דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא מרגיעים זמינים בבית פטריה
ddadadddd dadc daddaad dedadddaddd ddeddaddd ddddaa dad

22 הסעדים של סבתא מרגיעים זמינים בבית פטריה

הסעדים של סבתא לבית פטריה

בית פטריה מספק תרופות טבעיות והוליסטיות ללקוחותיה מאז הקמתו.במשך מאות שנים סבתות היו חלק מתהליך הריפוי בכך שהציעו טיפים וסעדים מועילים לנזקקים.עם התקדמות הרפואה המודרנית, רבים מהתרופות הללו נשכחו.להלן מבט על 22 הסעדים של סבתא שעדיין זמינים בבית פטריה.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור במגוון מחלות.תה הצמחים הפופולרי ביותר הקיים בבית פטריה הם קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר והיביסקוס.לכל אחד מהתהים הללו תכונות ייחודיות משלו שניתן להשתמש בהן לטיפול במחלות שונות.קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות, ואילו מנטה עוזר בעיכול וג’ינג’ר עוזר לבחילה.תה היביסקוס ידוע כ”מטהר דם “ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.

שמנים אתרים

שמנים אתרים שימשו במשך מאות שנים לתכונותיהם הרפואיות.שמנים אתריים מיוצרים מתמציות צמחים טבעיים ויש להם יתרונות מגוונים.בית פטריה מציע מבחר רחב של שמנים אתרים, כולל לבנדר, אקליפטוס, עץ תה ורוזמרין.ניתן להשתמש בשמנים אתרים אלה למגוון מטרות, החל מהקלה על לחץ וחרדה ועד עזרה בשיפור השינה.

טיפ ייחודי:

בעת שימוש בשמנים אתרים, חשוב לזכור לדלל אותם תמיד בשמן נשא, כמו שמן קוקוס או שמן חוחובה, לפני שמריחים אותם על העור.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות ואודם.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה ואקזמה.ניתן להשתמש גם בחומץ סיידר תפוחים כדי לסייע בשיפור העיכול ולהפחתת הנפיחות.

דבש

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות וניתן להשתמש בהן כדי לסייע במאבק בזיהום.דבש יכול גם לעזור להרגיע את כאב הגרון, להגביר את מערכת החיסון ולהפחית דלקת.ניתן ליטול אותו באופן פנימי או מיושם באופן אקטואלי על העור.

שום

שום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן להשתמש בשום גם כדי לסייע בהגברת מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.ניתן לצרוך אותו גולמי או מבושל וניתן להוסיף אותו למגוון כלים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן להשתמש בשמן קוקוס גם כדי לסייע בשיפור העיכול ולהפחתת הנפיחות.ניתן לצרוך אותו באופן פנימי או ליישם באופן אקטואלי על העור.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו הנוגדי החמצון והחיטוי, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהום.מיץ לימון יכול לשמש גם כדי לסייע בשיפור העיכול ולהפחתת הנפיחות.ניתן לצרוך אותו באופן פנימי או ליישם באופן אקטואלי על העור.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.כורכום יכול לשמש גם כדי לסייע בהגברת מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.ניתן לצרוך אותו באופן פנימי או ליישם באופן אקטואלי על העור.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית את Swelling וכאב.ניתן להשתמש גם בג’ינג’ר כדי לסייע בשיפור העיכול ולהפחתת הנפיחות.ניתן לצרוך אותו באופן פנימי או ליישם באופן אקטואלי על העור.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית את הנפיחות

חלק 2: תרופות סבתות מרגיעות נוספות זמינות בבית פטריה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות במשך מאות שנים.בבית פטריה אנו מציעים מבחר רחב של תרופות סבתות להרגיע ולבריאה.בנוסף ל 22 הסעדים שדיברנו עליהם בחלק 1, הנה עוד כמה זמינים בבית פטריה.

1.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.שמן זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי.זה יכול לשמש להפחתת כאב ונפיחות, והוא יעיל גם בטיפול בבעיות נשימה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לשאוף דרך מפזר.

2.כמון

כמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים כתרופה רפואית.זה ידוע בתכונות העיכול שלו ולעתים קרובות משמש להפגת כאבי בטן, קלקוליות ובעיות עיכול אחרות.ניתן לקחת אותו בצורת גלולה, או להוסיף למזון או לתה.

3.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות, וניתן להשתמש בו כדי להרגיע את כאב הגרון והחתכים.זהו גם מאיץ אנרגיה טבעי וניתן להוסיף אותו למזון או לקחת לבד.

4.מרווה

מרווה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות ולעתים קרובות משמש לטיפול בחרדה ולחץ.ניתן לקחת אותו בצורת תה או להוסיף אותו למזון.

5.קמומיל

קמומיל הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות ולעתים קרובות משמש לטיפול בחרדה ולחץ.ניתן לקחת אותו בצורת תה או להוסיף אותו למזון.

6.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון, וניתן להשתמש בו להפחתת כאב ונפיחות.ניתן לקחת אותו בצורת גלולה, או להוסיף למזון או לתה.

7.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא שורש ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה ידוע בתכונותיו המרעלים ולעתים קרובות משמש לטיפול במצבי העור ולשיפור העיכול.ניתן לקחת אותו בצורת גלולה, או להוסיף למזון או לתה.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות במשך מאות שנים.בבית פטריה אנו מציעים מבחר רחב של תרופות סבתות להרגיע ולבריאה.בנוסף ל 22 הסעדים שדיברנו עליהם בחלק 1, אנו מציעים גם שמן אקליפטוס, כמון, דבש, מרווה, קמומיל, כורכום ושורש ברדוק.ניתן להשתמש בכל התרופות הטבעיות הללו לטיפול במגוון מחלות, ולהציע אלטרנטיבה בטוחה ויעילה לרפואה מסורתית.

שאלות נפוצות

מהם היתרונות של הסעדים של סבתא?

הסעדים של סבתא הם תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.הם ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות, אנטי-חיפושיות וניקוי רעלים, וניתן להשתמש בהן כדי להפחית את הכאב והנפיחות, לשפר את העיכול ולטפל במצבי העור.הם אלטרנטיבה בטוחה ויעילה לרפואה מסורתית.

איפה אוכל למצוא את הסעדים של סבתא?

ניתן למצוא את הסעדים של סבתא בבית פטריה, שם אנו מציעים מבחר רחב של תרופות טבעיות להרגיע ולבריאה.הבחירה שלנו כוללת שמן אקליפטוס, כמון, דבש, מרווה, קמומיל, כורכום ושורש ברדוק, כמו גם תרופות רבות אחרות.בקר בנו היום כדי ללמוד עוד על ה- SELEC שלנותרגילי הסבתא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן