דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות מרגיעות ואורגניות לסבתא לחניכיים רגישות
daadaddaddaa dedadddaddaa ddddaddadddaa dcdaddaad dcddaddb

22 תרופות מרגיעות ואורגניות לסבתא לחניכיים רגישות

אנשים רבים סובלים מחניכיים רגישות, בין אם זה נובע מהריון, חוסר איזון הורמונלי או סתם גנטיקה רגילה.אבל החדשות הטובות הן שיש כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע ולהגן על החניכיים שלך.להלן 22 תרופות מרגיעות ואורגניות לסבתא לחניכיים רגישות שהוכחו כעובדות.

1.שטיפת מי מלח

מי מלח משמשים זה מכבר כתרופה טבעית לחניכיים כואבות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת עם שמונה אונקיות מים חמים ושטוף את הפה שלך איתו למשך 30 שניות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב.

2.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות וחזקות נגד פטריות שהופכות אותו לבחירה מצוינת לטיפול בחניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לשחרר כף שמן קוקוס בפה למשך 10 דקות ואז לירוק אותו.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל:

כאשר הם גוזלים במי מלח, הקפידו להשתמש במים חמים שכן מים קרים יכולים להגביר את הדלקת.

3.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והוא נהדר לחניכיים רגישות מרגיעות.כל שעליך לעשות הוא להיות שקית תה קמומילית במים רותחים למשך 10 דקות ואז נותנים לו להתקרר לטמפרטורה פושרת.יש לשטוף את הפה שלך עם התה למשך 30 שניות ולירוק אותו.

4.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה ארוז בתכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע ולבריאה חניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לשטוף את הפה שלך עם כף מיץ אלוורה במשך 30 שניות ואז לירוק אותו.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים ומרחי אותה ישירות על החניכיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת לחניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפה.עשו זאת למשך 30 שניות ואז ירקו את התערובת.

7.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה נהדרת לחניכיים רגישות בגלל תכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן ציפורן עם כף שמן זית ומעסה אותו על החניכיים שלך למשך 10 דקות.

8.מכשפה לוז

Hitch Lazel ידוע בתכונותיו המפוארות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול בחניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של תמצית לוז מכשפה עם כוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה למשך 30 שניות.

9.שמן נים

שמן Neem הוא תרופה טבעית פופולרית לחניכיים רגישות בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והמתמודדות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של שמן נם עם כף שמן זית ומעסה אותו על החניכיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

10.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בחניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים אחד ולהשתמש בו כשטיפה למשך 30 שניות.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נהדרת לחניכיים רגישות בגלל תכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם כף שמן זית ומעסה אותו על החניכיים שלך למשך 10 דקות.

12.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והחיטוי, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בחניכיים רגישות.פשוט מועכים שן שום ומורחים אותו ישירות על החניכיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

13.Myrrh

MYRRH ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול בחניכיים רגישות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של שמן אתרי Myrrh עם כף שמן זית ועסה אותו על החניכיים שלך למשך 10 דקות.

גרנולה ודבש

קומביןאריזציה של גרנולה ודבש היא אחת התרופות הסבתות הבסיסיות ביותר לחניכיים רגישות.גרנולה היא סוג של דגני בוקר העשויים מדגנים, אגוזים וסוגים אחרים של פירות מיובשים.דבש הוא ממתיק טבעי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ערבוב גרנולה ודבש יחד יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפות גרנולה עם כף דבש אחת.לאחר מכן, מרחו את התערובת על האזור הפגוע למשך 10 דקות ושטפו אותה במים חמים.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה ידועה עבור מחלות רבות, כולל חניכיים רגישות.תה קמומיל מכיל תכונות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ונותנים לו להתקרר.לאחר מכן, השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את תערובת התה על האזור הפגוע ולהשאיר אותו במשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים ולחזור על התרופה מספר פעמים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא שמן טבעי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בתרופה זו, קח כפית אחת של שמן קוקוס וחמם אותה.לאחר מכן, השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את השמן החם על האזור הפגוע ולהשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים ולחזור על התרופה מספר פעמים ביום.

שטיפת מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.השתמש בתערובת זו כדי לשטוף את הפה שלך למשך 30 שניות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים חמים.חזור על התרופה מספר פעמים ביום.

מסקנה

תרופות לסבתא לחניכיים רגישות הם דרך נהדרת להפחית דלקת וכאב בחניכיים.הסעדים המפורטים לעיל, כמו גרנולה ודבש, תה קמומיל, שמן קוקוס ושטיפה של מי מלח, הם כמה מהדרכים היעילות והטבעיות ביותר להפחתת כאב ודלקת בחניכיים.יש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי רופא השיניים או הרופא שלך.בנוסף, חשוב לשמור על שיניים וחניכיים נקייה ובריאה על ידי צחצוח פעמיים ביום וחוט דנטלי לפחות פעם ביום.

שאלות נפוצות

  • מהם התרופות הסבתות הנפוצות ביותר לחניכיים רגישות? התרופות הסבתות הנפוצות ביותר עבור חניכיים רגישות הם גרנולה ודבש, תה קמומיל, שמן קוקוס ושטיפת מי מלח.

  • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה? עליך להשתמש בתרופות אלה מספר פעמים ביום, אך תמיד עקוב אחר ההוראות של הרופא או רופא השיניים שלך.

  • האם תרופות סבתא לחניכיים רגישות בטוחים? כן, תרופות אלה בדרך כלל בטוחות לשימוש, אך תמיד התייעץ עם הרופא או רופא השיניים שלך לפני שאתה משתמש בתרופות כלשהן.

לסיכום, לסיכום, תרופות סבתות לחניכיים רגישות יכולות להיות דרך נהדרת להפחית דלקת וכאב בחניכיים.בעוד שתרופות אלה בדרך כלל בטוחות ויעילות, יש להשתמש בהן תמיד בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי הרופא או רופא השיניים שלך.בנוסף, חשוב לשמור על שיניים וחניכיים נקייה ובריאה על ידי צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע.למידע נוסף על 22 התרופות המרגיעות והאורגניות לסבתא לחניכיים רגישות, תוכלו להתייחס ל הגדרת Wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן