דף הבית » תרופות סבתא » 22 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות והכנה מהירה לתינוק צרוד
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa dddbda

22 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות והכנה מהירה לתינוק צרוד

הרגעת תינוק צרוד

טיפול בתינוק עם קול צרוד יכול להיות מפחיד ומרתיע.זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות ואם אתה עושה את הדבר הנכון.למרבה המזל, תרופות של סבתא מסוימות יכולות לעזור להרגיע תינוק צרוד ולספק הקלה.עם כמה מרכיבים פשוטים וקצת הכנה, ניתן לבצע תרופות אלה תוך זמן קצר.

הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות

התרופות של סבתא אלה שימשו במשך מאות שנים עם תוצאות מוכחות.חשוב לציין כי תרופות אלה לא צריכות להחליף ייעוץ רפואי וכי עליך להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתשתמש בהם.

1.דבש ומיץ לימון

אחד התרופות הפשוטות ביותר הוא לערבב חלקים שווים של דבש ומיץ לימון ולתת אותו לתינוקך כפית אחת בכל פעם.הדבש ירגיע את גרונך של תינוקך ואילו מיץ הלימון יסייע בפירוק כל ריר שעלול לגרום לצרידות.

2.סוכר ומים

תרופה נוספת היא לערבב כפית סוכר אחת עם כוס מים פושרים.תן לתינוק שלך כפית אחת מהתערובת הזו כל שעה.הסוכר יעזור להרגיע את הגרון בזמן שהמים יעזרו לשמור על התייבשות התינוק שלך.

3.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים.להכנת מיץ בצל, מגרדים בצל אחד ואז מסננים את המיץ.תן לתינוק שלך כפית מיץ בצל כל שעתיים.מיץ הבצל יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

4.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לצרידות.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו כוס מים אחת ואז הוסיפו כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי.תנו לתה תלול למשך חמש דקות ואז לאפשר את התה.תן לתינוק שלך כפית אחת של תה הג’ינג’ר כל שעתיים.הג’ינג’ר יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

5.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה נהדרת לצרידות.להכנת הגרגר, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים פושרים.תבקש את התינוק שלך לגרגר עם התערובת למשך שתי דקות ואז לירוק אותה.המלח יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על התייבשות התינוק שלך.תן להם שפע נוזלים כמו מים, מיץ ותה.זה יעזור לשמור על לחות בגרון ולהפחית את הצרידות.

תרופות צמחי מרפא לתינוק צרוד

כאשר לתינוק יש קול צרוד, זה יכול להיות סימן לבעיה בריאותית בסיסית.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להרגיע תינוק צרוד ולספק הקלה.להלן 22 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות והכנה מהירה לתינוק צרוד.

1.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת להרגיע תינוק צרוד.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים ולתת אותו לתינוקך לשתות.החומציות של מיץ הלימון מסייעת להפחתת הדלקת בגרון ולהפחית את הצרידות.

2.דבש

ידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לתינוק צרוד.כדי להשתמש בדבש, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוקכם לשתות.הדבש יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

3.שום

שום הוא תרופה ביתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע תינוק צרוד.כדי להשתמש בשום, ערבבו כפית אחת של שום מרוסק טרי עם כוס מים חמים ונותנים אותו לתינוקכם לשתות.התכונות האנטי-דלקתיות של שום יעזרו להפחית את הצרידות בגרונו של התינוק שלך.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הצרידות בגרונו של תינוקך.כדי להשתמש בג’ינג’ר, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוקכם לשתות.הג’ינג’ר יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

5.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה נהדרת לתינוק צרוד.כדי להשתמש בו, ערבבו כפית מלח אחתכוס מים חמים ותגדרו את התינוק שלכם לגרגר עם זה.מי המלח מסייעים להפחתת דלקת ולהרגיע את הגרון.

עוד תרופות של סבתא לתינוק צרוד

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע תינוק צרוד.כדי להשתמש בשורש מרשמלו, ערבבו כפית אחת של אבקת השורש עם כוס מים חמים ונותנים לתינוקכם לשתות.שורש המרשמלו יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את התינוק הצרוד.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ונותנים אותו לתינוקכם לשתות.חומץ תפוחים יסייע להפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת לתינוק צרוד.כדי להשתמש בשורש ליקריץ, ערבבו כפית אחת של אבקת השורש עם כוס מים חמים ונותנים לתינוקכם לשתות.שורש הליקוריץ יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

9.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הצרידות בגרונו של תינוקך.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של כורכום טחון טרי עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוקכם לשתות.הכורכום יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

10.קינמון

קינמון הוא תרופה נהדרת לתינוק צרוד.כדי להשתמש בקינמון, ערבבו כפית אחת של קינמון טחון טרי עם כוס מים חמים ונותנים לתינוק שלכם לשתות.הקינמון יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

עוד תרופות של סבתא לתינוק צרוד

11.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא תרופה נהדרת לתינוק צרוד.כדי להשתמש ב- ELM חלקלק, ערבבו כפית אחת של אבקת השורש עם כוס מים חמים ונותנים לתינוקכם לשתות.ה- ELM החלקלק יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

12.שומר

שומר הוא תרופה ביתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע תינוק צרוד.כדי להשתמש בשומר, מערבבים כפית אחת של אבקת שומר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן