דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא אמיתית וזולה למוגלה בפה
ddadadddd dadc daddaad ddeddaaddaa ddddcd dcdedddcd dda

23 הסעדים של סבתא אמיתית וזולה למוגלה בפה

הבנת מוגלה בפה

מוגלה היא סוג של נוזל עבה המורכב מתאי דם לבנים מתים, חיידקים ופסולת אחרת.ניתן למצוא אותו באזורים שונים בגוף, כולל הפה.כאשר מוגלה קיימת בפה, היא עלולה לגרום לגירוי וכאב.מוגלה בפה יכולה להיגרם על ידי מגוון מצבים, כמו זיהומים חיידקיים ופטרייתיים, עששת וטראומה.

במקרים מסוימים, ניתן לטפל במוגלה בפה בבית עם תרופות טבעיות.סבתות השתמשו במגוון תרופות ביתיות מנוסות ואמויות לטיפול במצב זה.להלן 23 תרופות של סבתא אמיתית וזולה למוגלה בפה.

23 הסעדים של סבתא אמיתית וזולה למוגלה בפה

1.שטיפת מי מלח

השימוש בשטיפה של מי מלח הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר של מוגלה בפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח בכוס מים חמים ולשטוף את התערובת בפה כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהרגיע את האזור המושפע.

2.חומץ תפוחים שטיפת חומץ

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית של חומץ תפוחים בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

3.שטיפת כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים וסחפו אותה בפה למשך כמה דקות.עשה זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

4.שטיפת שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פטריות חזקות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית שמן קוקוס בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

5.שטיפת שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

6.שטיפת שום

שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה שיני שום כתוש בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

7.שטיפת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא עיקרית טבעית, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה בכוס מים חמים וסחפו אותה בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

8.יוגורט שטיפה

יוגורט ידוע בתכונותיו הפרוביוטיקה והאנטי דלקתית, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית של יוגורט רגיל בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בכל חיידקים או פטריות שעלולות לגרום לזיהום.

9.שטיפת מיץ לימון

מיץ לימון ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול במוגלה בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מיץ לימון בכוס מים חמים וסחפו אותו בפה מספר דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקתN ונלחם בכל חיידקים או פטריות שעלולים לגרום לזיהום.

10.אלוורה שטיפה </h

חלק 2: תרופות טבעיות למוגלה בפה

מוגלה בפה יכולה להיות בעיה לא נוחה ומביכה, אך למרבה המזל יש כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור.הסעדים של סבתא הועברו לאורך דורות והם בדרך כלל זולים, פשוטים ויעילים.להלן 23 תרופות טבעיות שיכולות לעזור להילחם במוגלה בפה.

שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא אחד התרופות הטבעיות הנפוצות והיעילות ביותר עבור מוגלה בפה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח בכוס מים חמים ולהשתמש בו כגרגר.זה יעזור להפחתת דלקת, להוציא את המוגלה ולהפחית את הכאב ואי הנוחות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת עבור מוגלה בפה.לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לזיהום.הניחו כמה טיפות של שמן קוקוס על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שוטפים אותו במי מלח.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת עבור מוגלה בפה.זהו חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים והשתמשו בו כגרגר.חזור על זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית למוגלה בפה.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות עוצמתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה פרוסות שום על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שטיפתו במי מלח.

כורכום

כורכום הוא עשב אנטי דלקתי ואנטי-מיקרוביאלי חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים ומשתמשים בה כגרגר.חזור על זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית עוצמתית למוגלה בפה.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית דלקת.מניחים כמה טיפות שמן עץ התה על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שוטפים אותו במי מלח.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית עוצמתית עבור מוגלה בפה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.הניחו כמה טיפות של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שטיפתם במי מלח.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית עבור מוגלה בפה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.מניחים כמה פרוסות ג’ינג’ר על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שטיפתם במי מלח.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית למוגלה בפה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות דבש על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו במי מלח.

כוסברה

כוסברה היא תרופה טבעית עוצמתית עבור מוגלה בפה.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית דלקת.הניחו כמה טיפות של שמן כוסברה על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתם במי מלח.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית למוגלה בפה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות מיץ לימון על האזור הפגוע והשאירו אותו כמה דקות לפני שטיפתו במי מלח.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נטתרופה אוראלית למוגלה בפה.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית דלקת.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן