דף הבית » תרופות סבתא » 22 התרופות של סבתא מהמטבח ופופולריות לפיסורה
ddaadaddaddaa dadc daddaad deddeddd ddaddaddcdadddaa dcdad

22 התרופות של סבתא מהמטבח ופופולריות לפיסורה

תרופות למטבח של סבתא לפסורות

סדקים הם סדקים כואבים בעור העלולים לגרום לגירוי ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות העומדות לטיפול במצב זה.רבים מהתרופות הללו נמצאות ממש במטבח של סבתא שלך!להלן 22 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר עבור סדקים ששימשו במשך דורות.

חומץ תפוחים

חומץ אפל סיידר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבתים.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לבלום כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו באופן מקומי, ערבבו שתי כפיות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים והשתמשו בכדור כותנה כדי למרוח אותו על האזור הפגוע.לצורך בליעה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי טבעיות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לפיצוחים.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך דבש שיעזור להגביר את מערכת החיסון שלך.

טיפ מועיל

כדי להפיק תועלת מדבש, נסה להשתמש בשילוב של דבש וחומץ תפוחים.מערבבים חלקים שווים משני המרכיבים, ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע.זה יעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש הרבה תכונות ריפוי, מה שהופך אותו לתרופה מצוינת לפיצוחים.לשימוש, פשוט מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך שמן קוקוס כדי להגדיל את תהליך הריפוי הטבעי של גופך.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה פופולרית נוספת לפיצוחים.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של שמן זית ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם לצרוך שמן זית כדי לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לתנאי עור רבים, כולל סדקים.לשימוש, פשוט החל שכבה דקה של אלוורה ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך מיץ אלוורה או ג’ל כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לפיצוחים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם מעט מים לייצור משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך כורכום כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -חיוביות חזקות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפיצוחים.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של משחת שום ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך שום כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך.

OATMEAL

שיבולת שועל היא פילינג טבעי, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לפיצוחים.לשימוש, פשוט מערבבים כוס שיבולת שועל עם מספיק מים בכדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך שיבולת שועל כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

שמן לבנדר

לשמן לבנדר יש תכונות טבעיות אנטי-חיפושיות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה מצוינת לפיצוחים.לשימוש, פשוט החל כמה טיפות של שמן לבנדר ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך שמן לבנדר כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

מלפפון

מלפפון הוא חומר קירור טבעי, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לפיצוחים.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של מיץ מלפפונים ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לצרוך מלפפון כדי לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

שמן קיק לפסורות

שמן קיק הוא אחד הסעדים הפופולריים ביותר של סבתא מהמטבח לצורך פיסורים.הוא שימש במשך מאות שנים לשיפור בריאות העור ולהפחתת הדלקת.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים בפיצוחים, כמו גם לקדם ריפוי.כדי להשתמש בשמן קיק לטיפול בפיסורה, פשוט מרחו את השמן ישירות על האזור בעזרת כדור כותנה, או עיסויו על הנגועים הם הםA באמצעות קצות האצבעות שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה מדי יום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים לפסורות

חומץ תפוחים הוא תרופה נוספת למטבח נפוצה לקיסורים.על פי ההערכה, היא מפחיתה את הדלקת ומספקת הקלה מסוימת מהכאב הקשור לפיצוחים.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.חשוב לציין כי חומץ סיידר תפוחים יכול להיות חומצי מאוד, ולכן חשוב לדלל אותו במים לפני השימוש בו באופן אקטואלי.

סודה לשתייה עבור פסורות

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית נוספת לפיצוחים.על פי ההערכה, היא מפחיתה את הדלקת ומספקת הקלה מהכאב הקשור בפיצורים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה עבור פסורות

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לפיצוחים.על פי ההערכה, היא מפחיתה את הדלקת ומספקת הקלה מסוימת מהכאב הקשור לפיצוחים.כדי להשתמש בו, פשוט חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלה רק חלק מהתרופות הרבות של סבתא מהמטבח ופופולריות עבור פיסורה.בעוד שסעדים אלה עשויים לספק הקלה מסוימת מהכאב ואי הנוחות הקשורים בפיצוחים, חשוב להתייעץ עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות אם התסמינים נמשכים או מחמירים.בנוסף, יש להשתמש בכל התרופות הללו במתינות, מכיוון שחלקם עלולים לגרום לגירוי בעור או לתגובות אלרגיות.

שאלות נפוצות

  • האם שמן קיק בטוח לשימוש לפיצוחים?
    כן, שמן קיק נחשב בדרך כלל לבטוח לשימוש עבור סדקים.עם זאת, חשוב לדלל אותו עם שמן נשא לפני שמריחים אותו על העור, מכיוון שהוא יכול להיות מרגיז מאוד.בנוסף, חשוב להתייעץ עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.
  • באיזו תדירות עלי להשתמש בחומץ סיידר של אפל לטיפול בפיסורה?
    מומלץ להשתמש בחומץ אפל לטיפול פיסורה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, חשוב לדלל אותו במים לפני השימוש בו באופן אקטואלי, מכיוון שהוא יכול להיות מאוד חומצי.

הסעדים של סבתא מהמטבח ופופולאריים לפיסורה יכולים לספק הקלה מסוימת מהכאב ואי הנוחות הקשורים לבטנות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות אם התסמינים נמשכים או מחמירים.בנוסף, יש להשתמש בכל התרופות הללו במתינות, מכיוון שחלקם עלולים לגרום לגירוי בעור או לתגובות אלרגיות. fissure (dermatology) הוא הגדרת Wikipedia.org בערך 22 רכוב של סבתא מהמטבח וה- Wikipedia.org בערך 22 רכוב של סבתא מהמטבח ומטבחפופולרי לפיסורה.

לסיכום, בעוד שהסעדים של סבתא מהמטבח והפופולאריים לפיסורה יכולים לספק הקלה מסוימת מהכאב ואי הנוחות הקשורים לפיצורים, חשוב להתייעץ עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות אם התסמינים נמשכים או מחמירים.בנוסף, יש להשתמש בכל התרופות הללו במתינות, מכיוון שחלקם עלולים לגרום לגירוי בעור או לתגובות אלרגיות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן