דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות סבתות מועילות המומלצות על ידי מומחים לבצקת בעין
daadaddaddaa daddaaddaa deddaddcddaa ddeddedcdaddaa dadc ddd

22 תרופות סבתות מועילות המומלצות על ידי מומחים לבצקת בעין

בצקת בעין: 22 תרופות סבתות מועילות המומלצות על ידי מומחים

כשמדובר בבריאות, עצות הסבתות שלנו יכולות להיות לא יסולא בפז.תרופות מסורתיות, שהועברו לאורך דורות, יכולות להוות מקור הקלה גדול עבור מחלות נפוצות רבות.זה נכון במיוחד לבצקת בעין, שלמרות שלא מסכנת חיים, יכולה להיות לא נוחה ויכולה להפריע לפעילויות היומיומיות.להלן 22 תרופות סבתות מועילות המומלצות על ידי מומחים לבצקת בעין.

H2: תרופות לבית לבצקת בעין

1. אלוורה: אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ומשמשות במשך מאות שנים להפחתת הנפיחות.מרחו מעט ג’ל או מיץ אלוורה או מיץ על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו.

2. פרוסות מלפפון: מניחים שתי פרוסות מלפפון מגניבות על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות כדי להפחית נפיחות ודלקת.

3. דבש: לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.החל מעט דבש על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

4. תה ירוק: תה ירוק מכיל פוליפנולים, בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.משרים שקית תה ירוק במים חמים ומאפשרים לו להתקרר לפני שמריחים אותו על האזור המושפע למשך 10-15 דקות.

5. תה קמומיל: תה קמומיל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ויכול לעזור להפחית בצקת בעין.משרים שקית תה קמומילית במים חמים ומאפשרים לו להתקרר לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.

6. דחיסה חמה: החלת דחיסה חמה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות.

H2: תרופות צמחיות לבצקת בעין

7. Goldenseal: Goldenseal הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי שורש זהב רותח במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

8. Eyebright: Eyebright יש תכונות אנטי דלקתיות ומעוררות דלקתיות שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי רתיחת עיניים במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

9. לוז מכשפה: לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית בצקת בעין.החל מעט לוז מכשפה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו.

10. שורש שן הארי: שורש שן הארי הוא משתן טבעי ויכול לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי שורש שן הארי הרותח במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים לפני שמריחים אותו על האזור המושפע.

11. פטרוזיליה: לפטרוזיליה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ומשתן, שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי פטרוזיליה רותחת במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

12. קלנדולה: קלנדולה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ומעוררות, שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי רתיחת עלי כותרת של קלנדולה במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

13. שורש ליקריץ: שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית בצקת בעין.הכינו תה על ידי שורש ליקריץ רתיחה במים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומצננים לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

H3: טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הצמחייות הללו, הקפידו להשתמש רק בעשבי התיבול האיכותיים ביותר ולמלא אחר ההוראות בזהירות.

14. תמצית זרעי ענבים: תמצית זרעי ענבים יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.החל מעט תמצית זרעי ענבים על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו.

15. תמצית דו-בימנית: תמצית Bilberry היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית בצקת בעין.מרחו מעט תמצית תמצית חבריות על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו.

16. שמן קוקוס: לשמן הקוקוס יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית בצקת ב- EYה.מרחו מעט שמן קוקוס על האזור המושפע והשאיר אותו מספר דקות לפני שטיפתו.

17. עלי כרוב: עלי כרוב הם בעלי תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ומעוררות, שיכולות לעזור להפחית בצקת בעין.הניחו עלה כרוב מעל האזור המושפע למשך 10-15 דקות

בחרו את הטיפולים הנכונים לבצקת בעין

בצקת, או נפיחות, בעין היא מצב שכיח ולעתים קרובות כואב שיכול להשפיע על בריאות העין.חשוב לבחור את הטיפולים הנכונים לבצקת בעין, שעשויים לכלול שילוב של תרופות מסורתיות וטבעיות.להלן 22 תרופות סבתות מועילות המומלצות על ידי מומחים לבצקת בעין.

1.קומפרס קר

אחד הטיפולים המומלצים ביותר לבצקת בעין הוא יישום דחיסה קרה.ניתן לעשות זאת על ידי החלת בד קר ולח על האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

2.קומפרס חם

אפשרות טיפול נוספת לבצקת בעין היא ליישם קומפרס חם.ניתן לעשות זאת על ידי השריית בד במים חמים ואז למרוח אותו על האזור המושפע למשך מספר דקות.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

3.טיפות עיניים

ניתן להשתמש בטיפות עיניים לטיפול בבצקת בעין.טיפות עיניים אלה זמינות בדרך כלל ללא מרשם ויכולות לעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

4.שקיות תה

שקיות תה משמשות זה מכבר כתרופה טבעית לבצקת בעין.כל שעליך לעשות הוא להשרות שקית תה במים חמים ואז מניחים אותו על האזור הפגוע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

5.פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון שימשו גם כתרופה טבעית לבצקת בעין.פשוט מניחים פרוסת מלפפון על האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

6.תפוחי אדמה

תפוחי אדמה שימשו גם כתרופה טבעית לבצקת בעין.פשוט מגרד תפוח אדמה ואז החל אותו על האזור המושפע למשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

7.מכשפה לוז

Hitch Hazel שימש גם כתרופה טבעית לבצקת בעין.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית בלוז מכשפה ואז להחיל אותו על האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

8.אלוורה

אלוורה שימשה גם כתרופה טבעית לבצקת בעין.פשוט מרחי ג’ל אלוורה על האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

9.שמן קיק

שמן קיק שימש גם כתרופה טבעית לבצקת בעין.פשוט מרחו כמה טיפות שמן קיק על האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

10.עיסוי

ניתן להשתמש בעיסוי גם לטיפול בבצקת בעין.ניתן לעשות זאת על ידי עיסוי האזור המושפע במשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

11.יוגה

ניתן להשתמש ביוגה גם לטיפול בבצקת בעין.ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע תנוחות יוגה ספציפיות ותרגילי נשימה שנועדו לסייע בהפחתת הנפיחות ולהעניק הקלה מאי הנוחות.

12.דיקור סיני

ניתן להשתמש בדיקור סיני לטיפול בבצקת בעין.ניתן לעשות זאת על ידי כך שהוכנסו מחטי דיקור לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעזור להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מאי הנוחות.

13.תרופות צמחיות

ניתן להשתמש בתרופות צמחיות גם לטיפול בבצקת בעין.זה יכול להיעשות על ידישימוש בתרופות צמחי מרפא כמו קמומיל, עיניים ו GOLDENSEAL כדי לעזור להפחית את הנפיחות ולהעניק הקלה מאי הנוחות.

14.דיאטה

ביצוע שינויים בתזונה יכול לעזור גם בטיפול בבצקת בעין.ניתן לעשות זאת על ידי הימנעות ממזונות עשירים במלח ושומן, ועל ידי אכילת מזונות עשירים בנוגדי חמצון וויטמינים.

15.פעילות גופנית </h3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן