דף הבית » תרופות סבתא » 22 התרופות הישנות והטבעיות של סבתא להצטננות
ddaadaddaddaa dddadaddaa dddddadddaa dadc daddaad dcddadda

22 התרופות הישנות והטבעיות של סבתא להצטננות

העונה הקרה שוב כאן, ולעולם לא מאוחר לנקוט אמצעי מניעה כדי להימנע מחולה.לאורך כל השנים הסבתות שלנו העבירו את התרופות הטבעיות המנוסות והאמיתיות שלהן על הלחימה בהצטננות.להלן 22 התרופות הישנות והטבעיות של סבתא להצטננות שתוכלו להוציא לפועל מייד!

1.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.אכילת שום גולמי או נטילת תוספי שום יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את חומרת תסמיני הקור.

2.דבש

דבש הוא לא רק טעים, אלא שהוא גם עמוס בנוגדי חמצון ומשמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית להצטננות.זה עוזר להרגיע את כאב הגרון ויכול להקל על העומס.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, קח כף דבש כל כמה שעות.

טיפ:

הוספת כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי לדבש שלך יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את תסמיני הקור.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.שתיית תערובת של שתי כפות של חומץ תפוחים וכוס מים חמים יכולה לעזור להילחם בהצטננות.

4.תה ירוק

תה ירוק ארוז בנוגדי חמצון ובעל מספר יתרונות בריאותיים.שתיית תה ירוק עם לימון ודבש יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את תסמיני הקור.

5.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.הוא מכיל קפסאיצין, המסייע בפינוי מעברי האף ולהפחתת העומס.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הוסף כפית פלפל קאיין לכוס מים חמים עם דבש ושתה אותו לאט.

6.Steam

Steam הוא תרופה טבעית נהדרת להצטננות.שאיפת קיטור יכולה לעזור לפנות מעברי האף ולהפחתת הגודש.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, התקלח חם או השתמש במכשיר אדים.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות.שתיית כוס תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית תסמינים קרים ולהגביר את מערכת החיסון שלך.

8.מרק עוף

מרק עוף הוא לא רק מנה מנחמת, אלא שהיא גם תרופה טבעית להצטננות.זה עוזר להפחית את העומס והוא ארוז בנוגדי חמצון.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, וודא שהמרק תוצרת בית.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות.נטילת תוספי כורכום או שתיית כוס תה כורכום יכולה לעזור להפחית תסמינים קרים ולהגביר את מערכת החיסון שלך.

10.ויטמין C

ויטמין C הוא ויטמין חיוני להילחם בהצטננות.זה עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את תסמיני הקור.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, קח תוסף ויטמין C או אכל מזונות העשירים בוויטמין C, כמו פירות הדר ופלפלים.

11.משקאות חמים

משקאות חמים הם תרופה טבעית נהדרת להצטננות.הם עוזרים לשחרר את העומס ולהפחית את תסמיני הקור.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, שתו תה חם או מי לימון חמים.

12.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה טבעית יעילה להצטננות.זה עוזר להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הוסף כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

13.Echinacea

Echinacea הוא תרופה טבעית פופולרית להצטננות.זה עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את תסמיני הקור.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, קח תוספי Echinacea או שתיית תה Echinacea.

14.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית עוצמתית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות.כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, קח תוספי שורש ליקריץ או שתו תה שורש ליקריץ.

15.בצל

בצל הוא תרופה טבעית פופולרית להצטננות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל אנטיבקטריאלי ותכונות דלקתיות Ti.אכילת בצל גולמי או שתיית מיץ בצל יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקור ו

סבתא יודעת הכי טוב: מהם 22 תרופות טבעיות להצטננות?

הצטננות הם חלק מוכר מדי בחיים.אף על פי שאין תרופה להצטננות, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את חומרת ומשך הסימפטומים.סבתא העבירה את חוכמתה במשך דורות, והנה 22 מהתרופות המנוסות והמאומצות שלה להקלה על הצטננות.

1.ויטמין C

ויטמין C הוא נוגד חמצון טבעי המסייע בהגברת החסינות ולהילחם בהצטננות.מחקרים הראו כי נטילת מינונים גדולים של ויטמין C במהלך 24 השעות הראשונות של הצטננות יכולה לעזור להפחית את משך המחלה.מקורות העשירים בוויטמין C כוללים פירות כמו תפוזים, לימונים, אשכוליות ומנדרינות, כמו גם ירקות כמו פלפלים, ברוקולי וקייל.

2.דבש ולימון

דבש ולימון היו תרופה טבעית פופולרית להצטננות במשך מאות שנים.לדבש תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות, ולימון עוזר לשטוף רעלים מהגוף.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסף כף דבש וכמה מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים ושותה את התערובת לאט.

3.שום

שום שימש כתרופה טבעית להצטננות מאז ימי קדם.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות המסייעות להילחם בזיהומים.כדי להכין תרופה שום, קוצצים דק כמה שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים ושותים את הנוזל.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת להצטננות ששימשה במשך מאות שנים.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת ההצטננות ומשך הזמן.כדי להכין תרופת ג’ינג’ר, גרדו כפית של ג’ינג’ר טרי והוסיפו אותו לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים ושותים את הנוזל.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי חזק שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.זה גם עוזר להגביר את החסינות, מה שיכול לעזור לגוף להילחם בזיהומים.כדי ליצור תרופה כורכום, מערבבים כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים ושותים את הנוזל.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית להצטננות ששימשה במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרתם ומשך ההצטננות.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים ושותים את הנוזל.

7.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהקל על תסמיני הצטננות.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.חזור על התהליך שלוש פעמים ביום כדי להקל על תסמיני קור.

8.שמן אקליפטוס

לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרתם ומשך ההצטננות.כדי ליצור תרופה של שמן אקליפטוס, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לסיר מים רותחים.הניחו מגבת מעל ראשכם ונשמו את הקיטור.

9.מנטה

למנטה יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרתם ומשך ההצטננות.כדי ליצור תרופה מנטה מנטה, הוסף כמה טיפות שמן מנטה לסיר מים רותחים.הניחו מגבת מעל ראשכם ונשמו את הקיטור.

10.Elderberry

Elderberry שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות.יש לו תכונות אנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת ההצטננות ומשך הזמן.כדי להכין תרופה סמרית, מערבבים כף אחת של סירופ סמאי בכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים ולשתות את הנוזל.

11.טימין

לטימין יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת ההצטננות ומשך הזמן.כדי ליצור תרופת טימין, הוסף א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן