דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא נפלאה ונפלאה נגד דלקת ריאות
ddadadddd dadc daddaad dadadcdd ddadadcdd dadd ddcdadaa da

22 הסעדים של סבתא נפלאה ונפלאה נגד דלקת ריאות

הסעדים של סבתא הם לרוב דרכים פשוטות וחסכוניות לטיפול במחלות נפוצות.דלקת ריאות אינה יוצאת דופן.בעוד שהרפואה המודרנית מציעה טיפולים לדלקת ריאות, ניתן להשתמש בתרופות של סבתות מסוימות כטיפולים משלימים כדי לספק הקלה מהתסמינים של דלקת ריאות.להלן 22 תרופות של סבתא נפלאה ונפלאה לדלקת ריאות.

תה צמחים

תה צמחים יכול לעזור לשחרר את ההפרשות ולשפר את מערכת הנשימה.ידוע כי תה צמחי מרפא כמו היביסקוס, קמומיל, מנטה, שומר, טימין ואקליפטוס, בעלי תכונות אנטי דלקתיות ומצפיות, שיכולות לעזור בטיפול בדלקת ריאות.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לתה כדי להפוך אותו ליותר טעים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות, האנטי-מיקרוביאליות והמצפיות, שיכולות לעזור בהקלת תסמיני הדלקת ריאות, כמו כאבי חזה וקושי בנשימה.אתה יכול להכין תה על ידי הרתחת ג’ינג’ר טרי במים, מסננים את הנוזל ולהמתיק דבש או לימון.אתה יכול גם ללעוס חתיכת ג’ינג’ר או להוסיף אותו לאוכל שלך.

טיפ מועיל

הקפידו לשתות שפע נוזלים לאורך היום, מכיוון שזה יעזור לדלל את הריר שבריאותכם, מה שמקל על השיעול.

מקלחת חמה

התקלחות או אמבטיה חמה עוזרת לשחרר את הריר בריאות ויכולה להפחית את גודש החזה.אתה יכול גם לשאוף את הקיטור מהמים החמים מכיוון שהוא יכול לעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את הידוק החזה.

שום

שום מכיל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה ביתית יעילה לדלקת ריאות.אתה יכול להוסיף שום לאוכל שלך או לקחת תוסף שום מדי יום.

מותק

לדבש יש תכונות ציפיות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת ריאות.אתה יכול לקחת כף דבש שלוש פעמים ביום או לערבב אותו עם מיץ לימון להכנת סירופ.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ומציפות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול לערבב כף של חומץ תפוחים עם קצת דבש ומים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לדלקת ריאות.אתה יכול לקחת כפית כורכום עם חלב חם או לערבב אותו עם כוס מים חמים ודבש.

פלפל קאיין

פלפל קאיין יכול לעזור להפחית את גודש החזה ולשפר את זרימת הדם.אתה יכול לערבב כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים ולשתות אותו או להוסיף אותו לאוכל שלך.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע בתכונותיו המציפות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור בהפחתת תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול להכין תה על ידי שורש מרשמלו במים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ מכיל תכונות אנטי דלקתיות ומציפות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת ריאות.אתה יכול להכין תה על ידי רתיחת שורש ליקריץ במים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

שמן אקליפטוס

לשמן אקליפטוס יש תכונות מופיעות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס למקלחת החמה או לאמבטיה שלך ולשאוף את הקיטור.

בצל

הבצל מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ומציפות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול לאכול בצל גולמי, להוסיף אותם לאוכל שלך, או להכין תה על ידי בצל רותח במים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

שמן אורגנו

לשמן אורגנו יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה ביתית יעילה לדלקת ריאות.אתה יכול לקחת כמה טיפות של שמן אורגנו עם קצת דבש או לערבב אותו עם כפית שמן זית ולשתות אותו.

טימין

טימין מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ומציפות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול להכין תה על ידי רתיחת עלי טימין במים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

MUלין

למולין יש תכונות מופיעות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.אתה יכול להכין תה על ידי רתיחת עלי מולין במים ולשתות אותו פעמיים עד שלוש ביום.

בזיליקום

בזיל ‘מכיל אנטי -מיקרוביאלי ומציפה

סעדים של סבתא לדלקת ריאות: דרכים טבעיות להגביר את בריאות הריאות

דלקת ריאות היא זיהום קשה של הריאות הנגרמות על ידי חיידקים, נגיפים ופטריות.זה יכול להיות מאוד רציני ואפילו מסכן חיים, ולכן חשוב לקבל עזרה רפואית אם אתה חושב שיש לך דלקת ריאות.עם זאת, ישנם גם כמה תרופות טבעיות שסבתא שלך אולי השתמשה כדי לסייע בהגברת בריאות הריאה שלך ולהילחם בזיהום.להלן 22 תרופות של סבתא נפלאה ונפלאה נגד דלקת ריאות.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת ריאות.להלן כמה מעשבי התיבול שסבתא שלך אולי המליצה לטיפול בדלקת ריאות:

  • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר שימש כדי לסייע בטיפול בבעיות נשימה כמו שיעול וברונכיטיס, ואף עשוי לסייע בהפחתת הדלקת בריאות הנגרמת על ידי דלקת ריאות.
  • שום: לשום יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות, כך שהוא עשוי לעזור להילחם בזיהום הגורם לדלקת ריאות.
  • Echinacea: Echinacea הוא עשב שעשוי לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.
  • לימון בלאם: לימון בלאם הוא עשב שעשוי לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול, שהוא סימפטום שכיח של דלקת ריאות.
  • מנטה: מנטה הוא עשב שעשוי לעזור להפחית דלקת בריאות הנגרמת על ידי דלקת ריאות.

תרופות ביתיות

בנוסף לתרופות צמחי מרפא, ייתכן שסבתא שלך המליצה גם על כמה תרופות ביתיות לטיפול בדלקת ריאות.להלן כמה מהתרופות הביתיות שהיא אולי המליצה:

  • שאיפת קיטור: נטילת שאיפת אדים עם מים חמים ושמנים אתרים כמו אקליפטוס או מנטה יכולה לעזור לשחרר ריר ולהפחית את השיעול.
  • שתיית נוזלים חמים: שתיית נוזלים חמים כמו תה צמחים או מים חמים יכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.
  • מנוחה: קבלת הרבה מנוחה חיונית כדי לעזור לגוף להילחם מהזיהום ולהתאושש מדלקת ריאות.
  • דבש: לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות, כך שזה עשוי לעזור להפחית את תסמיני הדלקת ריאות.
  • שום: אכילת שום גולמי עשויה לעזור להילחם בזיהום הגורם לדלקת ריאות.

מסקנה

סבתות ידועות זה מכבר בחוכמתן וידע על תרופות טבעיות, ו -22 הסעדים הנפלאים והנפלאים הללו נגד דלקת ריאות יכולים לעזור להגביר את בריאות הריאה שלך ולהילחם בזיהום.תמיד חשוב לקבל עזרה רפואית אם אתה חושב שאולי יש לך דלקת ריאות, אך תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולסייע בהחלמתך.

שאלות נפוצות

ש: האם הסעדים של סבתא יעילים נגד דלקת ריאות?

א: הסעדים של סבתא יכולים לעזור להגביר את בריאות הריאות שלך ולהפחית את תסמיני הדלקת ריאות, אך תמיד חשוב לקבל עזרה רפואית אם אתה חושב שיש לך דלקת ריאות.

ש: באילו עשבי תיבול ניתן להשתמש לטיפול בדלקת ריאות?

א: כמה עשבי תיבול שעשויים לעזור לטיפול בדלקת ריאות כוללים ג’ינג’ר, שום, אכינצאה, לימון בלאם ופפרמינט.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן