרו ליישב את הבטן והמים החמים יעזרו לשמור על התייבשות.

תרופות ביתיות לבחילה

בחילה היא תחושה לא נעימה בבטן שיכולה להיגרם על ידי דברים רבים ושונים.לעתים קרובות זה מלווה בתחושות של סחרחורת, הזעה ותחושה כללית של אי נוחות.כאשר בחילה מכה, זה יכול להיות קשה למצוא הקלה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שיכולות לעזור לטיפול במהירות וביעילות בחילה.להלן 23 תרופות של סבתא להכנה מהירה וטיפול יעיל לבחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב קולינרי ותרופות ששימש זה מכבר לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בג’ינג’ר נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בג’ינג’ר לבחילה, נסה לשתות תה ג’ינג’ר או להוסיף ג’ינג’ר טרי לאוכל שלך.אתה יכול גם ליטול תוספי ג’ינג’ר או ללעוס על חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי.

לימון

לימון הוא פרי הדר המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.על פי ההערכה, ריח הלימון מסייע בהפחתת הבחילה.כדי להשתמש בלימון לבחילה, נסה את DRIמכוסה כוס מי לימון או שאפת ריח של לימון טרי חתוך.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים.

PEPPERMINT


מנטה הוא עשב ששימש זה מכבר לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים במנטה מנטה נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש במנטה לבחילה, נסה לשתות תה מנטה או הוספת עלי מנטה טריים למזון שלך.אתה יכול גם ליטול תוספי מנטה או ללעוס על חתיכת עלה מנטה טרי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מרכיב מטבח נפוץ שלפי ההערכה מסייע בהפחתת הבחילה.נהוג לחשוב כי החומצה האצטית בחומץ סיידר תפוחים יכולה לעזור להפחית את חומצת הקיבה ולהרגיע את הקיבה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לבחילה, נסה להוסיף כף של חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו.

קמומיל

קמומיל הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בקמומיל נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בקמומיל לבחילה, נסה לשתות תה קמומיל או להוסיף פרחי קמומיל טריים לאוכל שלך.אתה יכול גם ליטול תוספי קמומיל או ללעוס על חתיכת פרח קמומיל טרי.

שומר

שומר הוא עשב ששימש זה מכבר לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בשומר נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בשומר לבחילה, נסה לשתות תה שומר או להוסיף עלי שומר טריים לאוכל שלך.אתה יכול גם לקחת תוספי שומר או ללעוס על חתיכת זרעי שומר טרי.

קינמון

קינמון הוא תבלין המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בקינמון נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בקינמון לבחילה, נסה לשתות תה קינמון או הוספת קינמון טרי לאוכל שלך.אתה יכול גם לקחת תוספי קינמון או ללעוס על חתיכת מקל קינמון טרי.

ציפורן

ציפורן הם תבלין המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בציפורן נחשבים כמסייעים בהפחתת בחילות על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בציפורן לבחילה, נסה לשתות תה ציפורן או הוספת ציפורן טריות לאוכל שלך.אתה יכול גם ליטול תוספי ציפורן או ללעוס על חתיכת ציפורן טרייה.

הל

הל הוא תבלין המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים ב- Hartamom נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש הלד לבחילה, נסה לשתות תה הל או הוספת הל טרי לאוכל שלך.אתה יכול גם לקחת תוספי קרם או ללעוס על חתיכת תרמיל הל טרי.

בזיליקום

בזיל הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילה.הרכיבים הפעילים בבזיליקום נחשבים לסייע בהפחתת הבחילה על ידי הרגעת הקיבה.כדי להשתמש בזיליקום לבחילה, נסה לשתות תה בזיליקום או להוסיף עלי בזיליקום טריים למזון שלך.אתה יכול גם לקחת תוספי בזיליקום או ללעוס על חתיכת עלה בזיליקום טרי.

מסקנה

23 הסעדים של סבתא אלה להכנה מהירה וטיפול יעיל לבחילה יכולים לספק הקלה מהירה ויעילה מבעלות.אמנם בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש, אך חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, במיוחד אם אתה בהריון או שיש לך מצבים רפואיים בסיסיים.

שאלות נפוצות

<ul

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן