דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות סבתות רפואיות ובטוחות בשבילי
daadaddaddaa daddaaddaa dadadddddaa dddddddaa ddadddcd

22 תרופות סבתות רפואיות ובטוחות בשבילי

תרופות סבתות בריאות ובטוחות

זה נכון שלסבתותינו היה שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות לבית.אמנם רבים מהתרופות הללו כבר לא מומלצות, אך עדיין יש המון תרופות בטוחות ויעילות שניתן להשתמש בהן לטיפול במחלות קלות.להלן 22 תרופות סבתות רפואיות ובטוחות שתוכלו לסמוך עליהן.

תרופות צמחיות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.רבים מהתרופות הללו משמשות כיום כיום, ומציעות אלטרנטיבה טבעית ובטוחה לתרופות שנקנו בחנות.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פורח ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ניתן להשתמש בו לטיפול בכאבי בטן, בחילה ואפילו נדודי שינה.ניתן לצרוך תה קמומיל כתה חם או פשוט כמשקה קר.

לבנדר

לבנדר היה זה מכבר תרופה פופולרית להרגעת חרדה ולהרגעת העצבים.ניתן לצרוך אותו כתה או לשמש כשמן אתרי.הוספת כמה טיפות של שמן לבנדר לאמבט חם יכולה לעזור להרפות את הגוף והנפש.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש רק בשמן אתרי לבנדר כיתה טיפולית.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא תבלין ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון חזקות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לדלקת פרקים ולמצבים דלקתיים אחרים.ניתן לצרוך כורכום כתה, אבקה או כמוסה.

דבש

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -פטרייתיות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לגרונות כואבים וזיהומים קלים אחרים.זה יכול לשמש גם כממתיק טבעי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שהוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו ליעיל לטיפול במגוון מצבי עור.זה יכול לשמש גם כתרופה טבעית לבעלי עיכול וצרבת.

לימון

לימון שימש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -פטרייתיות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות ולפעת.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילה ובטן עצורה.ניתן לצרוך אותו כתה או לשמש כתבלין בבישול.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לדלקת פרקים ולמצבים דלקתיים אחרים.

שום

שום שימש זה מכבר ברפואה מסורתית לתכונותיו האנטיבקטריאליות, האנטי -פטריות והאנטי -ויראליות.ניתן לצרוך אותו כתה או לשמש תיקון בבישול.ידוע שהוא יעיל בטיפול בהצטננות וזיהומים קלים אחרים.

פלפל קיין

פלפל קאיין משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לדלקת פרקים ולמצבים דלקתיים אחרים.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה.

שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לתנאי עור כמו אקזמה.זה יכול לשמש גם כקרם לחות טבעי.

שמן זית

שמן זית משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לתנאי עור כמו אקזמה.זה יכול לשמש גם כקרם לחות טבעי.

אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לתנאי עור כמו אקזמה.זה יכול לשמש גם כקרם לחות טבעי.

אֶקָלִיפּטוּס

אקליפטוס משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטי -חיטוי, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו ל- EFתרופה פקטיבית להצטננות וזיהומים קלים אחרים.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה.

מִנתָה

מנטה משמשת זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.ידוע שיש לו תכונות אנטי -חיטוי, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות ולזיהומים קלים אחרים.זה יכול לשמש גם לטיפול בעור

חלק 2: התרופות של סבתא למחלות נפוצות

סבתות עוברות תרופות לבית במשך דורות.מגרון כואב ועד לבטן הרגיז, הסעדים של סבתא נבדקו ונבדקו והוכחו כיעילים.להלן 22 מהסבתות הטובות והבטוחות ביותר למגוון מחלות נפוצות.

1.כאב גרון

לכאבי גרון, נסה להתעצבן עם מי מלח חמים, לשתות תה חם עם דבש ולימון, או מוצץ על גרון שופע.סבתא ממליצה גם להכין משחה של מים חמים וחומץ תפוחים ולהפעיל אותו על הגרון לקבלת הקלה.

2.שיעול

תרופה נפוצה לשיעול היא ליצור רקום של דבש, לימון ומים חמים.סבתא ממליצה גם להכין תה של ציפורן, ג’ינג’ר ודבש כדי לעזור להרגיע שיעול.לשיעול יבש, נסה לשתות כוס חלב חם לפני השינה.

3.כאב בטן

לכאבי בטן, סבתא ממליצה לשתות כוס תה ג’ינג’ר חם ולקחת כפית חומץ תפוחים.היא גם ממליצה לאכול גרם של שוקולד מריר או לקחת כפית סודה לשתייה בכוס מים חמים כדי לעזור להקל על הכאב.

4.כאב ראש

כדי לעזור להקל על כאב ראש, סבתא ממליצה לשתות כוס תה קמומיל, למרוח קומפרס קר על המצח, או לשתות כוס מים חמים עם כפית דבש ולימון.היא גם ממליצה לקחת כמה איבופרופן לכאבי ראש חמורים יותר.

5.בחילה

לבחילה, נסה לשתות תה ג’ינג’ר או לאכול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי.סבתא ממליצה גם לשתות כוס לימונדה או לקחת כפית חומץ תפוחים בכוס מים חמים להקלה.

6.שלשול

לשלשול, סבתא ממליצה לשתות כוס תה קמומיל או לקחת כפית פחם מופעל.היא גם ממליצה לאכול כמה קרקרים רגילים או פרוסת טוסט כדי לעזור לספוג את עודף הנוזל.

7.עצירות

כדי לעזור להקל על עצירות, סבתא ממליצה לשתות כוס מיץ שזיפים חם, לאכול כמה פרוסות פירות טריים, או לקחת כפית שמן זית בכוס מים חמים.היא גם ממליצה ליטול כפית זרעי פשתן טחונים או כף של קליפת פסיליום כדי לעזור להעביר דברים.

8.כאב אוזניים

לכאב אוזניים, סבתא ממליצה להחיל קומפרס חם על האוזן או לקחת כפית שמן זית בכוס מים חמים.היא גם ממליצה לקחת איבופרופן לכאבים חמורים יותר.

9.חום

לחום, סבתא ממליצה לשתות כוס תה קמומיל חם או להתרחץ בקירור.היא גם ממליצה לקחת את איבופרופן לחום חמור יותר.

10.פצעים קרים

כדי לעזור להקל על פצעים קר, סבתא ממליצה להחיל קומפרס קר על האזור הפגוע או לקחת כפית מזור לימון בכוס מים חמים.היא גם ממליצה לקחת כפית דבש כל כמה שעות להקלה.

סיכום

סבתות עוברות תרופות לבית במשך דורות.מגרון כואב ועד לבטן הרגיז, הסעדים של סבתא נבדקו ונבדקו והוכחו כיעילים.במאמר זה, חלקנו 22 מהתרופות הטובות והסבתות הטובות והבטחות ביותר למגוון מחלות נפוצות.אנו מקווים שתמצא אותם מועילים בטיפול במחלות שלך.

שאלות נפוצות

  • ש: האם תרופות סבתות בטוחות?
    • ת: כן, תרופות סבתות הן בדרך כלל בטוחות אם משתמשים בהן על פי הוראות.
  • ש: כיצד אוכל לדעת באיזו תרופה להשתמש?
    • א: לפני שתשתמש בכל תרופה, עדיף לבדוק עם יוהרופא שלך או איש מקצוע מוסמך לבריאות כדי לקבוע מה הכי טוב עבורך.

סבתות סבתות שימשו ל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן