דף הבית » תרופות סבתא » 22 התרופות של סבתא מרגיעה ומרפאת לעקיצות דבורים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddad ddedadaddaa dcdadaddaddaa

22 התרופות של סבתא מרגיעה ומרפאת לעקיצות דבורים

המציאות הכואבת של עקיצות דבורים

עקיצות דבורים הן חוויה לא נעימה שרבים מאיתנו נאלצו לסבול בשלב מסוים בחיינו.למרבה הצער, עקיצות דבורים יכולות להיות כואבות, ולפעמים אפילו מסוכנות.אמנם יש כמה תרופות וקרמים ללא מרשם העומדים לרשותם כדי להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לעקיצות דבורים, אך רבים מאיתנו פונים לסבתותינו לתרופות טבעיות.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בעקיצות דבורים במשך מאות שנים, ורבות מהן עדיין בשימוש כיום.

22 התרופות של סבתא מרגיעה ומרפאת לעקיצות דבורים

1.חבילות קרח

אחד התרופות הפשוטות והיעילות ביותר לעוקץ דבורים הוא למרוח חבילת קרח.החלת חבילת קרח על האזור הפגוע עוזרת להפחית נפיחות וכאב.זה יכול גם לעזור במניעת דלקת וגירוי נוספים.

2.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול בעקיצות דבורים.החומר המתוק והדביק מכיל תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.פשוט מרחי כמות קטנה של דבש על האזור המושפע ולהשאיר אותו לפחות 30 דקות.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.זה עוזר לנטרל את החומצה בארס הדבורים, שיכול לעזור להפחית את הכאב.הכינו משחה על ידי ערבוב של שני חלקים סודה לשתייה ומים חלק אחד והמרחו אותה על האזור הפגוע.

4.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.העלים מכילים תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כל שעליך לעשות הוא לרסק כמה עלי בזיליקום ולהחיל אותם ישירות על האזור הפגוע.

5.בצל

בצל הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.תרכובות הגופרית בבצל יכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כל שעליך לעשות הוא לחתוך חתיכת בצל קטנה ולהניח אותה על האזור הפגוע למשך 30 דקות לפחות.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה לעקיצות דבורים.החומצה האצטית בחומץ מסייעת להפחתת נפיחות וכאב.פשוט החל כמות קטנה של חומץ על האזור המושפע.

7.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.הטאנינים בתה עוזרים להפחית נפיחות וכאב.פשוט מניחים שקית תה לחה על האזור הפגוע למשך 30 דקות לפחות.

8.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.המאפיינים המפגינים בלוז המכשפה עוזרים להפחית נפיחות וכאב.פשוט טבלו כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור המושפע.

9.שום

שום הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.תרכובות הגופרית בשום יכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את המיץ ישירות על האזור המושפע.

10.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.התכונות הטבעיות האנטי דלקתיות והחיטוי באלוורה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה לעקיצות דבורים.חומצת לימון במיץ לימון עוזרת להפחית נפיחות וכאב.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות מיץ לימון על האזור המושפע.

12.מלח אפסום

Epsom Salt הוא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.המגנזיום סולפט במלח אפסום מסייע בהפחתת הנפיחות והכאב.פשוט מערבבים שתי כפיות מלח אפסום בכוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

13.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה יעילה לעקיצות דבורים.המנטול בשמן מנטה עוזר להפחית נפיחות וכאב.פשוט מרחו כמה טיפות שמן מנטה על האזור המושפע.

14.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.התכונות הטבעיות נגד דלקתיות ואנטיספטיות בשמן לבנדר יכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.פשוט מרחו כמה טיפות של שמן לבנדר על האזור המושפע.

15.קינמון

קינמון הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות דבורים.התכונות הטבעיות האנטי-דלקתיות והאנטי-חיטוי בקינמון יכולות

GRהסעדים של ואמה לעקיצות דבורים

עקיצות דבורים יכולות להיות כואבות ומעצבנות, אך למרבה המזל יש כמה תרופות ביתיות שהועברו דרך דורות של סבתות שיכולות לעזור להרגיע ולרפא את האזור.התרופות הקלות למעקב אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית נפיחות וגרד, כמו גם להקל על הכאב.מעופות תוצרת בית ועד תרופות ביתיות פשוטות, 22 התרופות הטבעיות הללו יעזרו לכם למצוא הקלה מעקיצות דבורים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.עדיף להשתמש בחומץ תפוחים גולמי, לא מסונן, להקלה היעילה ביותר.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים ולהחיל אותו על האזור המושפע.השאירו את התערובת למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על תהליך זה מספר פעמים במהלך היום כדי להפחית נפיחות וגרד.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לעקיצות דבורים, מכיוון שהיא עוזרת לנטרל את הרעלים בארס.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפיות מים ומורחים אותה על האזור הפגוע.אפשר לו לשבת 10-15 דקות ואז לשטוף במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

3.דבש

לדבש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש בדבש, החל שכבה דקה של דבש על האזור המושפע ואפשר לו לשבת 10-15 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור לפי הצורך.אתה יכול גם לערבב כפית דבש אחת עם כף אחת של שמן זית לתוספת הקלה.

4.בצל

בצל יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש בצל, חתוך בצל לשניים ושפשף אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

5.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש בעלים בזיליקום, ריסקו כמה עלי בזיליקום טריים ומורחים אותם ישירות על האזור המושפע.השאירו אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

הסעדים הנוספים של סבתא לעקיצות דבורים

6.משחת שיניים

משחת שיניים יכולה לעזור להקל על הכאב מעקיצות דבורים.כדי להשתמש במשחת שיניים, מרחו כמות קטנה של משחת שיניים על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

7.שום

שום יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש בשום, מועכים כמה שיני שום ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש במכשפות לוז, ערבבו שתי כפיות לוז מכשפה עם כפית מים אחת והפעילו אותם על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש בשמן לבנדר, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם כפית שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור לפי הצורך כדי להפחית נפיחות וגרד.

10.מלפפון

למלפפון יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגרד מעקיצות דבורים.כדי להשתמש במלפפון, חתוך מלפפון לפרוסות דקות ושפשף אותו ישירעל האזור המושפע.השאירו אותו ל -10

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן