דף הבית » תרופות סבתא » 22 התרופות של סבתא לטיפול יעיל הקיים בבית לגרד בפי הטבעת
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc ddadddd ddd

22 התרופות של סבתא לטיפול יעיל הקיים בבית לגרד בפי הטבעת

מגרד מרגיע בפי הטבעת – הסעדים של סבתא

גירוד אנאלי, או pruritus ani, הוא מצב לא נוח ולעיתים מביך.למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לספק הקלה.סבתות ידעו עליהן במשך מאות שנים, וכעת המדע המודרני הצליח להוכיח את יעילותן.להלן 22 תרופות ביתיות לטיפול בגירוד אנאלי שעמדו במבחן הזמן.

קומפרס קרים

קומפרסים קרים יכולים לעזור להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי ליצור דחיסה קרה, עטפו כמה קוביות קרח בבד דק ומורחים על האזור הפגוע.השאר את הדחיסה דולקת למשך 10 דקות, ואז הסר אותו למשך 10 דקות וחזור.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אמבט שיבולת שועל

ניתן להשתמש במרחצאות שיבולת שועל לטיפול בגירוד בפי הטבעת, כמו גם במצבי עור אחרים.כדי להכין את האמבטיה, טוחנים כוס שיבולת שועל במעבד מזון או בבלנדר עד שהיא יוצרת אבקה עדינה.מוסיפים את האבקה לאמבטיה חמה ומשרות 15-20 דקות.

חומץ תפוחים

ידוע כי חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי.כדי להשתמש בו לגירוד אנאלי, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים ב 8 גרם מים חמים ומרחים על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או כרית.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית וניתן להשתמש בה כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, שברו עלה אלוורה והחל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, להשרות כדור כותנה או כרית עם לוז מכשפה והחל אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הנגוע ועיסוי בעדינות.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

דבש

לדבש יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע ועיסוי בעדינות.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

קלנדולה

קלנדולה היא אנטי דלקתית טבעית וניתן להשתמש בה כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, תלול כפית פרחי קלנדולה במים רותחים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומתקררים.מרחו את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה או כרית.

קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, תלול כפית פרחי קמומיל במים רותחים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומצננים.מרחו את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה או כרית.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, מדללים 1-2 טיפות שמן עץ התה ב 8 אונקיות מים ומורחים אותו על האזור הפגוע בעזרת כדור כותנה או כרית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

מלפפון

מלפפון הוא עיקרי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.כדי להשתמש בו, פורסים מלפפון לפרוסות דקות ומורחים אותם על האזור הפגוע.השאירו אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו.

H2 – טיפ ייחודי ומועיל

השתמש בחומר סיכה בעת החלת הסעדים הנ”ל.זה יעזור להפחית כל גירוי או אי נוחות שעלולים להתרחש בעת החלת הסעד על האזור המושפע.

H2 – שינויים בתזונה ואורח חיים

שינוי התזונה ואורח החיים של האדם יכול גם לעזור להפחית את הגירוד והדלקת של גירוד אנאלי.הימנעות ממזון חריף, חומצי ומטוגן יכולה לעזור להפחית את הגירוי.בנוסף, שתיית הרבה מיםאולאוט היום יכול לעזור לשטוף רעלים בגוף שיכולים לתרום לגרד.לבישת בגדים רופפים יכולה גם לעזור להפחית את הגירוי.

H3 – מתי לפנות לרופא

אם אף אחד מהסעדים לעיל לא מספק הקלה, חשוב לפנות לרופא.גירוד אנאלי יכול להיות סימן למצב חמור יותר, כמו זיהום או מצב עור.A

סקירה כללית

גירוד בפי הטבעת הוא מצב לא נוח ולעתים קרובות מביך שיכול להוביל לסיבוכים בריאותיים נוספים אם לא נותר לטפל.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שהועברו דרך דורות של סבתות שיכולות לעזור להפחית ביעילות את הגירוד.תרופות ביתיות אלה הן בטוחות, קלות לשימוש, ורבים מהם ניתן למצוא במטבח או במזווה.במאמר זה נסקור 22 על התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לטיפול יעיל הקיים בבית לגרד בפי הטבעת.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עתיקה של מחלות רבות, כולל גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.זה אמור לעזור להפחית גירוד ואי נוחות.

2.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להרגיע את גירודו בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מרחי קצת ג’ל אלוורה טרי ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

3.שמן קוקוס

לשמן קוקוס תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מרחי מעט שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

4.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים שתי טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האזור הנגוע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

7.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

8.שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת שום עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

9.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לטובהתוצאות, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

10.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד בפי הטבעת.כדי להשתמש בו, פשוט החל יוגורט רגיל ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות ואז לשטוף במים קרירים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

11.דבש

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן