דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות של סבתא מרגיעות ומקובלות אוניברסלית לחניכיים נסוגות
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddaddaa ddedadddcddaa dddadd

22 תרופות של סבתא מרגיעות ומקובלות אוניברסלית לחניכיים נסוגות

מה גורם לחניכיים נסוגות?

חניכיים נסוגות הם מצב שכיח הפוגע באנשים רבים ויכול לגרום לאי נוחות ומבוכה.זה מתרחש כאשר רקמת החניכיים המקיפה את השיניים מתחילה להתכווץ, וחושפת יותר מהשן.זה יכול להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל גנטיקה, צחצוח באגרסיביות מדי ומחלות חניכיים.

22 הסעדים של סבתא לספוג חניכיים

אם אתה חווה חניכיים נסוגות, יתכן שאתה מחפש תרופות טבעיות שיעזרו להקל על אי הנוחות ולהאט את התקדמות המצב.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מסורתיות שהועברו מסבתותינו שיכולות לעזור.להלן 22 מהתרופות המקובלות ביותר עבור חניכיים נסוגות:

 • משיכת שמן: משיכת שמן היא תרגול איורוודי עתיק הכולל שמן מסתובב (בדרך כלל קוקוס או שמן שומשום) בפה למשך 20 דקות להסרת חיידקים ורעלים מהפה.נהוג לחשוב שזה יכול לעזור להפחית דלקת ולשפר את בריאות החניכיים.
 • אלוורה: אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שהופכות אותה לתרופה פופולרית לחניכיים נסוגות.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוי, ועלול לעזור להתחדש רקמת חניכיים.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה בעל תכונות אנטי-חיטוי טבעיות ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה נהדרת למחלות חניכיים.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • ג’ינג’ר: לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לחניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • מלח: מלח הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • כורכום: כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לחניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • מי חמצן: מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי הקשורים לחניכיים נסוגות.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • נם: נם הוא עשב עם תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורה לחניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לחניכיים נסוגות.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • שמן אקליפטוס: לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי-חיטוי טבעיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורה לחניכיים נסוגות.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • קלנדולה: קלנדולה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורה לחניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • קמומיל: קמומיל הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לחניכיים נסוגות.ניתן להכין אותו לתה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.
 • לבנדר: לבנדר יש תכונות טבעיות נגד חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורה לחניכיים נסוגות.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • myrrh: ל- MyRRH יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לחניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • ציפורן: לציפורן יש תכונות טבעיות של חיטוי ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאב ודלקת אסוציאטיההועבר עם חניכיים נסוגות.ניתן להפוך אותו לעיסה ולהחיל ישירות על האזורים המושפעים.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה יש תכונות טבעיות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורה לחניכיים נסוגות.זה יכול לשמש שטיפת פה או להחיל ישירות על האזור הפגוע.
 • גינגקו בילובה: גינגקו בילובה הוא עשב עם

  הבנת חניכיים נסוגות

  חניכיים נסוגות, הידועות גם בשם מיתון חניכיים, היא מצב שיניים שכיח בו רקמת החניכיים המקיפה את השיניים מתחילה להתרחק, וחושפת יותר משורשי השיניים ומגבירה את הסיכון לעששת, זיהום ובעיות בריאות הפה אחרות.הגורם השכיח ביותר לחניכיים נסוגות הוא מחלה חניכיים, זיהום בחניכיים ורקמות תומכות שיכולות להופיע כתוצאה מהיגיינת הפה לקויה.גורמים אחרים עשויים לכלול צחצוח שיניים אגרסיבי, נטייה גנטית, שיניים עקומות או מכשירי שיניים שאינם מתאימים כראוי.

  22 תרופות של סבתא מרגיעות ומקובלות באופן אוניברסלי על חניכיים שנסיות

  למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור בטיפול בחניכיים ולשפר את בריאות הפה הכללית.להלן 22 מהתרופות הנפוצות והסבתות הנפוצות ביותר עבור חניכיים נסוגות:

  1.שטיפת מי מלח

  מי מלח הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בחניכיים.לשימוש, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפת פה למשך 30 שניות פעמיים ביום.

  2.שטיפה של מי חמצן

  מי חמצן הוא חומר אנטיבקטריאלי ואנטיספטי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של 3% מי חמצן בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפת פה למשך 30 שניות פעמיים ביום.

  3.דחיסת שקית תה

  שקיות תה מכילות חומצה טאנית, שהיא עיקרית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את החניכיים.לשימוש, הרטיבו שקית תה והניחו אותו ישירות על האזור הפגוע למשך 10 דקות.

  4.שמן ציפורן

  שמן ציפורן הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן עם כפית שמן זית ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

  5.אלוורה

  אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.לשימוש, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע פעמיים ביום.

  6.סודה לשתייה

  סודה לשתייה היא חומר אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפת פה למשך 30 שניות פעמיים ביום.

  7.עלי מרווה

  עלי מרווה הם חומר טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את החניכיים.לשימוש, מערבבים כמה עלים של מרווה עם מים לייצור משחה ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע למשך 10 דקות.

  8.Myrrh

  MYRRH הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן מירר עם כפית שמן זית ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

  9.כורכום

  כורכום הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.לשימוש, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפת פה למשך 30 שניות פעמיים ביום.

  10.שמן קוקוס

  שמן קוקוס הוא חומר אנטיבקטריאלי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.לשימוש, משטפים כף שמן קוקוס בפה במשך 10 דקות פעמיים ביום.

  11.שורש ליקוריץ

  שורש ליקוריץ הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.לשימוש, מערבבים כפית אבקת שורש ליקוריץ עם כוס W חםהטרור והשתמש בו כשטיפת פה למשך 30 שניות פעמיים ביום.

  12.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

  13.EUC

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן