דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות סבתות מהמטבח והגאוט מרפא תמונות

22 תרופות סבתות מהמטבח והגאוט מרפא תמונות

22 תרופות סבתות מהמטבח כדי להקל על גאוט

גאוט הוא סוג של דלקת פרקים הפוגעת במפרקים, וגורם לדלקת, נפיחות וכאבים קיצוניים.זה יכול להתיש עבור אלה הסובלים מכך.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות בהן תוכלו להשתמש בכדי להקל על תסמיני הגאוט.להלן 22 תרופות סבתות מהמטבח שיכולות לעזור להקל על כאבי גאוט ודלקת.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר עבור גאוט.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את רמות חומצת השתן בדם, שהוא הגורם העיקרי לגאוט.הוסף 2 כפות חומץ תפוחים לכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר לאלף את הגוף ולהפחית את הדלקת הנגרמת על ידי גאוט.הוסף כפית סודה לשתייה לכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.חומצת הלימון בלימון מסייעת להפחתת הדלקת והכאב הנגרמים כתוצאה מגאוט.סוחטים את המיץ של ½ לימון לכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

4.דובדבנים

דובדבנים הם תרופה טבעית נהדרת לגאוט.נוגדי החמצון בדובדבנים עוזרים להפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.אכלו כוס דובדבנים אחת ביום כדי לעזור להקל על הכאב.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר להפחית דלקת וכאב.שתו כוס תה ג’ינג’ר פעמיים ביום כדי להקל על תסמיני הגאוט.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מהגאוט.הוסף 1 כפית כורכום לכוס חלב חם ושותה אותו פעמיים ביום.

7.זרעי סלרי

זרעי סלרי הם תרופה טבעית נהדרת לגאוט.הם עוזרים להפחתת דלקת ולהפחתת הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.מוסיפים 1 כפית זרעי סלרי לכוס מים רותחים ומניחים להם תלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

8.גדילן חלב

גדילן חלב הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר להפחתת דלקת ויכול לעזור להפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.שתו כוס תה גדילן חלב פעמיים ביום כדי להקל על תסמיני הגאוט.

9.מלח אפסום

Epsom Salt הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר להפחתת דלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.מוסיפים 1 כוס מלח אפסום לאמבטיה חמה ומשרות למשך 20 דקות.חזור על זה פעמיים ביום כדי להקל על תסמיני הגאוט.

10.אננס

אננס הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.האנזימים באננס מסייעים להפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.אכלו כוס אננס אחת ביום כדי לעזור להקל על תסמיני הגאוט.

11.מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.נוגדי החמצון במלפפון עוזרים להפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.אכלו כוס מלפפון אחת ביום כדי להקל על תסמיני הגאוט.

12.שום

שום הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.התכונות האנטי דלקתיות בשום מסייעות להפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.אכלו שתי שיני שום ביום כדי לעזור להקל על תסמיני הגאוט.

13.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.זה עוזר להפחתת דלקת ויכול לעזור להפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.הוסף סלט 2 כפות שמן זית ואכל אותו פעמיים ביום כדי להקל על תסמיני הגאוט.

14.זרעי פשתן

זרעי פשתן היא תרופה טבעית נהדרת לגאוט.חומצות השומן אומגה 3 בזרעי פשתן עוזרות להפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הנגרם כתוצאה מגאוט.אכלו כף אחת של זרעי פשתן קרקעיים ביום כדי לעזור להקל על תסמיני הגאוט.

חלק 2: תרופות גאוט טבעיות ומרפא תמונות

גאוט הוא סוג של דלקת פרקים הפוגעת במפרקים ונגרם על ידי הצטברות חומצת שתן בגוף.אם כי ניתן לטפל בתנאי באמצעות MEDחיונים, ישנם גם תרופות טבעיות בהן ניתן להשתמש בהקלה על תסמיני הגאוט.להלן 22 תרופות סבתות מהמטבח והגאוט מרפא תמונות שיכולות לעזור להקל על הכאב והדלקת הקשורים לגאוט.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לגאוט.זה עוזר לאזן את רמות החומציות בגוף ולהפחית דלקת.קח כף של חומץ תפוחים מעורבב עם כוס מים שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הגאוט.

2.דובדבנים

דובדבנים ידועים כתרופה טבעית של גאוט.אכילת קומץ דובדבנים ביום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לגאוט.שתיית מיץ דובדבן טארט יכולה להועיל גם בהקלה על תסמיני הגאוט.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות הקשורה לגאוט.שתו כוס תה ג’ינג’ר מדי יום כדי להפחית את הדלקת והכאב.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי נוסף שיכול להפחית את הנפיחות והכאב הקשור לגאוט.מערבבים כפית כורכום בכוס חלב חם ושותים אותו מדי יום כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

5.אמבטיות מלח אפסום

נקיטת אמבטיה מלח של אפסום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.ממיסים כוס מלח אפסום באמבטיה חמה ומשרתים בתוכו 20 דקות כדי לקבל הקלה מהתסמינים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית לגאוט.מערבבים כפית של סודה לשתייה בכוס מים ושותים אותה מדי יום כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

7.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נוספת לגאוט.החל ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הדלקת והכאב.

8.דחיסה חמה וקרה

החלת דחיסה חמה וקרה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.

9.מיץ מלפפון

שתיית מיץ מלפפון היא תרופה טבעית לגאוט.שתו כל יום כוס מיץ מלפפונים כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

10.שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשור לגאוט.לעסות את האזור הפגוע בשמן זית כדי לקבל הקלה מהתסמינים.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית לגאוט.שתיית כוס מיץ לימון מעורבב במים חמים מדי יום יכולה להפחית את תסמיני הגאוט.

12.Epsom Salt Soak

נטילת ספיגת מלח אפסום יכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לגאוט.משרים באמבט חם עם מלח אפסום למשך 20 דקות כדי לקבל הקלה מהתסמינים.

13.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לגאוט.לעסות את האזור הפגוע בשמן קיק ומכסים אותו בבד חם למשך 30 דקות כדי לקבל הקלה מהתסמינים.

14.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה טבעית לגאוט.מרתיחים כמה עלי בזיליקום בכוס מים ושותים את התערובת פעמיים ביום כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

15.מיץ תפוזים

שתיית מיץ תפוזים היא תרופה טבעית לגאוט.שתו כל יום כוס מיץ תפוזים טרי המנופח כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

16.מיץ אננס

מיץ אננס הוא תרופה טבעית לגאוט.שתו כל יום כוס מיץ אננס טרי מכוסה כדי להפחית את תסמיני הגאוט.

17.שמן זרעי פשתן

שמן זרעי פשתן הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשור לגאוט.לעסות את האזור הפגוע בשמן זרעי פשתן כדי לקבל הקלה מהתסמינים.

18.פלפל קיין

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן