דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא אמיתית ואורגנית לייבוש חלב אם
ddadadddd dadc daddaad ddeddaaddaa ddddaddaddaa dcddddda

23 הסעדים של סבתא אמיתית ואורגנית לייבוש חלב אם

תרופות מסורתיות לייבוש חלב אם

הנקה היא דרך טבעית ויפה להזין תינוק.עם זאת, לפעמים אמהות צריכות לגמול את תינוקן להנקה ולייבש את חלב השד שלהן.למרבה המזל, ישנן שיטות מסורתיות וטבעיות רבות לייבוש חלב אם.להלן 23 תרופות של סבתא אמיתית ואורגנית שיעזרו לך לייבש את חלב השד שלך.

1.הימנע מגירוי

הדבר החשוב ביותר לעשות כשמנסים לייבש את חלב השד שלך הוא להימנע מכל סוג של גירוי.המשמעות היא שאסור לגעת, לעסות או להחיל לחץ על השדיים שלך.עליכם להימנע גם מללבוש בגדים הדוקים או מגבילים שיכולים להפעיל לחץ על השדיים שלכם.

2.עלי כרוב

עלי כרוב הם תרופה פופולרית לייבוש חלב אם.הכניסו כמה עלי כרוב למקרר ותנו להם להתקרר לפני שמריחים אותם על השדיים שלכם.תחושת הקירור של עלי הכרוב יכולה לעזור להפחית את ייצור חלב אם.החלף את העלים עם טריים כל כמה שעות.

3.תה מרווה

תה מרווה הוא תרופה יעילה לייבוש חלב אם.מרתיחים קומץ עלי מרווה בכוס מים למשך 10 דקות.תן לתערובת להתקרר ואז לשתות אותה.שתיית תה מרווה מספר פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.

4.הימנע מפעילים

ישנם טריגרים מסוימים שיכולים לגרום לגופך לייצר יותר חלב אם.כדי לייבש את החלב שלך במהירות רבה יותר, חשוב להימנע מפעילים אלה.דוגמאות לטריגרים כוללות לשמוע את התינוק שלך בוכה, התבוננות בתמונות של התינוק שלך או מריחת ניחוח התינוק שלך.

5.לשתות שפע נוזלים

להישאר לחות חיוני לייבוש חלב השד שלך.הקפידו לשתות שפע נוזלים לאורך היום כדי לעזור לגופכם להיפטר מעודף חלב.

טיפ ייחודי

נסה לשתות כוס תה מנטה בכל יום.הוכח כי מנטה מפחיתה את אספקת החלב, כך שזה יכול לעזור לך לייבש את החלב שלך במהירות רבה יותר.

6.הפחתת לחץ

לחץ יכול לגרום לגופך לייצר יותר חלב, ולכן חשוב לנסות ולהפחית לחץ כשמנסים לייבש את חלב השד שלך.קח לעצמך קצת זמן בכל יום להירגע ולהירגע.מדיטציה, יוגה ותרגילי נשימה עמוקים יכולים כולם לעזור להפחית את הלחץ.

7.ללבוש חזייה יציבה

לבישת חזייה יציבה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.הקפידו ללבוש חזייה נוחה שאינה צמודה מדי או מגבילה.

8.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על השדיים שלך יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.משרים מטלית כביסה במים חמים ואז החל אותו על השדיים שלך.החלף את הבד עם חדש כל כמה שעות.

9.הימנע מהנקה

ברור שהדרך הטובה ביותר לייבש את חלב השד שלך היא להימנע מהנקה.נסה להסיח את עצמך ואת התינוק שלך כאשר הדחף להניק מכה.

10.הימנע ממוצרי חלב

אכילת מוצרי חלב יכולה להגדיל את אספקת החלב שלך, ולכן עדיף להימנע מהם כשמנסים לייבש את חלב השד שלך.

11.הימנע מגירוי פטמה

כל סוג של גירוי לפטמות שלך יכול לעורר שחרור של הורמונים המגדילים את ייצור החלב.כדי לייבש את החלב שלך מהר יותר, עדיף להימנע מגירוי הפטמות שלך.

12.שאיבה

שאיבה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.לשאוב רק כמה דקות בכל יום כדי לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.

13.חילבה

חילבה היא עשב המשמש במשך מאות שנים להפחתת אספקת החלב.אתה יכול לקחת את זה בצורת קפסולה או להכין תה מהעלים.

14.הימנע מהזנת יתר

אם אתה משלים את תינוקך עם פורמולה, חשוב להימנע מהזנת יתר עליהם.הזנת יתר עלולה לגרום לגופך לייצר יותר חלב.

15.קומפרס קר

דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.משרים מטלית כביסה במים קרים ואז החל אותו על השדיים שלך.החלף את הבד עם חדש כל כמה שעות.

16.ערב שמן פרימרוז

שמן פרימרוז בערב הוא תרופות טבעיות של

צמחים לייבוש חלב אם

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל ייבוש חלב אם.תרופות צמחיות הן טבעיות, בטוחות ויעילות.רבים מעשבי התיבול המפורטים להלן ניתן למצוא בחנויות מזון בריאות או ברשת.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת ייצור חלב אם.כדי להשתמש בג’ינג’ר, תוכלו לתלול 2 כפיות של שורש ג’ינג’ר מיובש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלכם.

fenugreek

חילבה היא עשב המשמש לעתים קרובות להגברת הייצור של חלב אם, אך ניתן להשתמש בו גם להפחתת ייצור החלב.כדי להשתמש בחילבה, קח 2-3 כמוסות של העשב 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלך.

עלה סרפד

עלה סרפד הוא עשב שניתן להשתמש בו כדי להפחית את ייצור החלב.כדי להשתמש בעלה סרפד, תלולות 2-3 כפיות של עלה סרפד מיובש בכוס 1 של מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלכם.

PEPPERMINT

מנטה הוא עשב שניתן להשתמש בו להפחתת ייצור החלב.כדי להשתמש במנטה, תלולות 2-3 כפיות מנטה מיובשות בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלכם.

תרופות לא הרבעיות לייבוש חלב אם

ניתן להשיג גם תרופות לא הרבעיות לייבוש חלב אם.לרוב סעדים אלה נוחים יותר מאשר תרופות צמחיות, אך הן אינן בטוחות וטבעיות.

קומפרס קר

קומפרס קר הוא תרופה פשוטה שניתן להשתמש בה להפחתת ייצור החלב.כדי להשתמש בקומפרס קר, החל דחיסה קרה על השד למשך 10 דקות 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלך.

עלי כרוב

עלי כרוב משמשים לרוב להפחתת ייצור החלב.כדי להשתמש בעלים כרוב, הכניסו כמה עלים בתוך החזייה שלכם והשאירו אותם שם עד שעה 3 פעמים ביום עד לייצור ייצור החלב שלכם.

סיכום

ייבוש חלב אם יכול להיות משימה קשה.עם זאת, ישנם מגוון של סעדים של סבתא אמיתית ואורגנית שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת ייצור החלב.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, חילבה, עלה סרפד ופפרמינט בבטחה וביעילות.ניתן להשתמש גם בתרופות לא הרבעיות כמו קומפרסים קרים ועלי כרוב.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

מהן התרופות של סבתא אמיתית ואורגנית לייבוש חלב אם?

כמה תרופות של סבתא אמיתית ואורגנית לייבוש חלב אם כוללות ג’ינג’ר, חילבה, עלה סרפד, מנטה, קומפרסים קרים ועלי כרוב.

האם זה בטוח להשתמש בתרופות אלה?

חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.רבים מהתרופות הצמחייות הן בטוחות וטבעיות, אך יתכן כי הסעדים הלא-חרביים אינם בטוחים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן