דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות של סבתא מזינות ומרגיעות לשיעול של תינוק
daadaddaddaa dadc daddaad dedddaddaa ddedadddaddaa dcdaddaddc

22 תרופות של סבתא מזינות ומרגיעות לשיעול של תינוק

מה זה שיעול ומה גורם לו לתינוקות?

שיעול הוא סימפטום שכיח אצל תינוקות הנגרמים בדרך כלל על ידי נגיף או זיהום חיידקי.זה יכול להיגרם גם על ידי גורמים סביבתיים כמו עשן או אבק.שיעול יכול להיות סימן למצב קשה, ולכן הורים צריכים תמיד להתייעץ עם הרופא שלהם אם התינוק שלהם משתעל.

שיעול יכול להיות חריף או כרוני.שיעול חריף בדרך כלל נמשך מספר ימים ונגרמים על ידי נגיף או זיהום חיידקי.שיעול כרוני יכול להימשך שבועות או חודשים ויכולים להיגרם על ידי אלרגיות, אסטמה או תנאים בסיסיים אחרים.

הסעדים של סבתא לשיעול התינוקות

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בשיעולי תינוקות במשך מאות שנים.רבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום, והם דרך יעילה להרגיע את שיעול התינוק.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר:

1.דבש:

דבש הוא מדכא שיעול טבעי וניתן לתת לו תינוקות מעל גיל שנה.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת הדלקת בגרון.אסור לתת לדבש לעולם לתינוקות מתחת לגיל שנה מכיוון שהוא יכול להכיל נבגי בוטוליזם העלולים לגרום למחלה קשה אצל תינוקות.

2.לימון:

ניתן להוסיף מיץ לימון למים חמים ולקבל לתינוקות מעל גיל חצי שנה כדי לעזור להרגיע שיעול.ידוע גם שהוא מסייע לפינוי גודש בחזה.

3.שפשוף אדים:

ניתן ליישם שפשוף אדים על החזה והגב של תינוקות מעל גיל שנתיים כדי לעזור להפחית את השיעול.הקפד לעקוב אחר ההוראות בתווית המוצר בעת שימוש בתרופה זו.

4.קיטור:

הוספת כמה טיפות של שמן אקליפטוס לסיר מים רותחים יכולה ליצור אדים מרגיעים שיכולים לעזור לפנות את העומס ולהפחית את השיעול.ניתן להשתמש בתרופה זו לתינוקות מעל גיל חצי שנה.

5.מי מלח:

הוספת קורט מלח לכוס מים חמים יכולה לעזור להפחית את השיעול אצל תינוקות מעל גיל חצי שנה.

6.שום:

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית וניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת השיעול אצל תינוקות מעל גיל שנה.ניתן להוסיף שום למזון או לתת כתוסף.

7.תה ג’ינג’ר:

תה ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע את כאב הגרון.זה יכול להינתן לתינוקות מעל גיל שנה.

טיפים ייחודיים לטיפול בתינוקות שיעול

כדי לעזור לטפל בשיעול של התינוק, הקפידו לשמור על התינוק לחות על ידי הצעת שפע של נוזלים לאורך כל היום.חשוב גם לשמור על חדר התינוק נקי ונקי מאבק ועשן.לבסוף, הקפידו להתייעץ עם רופא אם השיעול נמשך יותר מכמה ימים.

התרופות של סבתא לשיעול

בשנים האחרונות, סבתות הפכו פופולריות להפליא בגלל התרופות הטבעיות שלהן למחלות נפוצות.במקרה של שיעול של תינוק, סבתות העבירו הרבה תרופות מרגיעות ומזיינות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולהרגיע את התינוק.החל מתה טבעי למרחצאות מהבילים, ישנם המון תרופות שיכולות לעזור לתינוק שלך לקבל הקלה מהשיעול שלהם.

22 תרופות של סבתא מזינות ומרגיעות לשיעול של תינוק

1.חלב חם

חלב חם הוא תרופה קלאסית לשיעול של תינוק.החום והשומן בחלב יכולים לעזור להרגיע את הגרון ולספק הקלה משיעול.חשוב לוודא שהחלב אינו חם מדי, מכיוון שזה יכול לשרוף את פיו של התינוק.אם התינוק שלך הוא מעל גיל 12 חודשים, אתה יכול להוסיף מעט דבש לחלב כדי לעזור להרגיע את הגרון.

2.תה דבש ולימון

תה דבש ולימון הוא תרופה מסורתית לשיעול של תינוק.הדבש עוזר להרגיע את הגרון בזמן שהלימון עוזר לדלל את הריר.להכנת התה הזה, הרתיחו כוס מים, הוסיפו כפית דבש וכמה טיפות מיץ לימון.תן לתה להתקרר ואז לתת אותו לתינוקך בגימות קטנות.

3.אמבטיה מהבילה

אמבטיה מהבילה יכולה לעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולספק הקלה משיעול.מלאו את האמבט במים חמים, וודאו שהמים אינם חמים מדי.הוסף כמה טיפות oF שמן אתרי, כמו אקליפטוס או שמן מנטה, למים.תן לתינוק שלך לשבת באמבט 10-15 דקות.הקפד לפקוח מקרוב עליהם, מכיוון שהאדים יכולים להיות מכריעים.

4.שמן חרדל

שמן חרדל

הוא תרופה מסורתית ששימשה במשך דורות.זה עוזר להרגיע את הגרון ויכול לספק הקלה משיעול.מערבבים חלקים שווים שמן חרדל ושמן קוקוס, ואז מעסים את התערובת על חזהו של תינוקכם ובגב.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית לשיעול של תינוק.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים מיץ בצל ודבש ואז תן אותו לתינוק שלך במינונים קטנים.מיץ הבצל עוזר לדלל את הריר, ואילו הדבש מספק הקלה מרגיעה.

6.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולספק הקלה משיעול.כל שעליך לעשות הוא לערבב חצי כפית מלח בכוס מים חמים, ואז לתינוק שלך ישגרו את התערובת.וודא שהמים אינם חמים מדי, מכיוון שזה יכול לעצבן את הגרון.

7.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לשיעול של תינוק.הג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת בגרון, ואילו הדבש עוזר לספק הקלה מרגיעה.להכנת התה, הרתיחו כוס מים והוסיפו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי.תן לתה תלול למשך 10 דקות ואז להוסיף כפית דבש.תן לתה להתקרר ואז לתת אותו לתינוק שלך בגימות קטנות.

8.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקוריץ הוא עוד תרופה נהדרת לשיעול של תינוק.שורש הליקוריץ מסייע בהפחתת הדלקת בגרון, ואילו הדבש עוזר לספק הקלה מרגיעה.להכנת התה, הרתיחו כוס מים והוסיפו כפית אבקת שורש ליקוריץ.תן לתה תלול למשך 10 דקות ואז להוסיף כפית דבש.תן לתה להתקרר ואז לתת אותו לתינוק שלך בגימות קטנות.

9.שום ודבש

שום ודבש הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול של תינוק.פשוט מערבבים כמה שיני שום טחון עם כפית דבש.תן לתערובת לשבת כמה דקות ואז תן אותה לתינוק שלך במינונים קטנים.השום מסייע בהפחתת הדלקת בגרון, ואילו הדבש עוזר לספק הקלה מרגיעה.

10.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו אקליפטוס, פלפל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן