דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות סבתות מוסמכות ופופולריות נגד הקאות לילדים
daadaddaddaa daddaaddaa deddadedbddaa ddaddaddcdadddaa dadd d

22 תרופות סבתות מוסמכות ופופולריות נגד הקאות לילדים

תרופות סבתות נפוצות להקאות ילדים

הקאות בילדים יכולות להיות אירוע נפוץ, וזו יכולה להיות חוויה מפחידה הן לילדים והן להורים כאחד.למרות שהגורמים יכולים להשתנות, הידיעה כיצד לטפל במצב יכול לספק הקלה מסוימת.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך דורות כדי להרגיע ולנחם את נכדותיהן כשהן מרגישות חולות.כאן נדון ב -22 סעדים סבתא מוסמכים ופופולריים נגד הקאות לילדים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה להקיא.

H2: טיפול בהקאות עם תרופות ביתיות

תרופות ביתיות הן דרך נהדרת לטפל בהקאות אצל ילדים מכיוון שהם טבעיים, בטוחים ולעתים קרובות יעילים.להלן כמה מהתרופות הסבתות הפופולריות ביותר להקאות ילדים:

 • חומץ תפוחים: מערבבים כף חומץ תפוחים לכוס מים חמים ונותנים אותו לילדכם ללגום עליו.זוהי תרופה מסורתית ויכולה לעזור להפחית את הבחילה.
 • ג’ינג’ר: ידוע שג’ינג’ר הוא תרופה יעילה להקאות בילדים.אתה יכול להכין תה באמצעות שורש ג’ינג’ר ולתת אותו לילדך כדי להקל על אי הנוחות שלהם.
 • מנטה: ידוע כי מנטה משפיעה מרגיעה על הבטן.הרתיחו כמה עלי נענע במים ונותנים לילדכם לשתות כדי לעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • תה קמומיל: ידוע כי תה קמומיל הוא בעל השפעות מרגיעות ויכול להועיל בטיפול בהקאות אצל ילדים.הכינו כוס תה קמומיל ותנו אותו לילדכם כדי לעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • מיץ לימון: מיץ לימון הוא תרופה פופולרית להקאות בילדים.מערבבים כף מיץ לימון לכוס מים חמים ונותנים לילדכם ללגום.
 • זרעי שומר: ידוע שזרעי שומר עוזרים להקל על בחילות והקאות בילדים.הרתיחו כמה זרעי שומר במים ונותנים לילדכם לשתות כדי להקל על אי הנוחות שלהם.
 • שום: שום ידוע כתרופה יעילה להקאות בילדים.הכינו תה בעזרת שום ותנו אותו לילדכם כדי לעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • קינמון: קינמון ידוע כתרופה יעילה להקאות בילדים.הרתיחו קצת קינמון במים ונותנים לילדכם לשתות כדי לעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • בננה: ידוע כי בננות הן תרופה יעילה להקאות בילדים.אכלו בננה בשלה או תנו לילדכם בננה בשלה שתעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • יוגורט: ידוע כי יוגורט עוזר להקל על בחילות והקאות אצל ילדים.תן לילדך כוס יוגורט שתעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • דבש: ידוע שדבש הוא תרופה יעילה להקאות בילדים.מערבבים כפית דבש לכוס מים חמים ונותנים לילדכם ללגום.
 • ג’ינג’ר אייל: ידוע כי ג’ינג’ר אייל משפיע מרגיע על הקיבה.תן לילדך פחית ג’ינג’ר אייל כדי לעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • צ’יפס קרח: שבבי קרח יכולים לעזור להפחית בחילות והקאות אצל ילדים.תן לילדך כמה צ’יפס קרח כדי למצוץ כדי לעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • מי קוקוס: מי קוקוס ידוע כמסייעים להקל על בחילות והקאות אצל ילדים.תן לילדך כוס מי קוקוס כדי לעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • מיץ תפוזים: מיץ תפוזים ידוע כתרופה יעילה להקאות בילדים.תן לילדך כוס מיץ תפוזים כדי לעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • מי מלח: ידוע כי מי מלח עוזרים להקל על בחילות והקאות אצל ילדים.מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ונותנים לילדכם ללגום.
 • לימונדה: ידוע כי לימונדה מסייעת בהפחתת בחילות והקאות אצל ילדים.תן לילדך כוס לימונדה שתעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • מי אורז: מי אורז ידועים כתרופה יעילה להקאות אצל ילדים.הרתיחו קצת אורז במים ונותנים לילדכם לשתות כדי לעזור להרגיע את הבטן שלהם.
 • מי סוכר: מי סוכר ידוע כי הם השפעהתרופה להקיא בילדים.מערבבים כפית סוכר לכוס מים חמים ונותנים לילדכם ללגום.
 • שיבולת שועל: ידוע כי שיבולת שועל מסייעת בהפחתת בחילות והקאות אצל ילדים.תן לילדך קערת שיבולת שועל שתעזור להקל על אי הנוחות שלהם.
 • שימוש בתרופות טבעיות להקאות אצל ילדים

  כאשר ילד מקיא, זה יכול להיות חוויה מתסכלת ומפחידה להפליא עבור ההורים.למרבה המזל, ישנם תרופות סבתות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את בטן של ילד ולהפחית את תסמיני הקאות.תרופות אלה טבעיות, קלות למצוא ולעתים קרובות יעילות.להלן 22 תרופות סבתות מוסמכות ופופולריות נגד הקאות לילדים.

  1.ג’ינג’ר

  ג’ינג’ר שימש זה מכבר כטיפול יעיל לבחילות והקאות.ניתן לצרוך אותו בצורות רבות, כמו תה, ג’ינג’ר אייל, או אפילו ג’ינג’ר מסוכרים.לקבלת יעילות מקסימאלית, עדיף להשתמש בשורש ג’ינג’ר טרי.פשוט מגרדים או קוצצים את הג’ינג’ר ולהוסיף אותו למים רותחים.אפשר לתערובת לתלול למשך 10-15 דקות, ואז לסנן את הנוזל ולתת לילד לשתות.

  2.תה קמומיל

  תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לנושאי עיכול רבים, כולל בחילה והקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.פשוט תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.אפשר לתה להתקרר, ואז תן אותו לילד.

  3.מי לימון

  מי לימון הם תרופה פשוטה ויעילה להקאות.החומציות של הלימון יכולה לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.פשוט מערבבים את המיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים.תן את התערובת לילד ואפשר להם לשתות אותה לאט.

  4.חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה יעילה לבעיות עיכול, כולל בחילה והקאות.פשוט מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.תן את התערובת לילד ואפשר להם לשתות אותה לאט.

  5.זרעי שומר

  זרעי שומר הם תרופה פופולרית לבעיות עיכול רבות, כולל הקאות.פשוט מערבבים כפית זרעי שומר עם כוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול למשך 10 דקות, ואז לסנן את הנוזל ולתת אותו לילד.תה שומר יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  עוד תרופות סבתות להקאות בילדים

  6.עלי נענע כתוש

  עלי מנטה כתוש עלים הם תרופה פופולרית לבעיות עיכול רבות, כולל הקאות.פשוט מערבבים כפית של עלי נענע כתוש עם כוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול למשך 10 דקות, ואז לסנן את הנוזל ולתת אותו לילד.תה נענע יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  7.תה בזיליקום

  תה בזיליקום הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול רבות, כולל הקאות.פשוט מערבבים כפית עלי בזיליקום מיובשים עם כוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול למשך 10 דקות, ואז לסנן את הנוזל ולתת אותו לילד.תה בזיליקום יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  8.דבש ומיץ לימון

  דבש ומיץ לימון הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול רבות, כולל הקאות.פשוט מערבבים שתי כפות דבש ומיץ לימון אחד עם כוס מים חמים.תן את התערובת לילד ואפשר להם לשתות אותה לאט.דבש ומיץ לימון יכולים לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  9.מי אורז

  מי אורז הם תרופה פופולרית לבעיות עיכול רבות, כולל הקאות.פשוט מרתיחים כוס אורז אחת בארבע כוסות מים למשך 20 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד.מי אורז יכולים לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  10.יוגורט

  יוגורט הוא תרופה פופולרית לאדםסוגיות עיכול, כולל הקאות.פשוט מערבבים כוס יוגורט רגילה עם כוס מים חמים.תן את התערובת לילד ואפשר להם לשתות אותה לאט.יוגורט יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקאות.

  מסקנה

  הקאות יכולות להיות חוויה מפחידה ומתסכלת עבור ההורים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן