דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא בטוחים ומומלצים על ידי מומחים לדלקת חניכיים
ddadadddd dadc daddaad ddddddd ddeddedcdaddd dadc ddd

23 הסעדים של סבתא בטוחים ומומלצים על ידי מומחים לדלקת חניכיים

דלקת חניכיים היא מצב שכיח המשפיע על החניכיים, וגורם להם להיות מודלקים ומעצבנים.בדרך כלל זה נגרם כתוצאה מהיגיינת דרך הפה לקויה, אך יכול להיגרם גם על ידי גורמים אחרים כמו שינויים הורמונליים, גנטיקה ותרופות מסוימות.למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים העומדים לטיפול בדלקת חניכיים, כולל מגוון תרופות של סבתא.להלן 23 תרופות של סבתא הבטוחות ומומלצות על ידי מומחים לדלקת חניכיים.

שטיפת מי מלח

שטיפה של מי מלח היא אחד התרופות הנפוצות ביותר של סבתא לדלקת חניכיים.זוהי תרופה פשוטה וזולה הכרוכה בהמסת כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומשתמשת בתערובת כשטיפת פה.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים הגורמים לדלקת חניכיים.

שטיפת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב נפוץ בסעדים של סבתא רבים לדלקת חניכיים.זה יכול לשמש שטיפת פה להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להכין שטיפת סודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים והשתמשו בתערובת כשטיפת פה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית נוספת לדלקת חניכיים.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על החניכיים.בשמן עץ התה השפעות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת חניכיים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בשמן קוקוס, השטף כף של השמן סביב הפה שלך למשך 10-15 דקות, ואז ירק אותו החוצה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של החומץ עם כוס מים והשתמשו בתערובת כשטיפת פה.

שום

שום הוא תרופה טבעית לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בשום, פשוט ללעוס שן שום כמה פעמים ביום.

משיכת שמן

משיכת שמן היא תרופה מסורתית לדלקת חניכיים הכרוכה בהסתובבות שמן בפה במשך 10-15 דקות, ואז יורקת אותו.השמן מסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים.שמן קוקוס, שמן שומשום ושמן חמניות הם כולם שמנים יעילים למשיכת שמן.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית נוספת לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש באלוורה, מרחו את הג’ל ישירות על החניכיים או ערבבו אותו במים והשתמשו בתערובת כשטיפת פה.

כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של התבלין עם כוס מים חמים והשתמשו בתערובת כשטיפת פה.

קלנדולה

קלנדולה היא תרופה פופולרית לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש קלנדולה, מערבבים כפית אחת של העשב עם כוס מים חמים והשתמשו בתערובת כשטיפת פה.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בקמומיל, תלול כמה שקיות תה קמומיליות בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז השתמש בתערובת כשטיפת פה.

Echinacea

Echinacea הוא תרופה מסורתית נוספת לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש ב- Echinacea, תלול כמה שקיות תה Echinacea בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז השתמש בתערובת כשטיפת פה.

טימין

טימין הוא גראן פופולריהתרופה של דמה לדלקת חניכיים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.

23 תרופות של סבתא לדלקת חניכיים: מה לדעת

דלקת חניכיים היא דלקת של החניכיים הנגרמות כתוצאה מהצטברות פלאק העלולה להוביל לפגיעה בריאותית כואבת ולעיתים בלתי הפיכה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות המועברות מסבתות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של דלקת חניכיים ואף למנוע את התרחשותם מלכתחילה.במאמר זה נדון ב -23 על הסעדים של סבתא אלה בטוחים ומומלצים על ידי מומחים לטיפול ומניעת דלקת חניכיים.

שמן קוקוס

אחד התרופות הפופולריות ביותר שהועברו מסבתות הוא שמן קוקוס.לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי -פטריאליות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.שמן קוקוס יכול לשמש שטיפת פה, או שניתן לערבב אותו עם סודה לשתייה ולהחיל על השיניים והחניכיים.

שטיפת מי מלח

תרופה פופולרית נוספת היא שטיפת מי מלח.מי מלח פועלים כחיטוי טבעי, המסייע בהפחתת חיידקים בפה ולהפחית את הגירוי והדלקת של החניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מלח אחת בכוס מים חמים והשתמשו כשטיפת פה.

התרופות של סבתא אחרת לדלקת חניכיים

 • אלוורה-אלוורה יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי, מה שהופך אותה לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל ג’ל אלוורה ישירות על החניכיים.
 • שום – שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -פטריות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים ציפורן שום והחל אותה ישירות על החניכיים.
 • משיכת שמן – משיכת שמן היא תרגול איורוודי עתיק הכולל שמן שמן בפה כדי להפחית את החיידקים והדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, השטף כף של שמן קוקוס, שומשום או חמניות בפה למשך 15-20 דקות.
 • כורכום-כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים אבקת כורכום עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה ישירות על החניכיים.
 • שמן עץ התה – שמן עץ התה ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיספטיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות שמן עץ התה עם מים והשתמשו בשטיפת פה.
 • חומץ תפוחים-חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית חומץ תפוחים עם כוס מים חמים והשתמשו כשטיפת פה.
 • myrrh-Myrrh ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו אבקת Myrrh עם מים ליצירת משחה ומרחים אותה ישירות על החניכיים.
 • מי חמצן – מי חמצן ידוע בתכונותיו האנטיספטיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מי חמצן עם כוס מים חמים והשתמשו כשטיפת פה.
 • neem – Neem ידועה בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו אבקת נים עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה ישירות על החניכיים.
 • Goldenseal – Goldenseal ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים אבקת גולדנסיל עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה ישירות על החניכיים.
 • קינמון – קינמון ידוע בתכונותיו האנטי -פטריות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים אבקת קינמון עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה ישירות על החניכיים.
 • שמן ציפורן – ציפורן oiL ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיספטיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות שמן ציפורן עם מים ושימוש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן