דף הבית » תרופות סבתא » 23 הסעדים המומלצים והסודיים של סבתא לפטריית הנרתיק
ddadadddd ddeddedcdaddd dddadddddd dadc daddaad dcdadda

23 הסעדים המומלצים והסודיים של סבתא לפטריית הנרתיק

מה זה פטריית הנרתיק?

פטריית הנרתיק, המכונה גם קנדידיזיס בנרתיק או קיכלי נרתיק, היא מצב שכיח אצל נשים.זהו סוג של זיהום שמרים הנגרם כתוצאה מצמיחת יתר של הפטרייה קנדידה אלביקנס בנרתיק.תסמינים של פטריית הנרתיק כוללים גירוד אינטנסיבי, תחושת שריפה בנרתיק, הפרשות נרתיקיות עבות, לבנות ואודם ונפיחות באזור הנרתיק.פטרייה נרתיקית לא מטופלת עלולה לגרום לסיבוכים חמורים כמו מחלות דלקתיות באגן, דלקות בדרכי השתן ואי פוריות.

23 הסעדים המומלצים והסודיים של סבתא לפטריית הנרתיק

ניתן לטפל בפטרת הנרתיק בתרופות ללא מרשם, תרופות מרשם או תרופות טבעיות.להלן 23 הסעדים המומלצים והסודיים של סבתא לפטריית הנרתיק:

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לפטריית הנרתיק.זה עובד על ידי איזון בין רמות החומציות של הנרתיק והריגת הפטרייה הגורמת לזיהום.לשימוש, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם שמונה אונקיות מים ושותים אותם פעמיים ביום.

שום

שום הוא חומר נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור להילחם בפטריות הנרתיק.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה הגורמת לזיהום.לשימוש, טוחנים שתי שיני שום ומערבבים אותו עם שתי כפות יוגורט.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, מערבבים שתי טיפות שמן עץ התה עם שתי כפות שמן קוקוס.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

יוגורט

יוגורט הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, החל שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

חומצה בורית

חומצה בורית היא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריה בנרתיק.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חומצה בורית עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, מערבבים שתי טיפות של שמן אורגנו עם שתי כפות שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, שתו כוס מיץ חמוציות לא ממותק פעמיים ביום למשך מספר ימים.

שמן קינמון

שמן קינמון הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, מערבבים שתי טיפות שמן קינמון עם שתי כפות שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, מערבבים שתי טיפות של שמן לבנדר עם שתי כפות שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

כורכום

כורכום הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטרייה בנרתיק.לשימוש, מערבבים כפית כורכום אחת עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום למשך מספר ימים.

תה אורגנו

תה אורגנו הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לסייע בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, תלול כפית אחת של אורגנו מיובש בכוס אחת של מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום למשך מספר ימים.

Echinacea

Echinacea הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.לשימוש, תלול כפית אחת של Echinacea מיובש בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום למשך מספר ימים.

תה קמומיל </h3

תרופות צמחי מרפא של סבתא לפטריית הנרתיק

במשך מאות שנים GRANdmothers רושמים תרופות צמחי מרפא לפטריית הנרתיק.תרופות ביתיות אלה טבעיות, בטוחות ויעילות.להלן רשימה של כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות והיעילות ביותר לטיפול בפטריות הנרתיק.

שום

לשום יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפטריית הנרתיק.כדי להשתמש בשום כטיפול, ריסקו 1-2 שיני וחלים ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם שום תלול במים חמים ולהשתמש בתה כ- Douche.בנוסף, ניתן לצרוך שום דרך הפה כדי להגביר את ההגנות הטבעיות של גופך כנגד פטרייה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בשמן עץ התה, דללו אותו בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית ומורחים ישירות על האזור המושפע.שמן עץ התה יכול לשמש גם כ- Douche או להוסיף לאמבטיה חמה.

הסעדים הסודיים של סבתא לפטריית הנרתיק

בנוסף לתרופות הצמחייות המפורטות לעיל, לסבתות יש גם כמה תרופות סודיות לטיפול בפטריות הנרתיק.להלן כמה מהפופולריות ביותר:

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפטריה הנרתיקית.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כטיפול, מדללים 1/2 כוס חומץ סיידר תפוחים עם 1/2 כוס מים ומורחים ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף 1 כוס חומץ תפוחים לאמבטיה חמה ולהשרות בתוכו למשך 15 דקות.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית לפטריית הנרתיק בזכות תכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש ביוגורט כטיפול, החל יוגורט רגיל ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם להכין משחת יוגורט על ידי ערבוב יוגורט רגיל עם מעט מים והפעלתו על האזור המושפע.בנוסף, אתה יכול לצרוך יוגורט בעל פה כדי להגביר את ההגנות הטבעיות של גופך כנגד פטרייה.

סבתות המליצו על התרופות הצמחייות והסודיות הללו לפטריית הנרתיק במשך מאות שנים.אמנם סעדים אלה עשויים שלא להיות יעילים כמו טיפולים מסורתיים, אך הם טבעיים, בטוחים ויש להם פחות תופעות לוואי.אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לטיפולים מסורתיים, הסעדים הללו עשויים להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

שאלות נפוצות

האם ניתן להשתמש בשום לטיפול בפטריית הנרתיק?

כן, לשום יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה יעילה לטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בשום כטיפול, ריסקו 1-2 שיני וחלים ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם שום תלול במים חמים ולהשתמש בתה כ- Douche או לצרוך שום דרך הפה כדי להגביר את ההגנות הטבעיות של גופך נגד פטרייה.

מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לטיפול בפטריות הנרתיק?

הדרך הטובה ביותר להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לטיפול בפטריות הנרתיק היא לדלל 1/2 כוס חומץ תפוחים עם 1/2 כוס מים ולהחיל ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף 1 כוס חומץ תפוחים לאמבטיה חמה ולהשרות בתוכה למשך 15 דקות.בנוסף, אתה יכול להשתמש בחומץ Apple Cider כ- Douche.

הסעדים הצמחיים והסודיים של סבתא לפטרייה בנרתיק שימשו במשך מאות שנים לתכונות הטבעיות, הבטוחות והיעילות שלהם.אמנם סעדים אלה עשויים שלא להיות יעילים כמו טיפולים מסורתיים, אך הם אלטרנטיבה נהדרת ויש להם פחות תופעות לוואי.אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לטיפולים מסורתיים, הסעדים הללו עשויים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. wikipedia.org יש מידע נוסף על סעדים אלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן