דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות של סבתא יעילות ומשמעותיות לסחרחורת ובחילה
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddcddaa ddedadedaddaadddaa dcdadda

22 תרופות של סבתא יעילות ומשמעותיות לסחרחורת ובחילה

מהי סחרחורת ובחילה?

סחרחורת ובחילה הם תסמינים גופניים שכיחים שיכולים להיות בעלי סיבות רבות ושונות.סחרחורת היא תחושה של קלילות או אובדן איזון, בעוד שבחילה היא תחושה לא נעימה של אי נוחות באזור הקיבה שיכולה להיות מלווה בהקאות.

גם סחרחורת וגם בחילה יכולים להיות תסמינים של מצבים רפואיים חמורים, כמו הפרעות באוזניים פנימיות, התייבשות או התקף לב, ולכן חשוב לפנות לטיפול רפואי אם התסמינים מתמשכים או חמורים.עם זאת, ברוב המקרים, ניתן לטפל בהצלחה בסחרחורת ובחילה בתרופות ביתיות פשוטות.

הסעדים של סבתא לסחרחורת ובחילה

סבתות השתמשו בתרופות טבעיות לטיפול במגוון מחלות במשך דורות, ויש כמה תרופות יעילות לסחרחורת ובחילה.להלן 22 מהתרופות הסבתות המועילות ביותר לסחרחורת ובחילה.

1.לאכול משהו תפל

אכילת משהו תפל, כמו קרקרים או טוסט, יכולה לעזור ליישב את הבטן ולהפחית את הבחילה.

2.לשתות תה ג’ינג’ר

שתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.ניתן להכין תה ג’ינג’ר על ידי שורש ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך 10 דקות.

3.קח אמבטיה חמה

נקיטת אמבטיה חמה יכולה לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את הסימפטומים של סחרחורת ובחילה.

4.שתו תה מנטה

שתיית תה מנטה יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.ניתן להכין תה מנטה על ידי סטול עלים טריים מנטה במים חמים למשך 10 דקות.

5.לשתות תה קמומיל

שתיית תה קמומיל יכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן להכין תה קמומיל על ידי התבוננות של פרחי קמומיל מיובשים במים חמים למשך 10 דקות.

6.צאו לטיול

קבלת אוויר צח וטיול יכול לעזור להפחית את הסחרחורת והבחילה.

7.אכלו אוכל מלוחים

אכילת מזונות מלוחים, כמו קרקרים, יכולה לעזור להפחית את הבחילה.

8.שתו מי לימון חמים

שתיית מי לימון חמים יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

9.לאכול יוגורט

אכילת יוגורט יכולה לעזור להפחית בחילה.

10.לשתות נוזלים ברורים

שתיית נוזלים צלולים, כמו מים או מרק, יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

11.קח תנומה

נקיטת תנומה יכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

12.אכל ארוחות קטנות

אכילת ארוחות קטנות ותכופות יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

13.קח תוספי ג’ינג’ר

נטילת תוספי ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

14.הימנע מאוכל חריף

הימנעות ממזונות חריפים יכולה לעזור להפחית את הבחילה.

15.קח תוספי ויטמין B6

נטילת תוספי ויטמין B6 יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

16.לאכול פירות וירקות

אכילת פירות וירקות טריים יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

17.הימנע מאלכוהול וקפאין

הימנעות מאלכוהול וקפאין יכולה לעזור להפחית את הבחילות וסחרחורת.

18.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית באופן קבוע יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

19.שתו חומץ תפוחים

שתיית תערובת של חומץ תפוחים ומים חמים יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

20.קח אקופרסורה

שימוש בנקודות אקופרסורה בגוף יכול לעזור להפחית את הבחילות והסחרחורת.

21.קבל הרבה שינה

קבלת שינה רבה יכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

22.השתמש בארומתרפיה

שימוש בשמנים אתרים, כמו לבנדר, מנטה וג’ינג’ר, יכול לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

טיפ מועיל

חשוב לשתות הרבה נוזלים אם אתם חווים סחרחורת ובחילה.התייבשות יכולה להחמיר

תרופות צמחיות לבחילות וסחרחורת

סבתות משתמשות בתרופות צמחיות במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל בחילות וסחרחורת.תרופות צמחיות הן טיפולים טבעיים ולא פולשניים בהם ניתן להשתמש בכדי לספק הקלה מתסמינים אלה.להלן 22 תרופות אפקטיביות ומשמעותיות של סבתא לסחרחורת ובחילה:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחדמבין התרופות הצמחיות הנפוצות ביותר לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון צורות, כמו שורש ג’ינג’ר טרי, ג’ינג’ר אבקה או תה ג’ינג’ר.ג’ינג’ר עוזר להפחית בחילות וסחרחורת על ידי קידום עיכול והרגעת הבטן.

PEPPERMINT


מנטה משמשת זה מכבר לטיפול בבעיות עיכול, כולל בחילה וסחרחורת.תה מנטה הוא תרופה פופולרית לבחילה וניתן לצרוך אותו מספר פעמים ביום כדי לספק הקלה.ניתן להוסיף גם שמן אתרי מנטה לאמבטיה חמה כדי להקל על בחילות וסחרחורת.

קמומיל

קמומיל הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לבחילה וסחרחורת, מכיוון שיש לו תכונות מרגיעות המסייעות להפחתת בחילות וסחרחורת.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך את Balm לימון כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.Lemon Balm הוא בעל תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להקל על בחילות וסחרחורת.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך שורש ליקריץ כתה או לקחת בצורה קפסולה.שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

שומר

שומר הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך שומר כתה או להילקח בצורה קפסולה.לשומר יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך קינמון כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.לקינמון יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

ציפורן

ציפורן היא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך ציפורן כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.לציפורן תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

כורכום

כורכום הוא תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך כורכום כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך אקליפטוס כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.לאקליפטוס יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

הל

הל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך הל כתה או לקחת בצורה קפסולה.ל- Hartamom יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

חומוס

צומחית היא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך את צומחית כתה או להילקח בצורת קפסולה.לחומוס יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.

ולריאן

ולריאן היא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך ולריאן כתה או להילקח בצורה קפסולה.ולריאן יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

לבנדר

לבנדר הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך לבנדר כתה או להילקח בצורה קפסולה.לבנדר יש תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הבחילה וסחרחורת.

פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך פלפל קאיין כתה או להילקח בצורה קפסולה.לקאיין פלפל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

בזיליקום

בזיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן