דף הבית » תרופות סבתא » 22 תרופות ביתיות יעילות וזמינות למיגרנה במהלך ההיריון
daadaddaddaa dddaadddaa ddaddcddaa dddeddaddaa dcdedddadad

22 תרופות ביתיות יעילות וזמינות למיגרנה במהלך ההיריון

המיגרנה במהלך ההיריון

הריון הוא זמן של שמחה גדולה, אך גם של לחץ וכאבי ראש גדולים.כאבי ראש של מיגרנה הם סימפטום שכיח בקרב נשים הרות, ולעתים קרובות יכול להפריע לפעילויות היומיומיות.כאבי ראש מיגרנה בלתי מבוקרים יכולים להשפיע באופן משמעותי על איכות חייה של האישה ההרה, בן זוגה והתינוק שטרם נולד.חיוני לפנות לייעוץ רפואי ולמצוא את הטיפול הנכון לשלוט בכאבי ראש במיגרנה במהלך ההיריון.

22 תרופות ביתיות יעילות וזמינות למיגרנה במהלך ההיריון

1. שינה: אחת הדרכים הטובות ביותר לניהול כאבי ראש במיגרנה במהלך ההיריון היא להשיג מספיק מנוחה ולישון.הקפד לקבל 7-8 שעות שינה בכל לילה, ולקחת תנומות במהלך היום במידת הצורך.

2. פעילות גופנית: פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור להפחית מתח ומתח העלולים להוביל לכאבי ראש במיגרנה.

3. דיאטה: אכילת תזונה מאוזנת והימנעות ממזונות מסוימים שעלולים לעורר כאבי ראש היא המפתח.המזונות שיש להימנע מהם כוללים מזון מעובד ומטוגן, קפאין, אלכוהול ושוקולד.

4. השתמש בחבילות קרח: החלת קומפרסים קרים על הראש והצוואר יכולה לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

5. טכניקות הרפיה: טכניקות הרפיה כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה יכולות לעזור להפחית את הלחץ והמתח.

6. דיקור סיני: דיקור סיני הוא טכניקת רפואה סינית מסורתית שיכולה לעזור בהפחתת כאבי ראש ומיגרנה.

7. עיסוי: טיפול בעיסוי יכול לעזור להפחית את הלחץ והמתח, מה שעלול להוביל לכאבי ראש במיגרנה.

8. הימנע ממצבים מלחיצים: נסה להימנע ככל האפשר מצבים מלחיצים, מכיוון שהמתח יכול לעורר כאבי ראש של מיגרנה.

9. הימנע מאורות בהירים: אורות בהירים יכולים להוות טריגר לכאבי ראש במיגרנה.נסה להגביל את החשיפה שלך לאורות בהירים, או ללבוש משקפי שמש כאשר בחוץ.

10. הימנע מרעשים חזקים: רעשים חזקים יכולים גם לעורר כאבי ראש של מיגרנה, אז נסו להגביל את החשיפה שלכם לרעשים חזקים.

11. הימנע מריחות חזקים: ריחות חזקים יכולים להוות טריגר לכאבי ראש במיגרנה.נסה להגביל את החשיפה שלך לריחות חזקים, והשתמש במפזר כדי למלא את הבית שלך בניחוחות מרגיעים.

12. שתו הרבה מים: התייבשות יכולה להוביל לכאבי ראש במיגרנה, לכן הקפידו לשתות הרבה מים לאורך היום.

13. קומפרסים חמים: החלת דחיסה חמה על הראש והצוואר יכולה לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

14. ג’ינג’ר: לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגישות כאבים שיכולות לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

15. שמן מנטה: שמן מנטה יש תכונות משכך כאבים ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

16. שמנים אתרים: שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל ואקליפטוס יכולים לעזור להפחית את הלחץ והמתח.

17. ויטמין B2: הוכח כי ויטמין B2 מסייע בהפחתת כאבי ראש במיגרנה.

18. מגנזיום: הוכח כי מגנזיום מסייע בהפחתת כאבי ראש במיגרנה.

19. Feverfew: Feverfew הוא עשב המשמש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

20. Butterbur: Butterbur הוא עשב המשמש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית כאבי ראש במיגרנה.

21. חומצות שומן אומגה 3: לחומצות שומן אומגה 3 יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגישות כאבים שיכולות לעזור להפחית את כאבי הראש של מיגרנה.

22. ביופידבק: ביופידבק היא טכניקה שיכולה לעזור להפחית את הלחץ והמתח, מה שעלול להוביל לכאבי ראש מיגרנה.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתם חווים כאבי ראש מיגרנה במהלך ההיריון, נסו לעקוב אחר הטריגרים שלכם, כך שתוכלו להימנע מהם טוב יותר בעתיד.זה יכול לעזור להפחית את התדירות וחומרתם של כאבי ראש מיגרנה.

על ידי שימוש בסעדים אלה, נשים בהריון יכולות להפחית את כאבי הראש של המיגרנה שלהן ולשפר את איכות החיים לעצמם, לבני זוגן ולתינוקותיהם שטרם נולדו.זכור לפנות תמיד לייעוץ וטיפול רפואי אם אתה חווה כאבי ראש חמורים או תכופים של מיגרנה.

תרופות ביתיות למיגרנה במהלך ההיריון: חלק 2

כאבי ראש מיגרנה במהלך ההיריון יכולים להיות כואבים להפליא ויכולים להפריע ליום שלךפעילויות יום.למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לספק הקלה מכאב ותסמינים אחרים.להלן כמה מהתרופות היעילות ביותר למיגרנה במהלך ההיריון.

שמנים אתרים

שמנים אתרים שימשו כתרופה טבעית למגוון מחלות במשך מאות שנים.במהלך ההיריון, שמנים אתרים כמו לבנדר, מנטה וקמומיל יכולים לעזור להפחית את תסמיני המיגרנה.ניתן לשאוף שמנים אלה ישירות, או להשתמש בהם במפזר כדי למלא את האוויר בניחוחות מרגיעים.חשוב להיות בטוחים להשתמש רק בשמנים אתרים טהורים וטיפולים כאשר מנסים לטפל במיגרנה במהלך ההיריון.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה ששימשה לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי ראש מיגרנה.במהלך ההיריון ניתן להשתמש באקופרסורה כדי להפחית את הלחץ באזור הראש והצוואר, מה שיכול לעזור להפחית את כאבי המיגרנה.ניתן לעורר נקודות לחץ מסוימות באמצעות האצבעות להפחתת כאב ובחילה.

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת תסמיני המיגרנה במהלך ההיריון.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את הלחץ והמתח, שיכולים להוות סיבה עיקרית לכאבי ראש במיגרנה.פעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ויוגה יכולות לעזור להפחית את הכאב ולשפר את הבריאות הכללית במהלך ההיריון.

שינויים תזונתיים

שינויים תזונתיים יכולים להשפיע לטובה על תסמיני המיגרנה.במהלך ההיריון, חשוב לאכול תזונה מאוזנת העשירה בפירות, ירקות ודגנים מלאים.חשוב גם להימנע ממזונות עשירים בשומן, סוכר ומלח, מכיוון שאלו יכולים לעורר כאבי ראש מיגרנה.בנוסף, חשוב לשתות הרבה מים כדי להישאר לחות ולשמור על בריאות הגוף.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות יכולות להיות יעילות גם להפחתת תסמיני מיגרנה במהלך ההיריון.צמחי מרפא רבים כמו ג’ינג’ר, Feverfew ו- Butterbur נמצאו יעילים להפחתת כאבים ודלקת.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שנטילת תוספי צמחים במהלך ההיריון.

ביופידבק

ביופידבק היא טכניקה שניתן להשתמש בה להפחתת לחץ ומתח, שיכולה לתרום לכאבי ראש במיגרנה.במהלך ביופידבק, המטופל לומד לזהות סימני מתח ולשלוט בהם באמצעות טכניקות הרפיה.ניתן להשתמש בביופידבק להפחתת תסמיני מיגרנה במהלך ההיריון, כמו גם לשיפור הבריאות הכללית.

סיכום

כאבי ראש מיגרנה במהלך ההיריון יכולים להיות כואבים להפליא ויכולים להפריע לפעילויות יומיומיות.למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לספק הקלה מכאב ותסמינים אחרים.שמנים אתרים, אקופרסורה, פעילות גופנית, שינויים תזונתיים, תרופות צמחי מרפא וביופידבק הם חלק מהתרופות היעילות ביותר למיגרנה במהלך ההיריון.עם זאת, חשוב להתייעץ תמיד עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתנסה לאף אחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

  • האם אוכל לקחת תרופות ללא מרשם מיגרנה במהלך ההיריון?
    תרופות ללא מרשם אינן מומלצות למיגרנה במהלך ההיריון.עדיף לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני נטילת תרופות כלשהן בהריון.

כאבי ראש מיגרנה במהלך ההיריון יכולים להיות קשים לניהול, אך עם הסעדים הביתיים הנכונים וטיפול רפואי נכון, ניתן לטפל בהם ביעילות.עם שינויים באורח החיים הנכון ותרופות ביתיות, נשים בהריון יכולות למצוא הקלה מכאבי מיגרנה וליהנות מהריון בריא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן