דף הבית » תרופות סבתא » 22 סעדים מומלצים ומשמעותיים של סבתא להקל על דלק בתינוקות

22 סעדים מומלצים ומשמעותיים של סבתא להקל על דלק בתינוקות

תרופות ביתיות להקלה על גז בתינוקות
כהורים, אנו תמיד מחפשים דרכים להקל על אי הנוחות של הקטנה שלנו.גז אצל תינוקות הוא אחד הנושאים הנפוצים ביותר שעומדים בפני הורים ותינוקות כאחד.למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לעזור.להלן 22 תרופות מנוסות ונבדקות להקלה על גז אצל תינוקות.

1.בורפינג

חבטת תינוקך לאחר כל שני גרם פורמולה או חלב אם יכולה לעזור לשחרר בועות אוויר לכודים.עדיף לאפשר לתינוקך לשבת על ברכייך ולטפוח בעדינות בגב בתנועה סיבובית עד שהם מתגמרים.

2.השתמש במים אחידים

מי אחיזה הם תרופה טבעית לכאבי גז אצל תינוקות.הוא מכיל עשבי תיבול כמו ג’ינג’ר, שומר וקמומיל, שיכולים לעזור להפחית גז ולהרגיע את מערכת העיכול.עדיף לדבר עם רופא הילדים שלך לפני שתתן לתינוק שלך מים אחיזה.

3.עיסוי

עיסוי בעדינות של בטן של תינוקך בתנועה עם כיוון השעון יכול לעזור להקל על כאבי גז.אתה יכול גם לנסות לשפשף בעדינות את הגב או הרגליים של תינוקך בתנועה סיבובית.

4.שנה עמדות האכלה

שינוי מיקום האכלה של תינוקך יכול לעזור במניעת יצירת גז.נסה להתחלף בין הזנתם במצב זקוף לבין תנוחת שכיבה.זה יעזור להבטיח שהחלב או הנוסחה יירדו בדרך הנכונה.

5.השתמש במוצץ

יניקת מוצץ יכולה לעזור לשחרר בועות אוויר מהבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך, שיכול לעזור להקל על כאבי גז.

6.נסה מוצר להקלה על גז תינוקות

ישנם מוצרים רבים להקלה על גז תינוקות שזמינים בשוק שיכולים לעזור להפחית את הגז ולהרגיע את הבטן של התינוק שלך.מוצרים אלה מיוצרים בדרך כלל עם מרכיבים טבעיים והם בטוחים לתינוקות.

7.נסה יוגה תינוקת

יוגה לתינוק יכול לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול.זה כרוך במתיחה ועיסה של גופך של תינוקך בעדינות כדי לעזור לשחרר גז.

8.נסה נדנדה לתינוק

הנדנתה של תינוקך קדימה ואחורה בנדנדה לתינוק יכולה לעזור להפחית את הגז.תנועת הנדנדה עוזרת לעורר את מערכת העיכול של תינוקך, שיכולה לעזור להקל על כאבי גז.

9.נסה אמבטיה חמה

לתת לתינוק שלך אמבטיה חמה יכול לעזור להרפות את הבטן ולהפחית את כאבי הגז.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר למים כדי לעזור להרגיע את מערכת העיכול שלהם.

10.נסה תה שומר

תה שומר הוא תה צמחים העשוי מצמח השומר.זה יכול לעזור להפחית גז ולהרגיע את מערכת העיכול.מוסיפים כפית תה שומר לכוס מים רותחים ונותנים לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את התה ומאפשרים לו להתקרר לפני שתעביר אותו לתינוקכם.

11.נסה קומפרסים חמים

החלת דחיסה חמה על בטן של תינוקך יכולה לעזור להפחית את הגז.אתה יכול להשתמש במטלית כביסה חמה או בכרית חימום שנקבעו להגדרה נמוכה.

12.נסה פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול.אתה יכול לתת לתינוק שלך תוספי מזון פרוביוטיים או לנסות להוסיף מזון עשיר בפרוביוטיקה לתזונה שלהם.

13.נסה זרעי Caraway

זרעי קארווי הם תרופה טבעית לגז אצל תינוקות.מוסיפים כפית זרעי מטרה לכוס מים רותחים ונותנים להם לתלול למשך 10 דקות.מסננים את התה ומאפשרים לו להתקרר לפני שתעביר אותו לתינוקכם.

14.הימנע מחלב

אם התינוק שלך מוזן בפורמולה, נסה לעבור לפורמולה נטולת לקטוז.אם התינוק שלך מונק, דבר עם הרופא שלך על הימנעות מחלב בתזונה שלך.

15.הימנע ממזונות מסוימים

מזונות מסוימים יכולים לגרום לגז אצל תינוקות.הימנע ממזונות כמו כרוב, שעועית ובצל.

16.הימנע מאכילת יותר מדי

אם אתה מניקה, נסה להגביל את כמות האוכל שאתה אוכל.אכילה רבה מדי עלולה לגרום לתינוק שלך להיות גאסי.

17.הימנע מחיתולים הדוקים

חיתולים הדוקים יכולים לגרום לאוויר

חלק 2 של התרופות של סבתא להקל על גזים בתינוקות

בחלק 2 של מאמר זה, אנו נבחן סעדים נוספים שסבתות נהגו לעזור ל- Rלאלף גז בתינוקות.סעדים אלה אינם רק משמעותיים מבחינה היסטורית, אלא גם מומלצים מאוד על ידי סבתות ברחבי העולם.החל מתה צמחים מרגיע ועד שימוש בעיסוי בטן, תרופות אלה מספקות דרך טבעית, בטוחה ויעילה להקל על גז בתינוקות.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע ולהרגיע תינוק שחווה גז.סבתות השתמשו במגוון עשבי תיבול שונים כדי ליצור תה שעוזר להקל על הגז.חלק מעשבי התיבול הללו כוללים שומר, קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט.תה אלה יכולים להיעשות על ידי תלול עשבי התיבול במים חמים ואז מתאמץ את הנוזל.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוק לשתות.זו יכולה להיות דרך יעילה להפחתת גז ולספק נוחות לתינוק.

עיסוי בטן

עיסוי בטן הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים על ידי סבתות כדי לעזור להקל על גזים בתינוקות.עיסוי בטן עוזר לעורר את מערכת העיכול ולשפר את זרימת הדם.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולשפר את הבריאות הכללית של התינוק.כדי לבצע עיסוי בטן, עליכם לעסות בעדינות את הבטן של התינוק בכיוון השעון.ניתן לעשות זאת עם קצות האצבעות שלך או עם מטלית חמה.

קומפרסים חמים

ניתן להשתמש ב

קומפרסים חמים גם כדי לסייע בהקלה על גזים בתינוקות.סבתות השתמשו בקומפרסים חמים בבטן של התינוק כדי לעזור להפחית את הגז ולספק נוחות.כדי ליצור דחיסה חמה, אתה יכול להשרות מטלית נקייה במים חמים ואז למרוח אותו על בטן התינוק.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום כדי להקל על הדלק ולספק נוחות לתינוק.

זרעי שומר

זרעי שומר משמשים זה מכבר על ידי סבתות כדי לעזור להקל על גזים בתינוקות.זרעי שומר ידועים בתכונות העיכול שלהם ויכולים לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול.ניתן לטחון את הזרעים לאבקה ולהוסיף לאוכל של התינוק.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול הכללי.

מים אחיזה

מי גריפה הם תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים על ידי סבתות כדי לעזור להקל על גזים בתינוקות.מי אחיזה הם תערובת של עשבי תיבול ותבלינים הידועים ביכולתם להפחית את הגז ולשפר את העיכול.ניתן לתת מי אחיזה לתינוק דרך הפה או להחיל חיצונית על בטן התינוק.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולספק נוחות לתינוק.

תנועה ופעילות גופנית

סבתות המליצו גם על תנועה ופעילות גופנית כדרך לעזור להקל על גזים בתינוקות.התנועה עוזרת לעורר את מערכת העיכול ויכולה לעזור להפחית את הגז.ניתן לעודד תינוקות לנוע ולהתעמל במגוון דרכים.זה יכול לכלול פעילויות כמו הקפצה עדינה, נדנדה והליכה.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול הכללי.

שאלות נפוצות

מה היתרונות בשימוש בסעדים של סבתא כדי להקל על גזים בתינוקות?

הסעדים של סבתא להקל על גז אצל תינוקות הם דרך טבעית ובטוחה להקל על אי הנוחות ולשפר את העיכול.סעדים אלה אינם רק משמעותיים מבחינה היסטורית, אלא גם מומלצים מאוד על ידי סבתות ברחבי העולם.החל מתה צמחים מרגיע ועד שימוש בעיסוי בטן, תרופות אלה מספקות דרך טבעית, בטוחה ויעילה להקל על גז בתינוקות.

מהן כמה מהתרופות של הסבתא הנפוצה ביותר להקל על גזים בתינוקות?

כמה מהתרופות של הסבתא הנפוצה ביותר להקל על גזים בתינוקות כוללים תה צמחים, עיסוי בטן, קומפרסים חמים, זרעי שומר, מי אחיזה ותנועה ופעילות גופנית.כל אחד מהתרופות הללו יכול לעזור להפחית את הגז ולספק נוחות לתינוק.בנוסף, תרופות אלה כולן טבעיות ובטוחות לתינוקות.

לסיכום, לסיכום, סבתות השתמשו במגוון תרופות כדי לעזור להקל על גזים בתינוקות.מתה צמחי מרפא ועד קומפרסים חמים, תרופות אלה מספקות דרך טבעית, בטוחה ויעילה להקל על גז אצל תינוקות.בנוסף, תרופות אלה אינןזה רק משמעותי מבחינה היסטורית, אך גם מומלץ מאוד על ידי סבתות ברחבי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן