דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים של סבתא אורגנית עם תוצאות מוכחות עבור האוזניים

23 הסעדים של סבתא אורגנית עם תוצאות מוכחות עבור האוזניים

הסעדים הטבעיים של סבתא לאוזניים

האם אתה מחפש דרכים טבעיות להקל על כאבי אוזניים או אי נוחות?הסעדים של סבתא הועברו במשך מאות שנים ויכולים לספק הקלה נחוצה למחלות אוזניים.להלן 23 תרופות טבעיות שהוכחו כמסייעות בתנאי אוזניים שונים.

שמן שום

שמן שום שימש במשך מאות שנים לתכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.שמן שום יכול לעזור להקל על כאבי אוזניים, זיהום באוזניים וטינטון.כל שעליך לעשות הוא לערבב שתיים עד שלוש טיפות שמן שום עם כמות שווה של שמן זית חם ולנהל שתיים עד שלוש טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה.יש להשתמש בתרופה זו ארבע עד חמש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע בתכונות הריפוי שלו.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית מים חמים וכמה טיפות מי חמצן.החל שלוש עד ארבע טיפות של התערובת ישירות לאוזן הפגועה.יש לעשות זאת פעמיים עד שלוש ביום עד שתנאי האוזן ישתפר.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את כאבי האוזניים והדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, חילוץ את המיץ מבצל קטן אחד וערבב אותו עם כפית אחת של שמן שומשום חם.מרחו שלוש עד ארבע טיפות מהתערובת באוזן הפגועה ומכסים אותה בכדור כותנה.יש להשתמש בתרופה זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי יש להשתמש בכל הסעדים הללו בזהירות והדרכה נאותה של איש מקצוע רפואי.לעולם אל תשתמש בכל תרופה אם היא גורמת לגירוי או אי נוחות כלשהי.אם המצב לא ישתפר לאחר השימוש באף אחד מהתרופות הללו, עדיף לפנות לטיפול רפואי.

חלק 2: 23 הסעדים של סבתא אורגנית עם תוצאות מוכחות עבור האוזניים

האוזניים הן חלק רגיש בגוף ודורשות תשומת לב מיוחדת.למרבה המזל, ישנם מגוון של סעדים של סבתא אורגנית העומדים לרשותם שיכולים לעזור להפחית את אי הנוחות ולשפר את השמיעה.להלן 23 תרופות של סבתא אורגנית עם תוצאות מוכחות לאוזניים:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ידועה למגוון מחלות, כולל כאבי אוזניים.זה יכול לשמש כטיפת אוזניים או מדולל במים ומשמש כדחיסה.חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב באוזניים.

2.שמן שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית.השמן יכול לשמש כירידת אוזניים להרגיז את האוזניים ולהפחית דלקת.ידוע כי שמן שום הוא בעל תכונות נגד פטריות, שיכולות לעזור בטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

3.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נפוצה לכאבי אוזניים.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.זה יכול לשמש גם כדי להרגיע את תעלת האוזן ולמנוע גירוד.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כירידת אוזניים להפחתת הכאב והדלקת הקשורה לזיהומים באוזניים.זה יכול לשמש גם לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

5.שמן מוללין

Mullein Oil הוא תרופה פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וכאב באוזניים.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה יעילה לכאבי אוזניים.יש לו תכונות חיטוי ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת.זה יכול לשמש גם כדי להרגיע את תעלת האוזן ולהפחתת גירוד.

7.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה מסורתית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.מיץ בצל יכול לשמש גם לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

8.מיץ ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא משכך כאבים טבעי ואנטי דלקתי.המיץ יכול לשמש כטיפת אוזניים ל REכאבי דוס ודלקת הקשורים לזיהומים באוזניים.

9.מיץ שום

מיץ שום הוא תרופה פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.מיץ שום יכול לשמש גם לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ומשכך כאבים.זה יכול לשמש כירידת אוזניים להפחתת הכאב והדלקת הקשורה לזיהומים באוזניים.זה יכול לשמש גם כדי להרגיע את תעלת האוזן ולהפחתת גירוד.

11.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן להשתמש בשמן קוקוס גם לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

12.שמן בזיליקום

שמן בזיליקום הוא משכך כאבים טבעי ואנטיספטי.זה יכול לשמש כירידת אוזניים להפחתת הכאב והדלקת הקשורה לזיהומים באוזניים.ניתן להשתמש בשמן בזיליקום גם כדי להרגיע את תעלת האוזן ולהפחתת גירוד.

13.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E הוא תרופה פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן להשתמש בשמן ויטמין E לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

14.שמן שקדים

שמן שקדים הוא משכך כאבים טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כירידת אוזניים להפחתת הכאב והדלקת הקשורה לזיהומים באוזניים.ניתן להשתמש בשמן שקדים גם להרגעת תעלת האוזן ולהפחתת גירוד.

15.שמן חוחובה

שמן חוחובה הוא תרופה יעילה לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.שמן חוחובה יכול לשמש גם לטיפול בזיהומים פטרייתיים באוזן.

16.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן