דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא מצוינים ופופולריים להקיא

22 הסעדים של סבתא מצוינים ופופולריים להקיא

כוחם של הסעדים של סבתא להקאות

הקאות יכולות להיות חוויה מאוד לא נוחה ולא נעימה.זה יכול להיגרם על ידי מגוון רחב של תנאים, החל מרעלת מזון לשפעת.באופן מסורתי, סבתות היו מקור אמין של תרופות לכל מיני מחלות, ויש להן תרופות רבות להקאות שיכולות לעזור לך להרגיש טוב יותר מהר.להלן 22 תרופות סבתות מצוינות ופופולריות להקאות שתוכלו לנסות בבית.

תה צמחים

תה צמחי מרפא משמשים זה מכבר כתרופה לבחילה והקאות.תה קמומיל, מנטה ותה ג’ינג’ר מועילים במיוחד להקלת תסמינים אלה.שתו את התה מספר פעמים ביום לפי הצורך עד שתתחילו להרגיש טוב יותר.

תה שומר

תה שומר יכול להועיל מאוד גם בהקלה על בחילות והקאות.תה זה יכול להיות מיוצר על ידי תיל שתי כפיות זרעי שומר בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.שתו את התה מספר פעמים ביום עד שתרגישו טוב יותר.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אין לך זרעי שומר, אתה יכול גם לנסות להשתמש בשמן שומר שומר.הוסף כמה טיפות של השמן לכוס מים מבושלים ושותה אותו מספר פעמים ביום עד שתתחיל להרגיש טוב יותר.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה קלאסית לבחילה והקאות.פשוט מערבבים כפית אחת של מיץ לימון טרי עם כוס מים פושרים ושותים אותם מספר פעמים ביום.זה יכול לעזור להקל על הסימפטומים במהירות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לבחילות והקאות.אתה יכול ללעוס חתיכה קטנה של ג’ינג’ר טרי או לשתות תה ג’ינג’ר מספר פעמים ביום.אתה יכול גם לערבב כפית שורש ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים פושרים ולשתות אותם מספר פעמים ביום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לבחילות והקאות.פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים פושרים ושותים אותם מספר פעמים ביום.

עלי נענע

עלי נענע הם תרופה נהדרת לבחילה והקאות.כל שעליך לעשות הוא ללעוס כמה עלי נענע טריים או הוסף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים פושרים ושותים אותם מספר פעמים ביום.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה נהדרת לבחילה והקאות.פשוט תלול כפית אחת של קמומיל בכוס מים מבושלים במשך 10 דקות ושותה אותו מספר פעמים ביום.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה יעילה לבחילות והקאות.פשוט מרתיחים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה יעילה לבחילה והקאות.פשוט מרתיחים כפית אחת של זרעי כמון בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

זרעי הל

זרעי הל הם תרופה יעילה לבחילה והקאות.פשוט מרתיחים כפית אחת של זרעי הל בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה יעילה לבחילה והקאות.פשוט מרתיחים כמה עלי בזיליקום בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

ציפורן

ציפורן הם תרופה יעילה לבחילות והקאות.פשוט מרתיחים כמה שיני כוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

קינמון

קינמון הוא תרופה יעילה לבחילה והקאות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת קינמון עם כוס מים חמים ושותה אותה מספר פעמים ביום.

אניס

אניס הוא תרופה יעילה לבחילות והקאות.פשוט מרתיחים כפית אחת של אניס בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

כורכום

כורכום הוא תרופה יעילה לבחילה והקאות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ולשתות אותה מספר פעמים תרופות של סבתא להקאות – חלק 2

הקאות הואחוויה לא נעימה שאף אחד לא רוצה לעבור.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולספק הקלה מסוימת.להלן 22 תרופות סבתות מצוינות ופופולריות להקאות העשויות לשמש להפחתת חומרת הסימפטומים.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.מחקרים הראו כי נטילת ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית את חומרת ותדירות הקאות.ניתן לקחת אותו בצורות שונות כמו כמוסות, תה או ג’ינג’ר אייל.

2.מרק ירקות

מרק ירקות הוא תרופה נהדרת להקאות.קל להכין ומספק ויטמינים ומינרלים חיוניים שיעזרו לגוף להתאושש.ירקות עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים ליישב בטן מוטרדת.זה גם עוזר לחדש נוזלים ואלקטרוליטים שאבדו במהלך הקאות.

3.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות והמרגיעות.לעתים קרובות הוא משמש כדי להקל על הסימפטומים של בחילה והקאות.התה מכיל נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת ולהעניק הקלה מהקאות.

4.פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה טבעית הידועה ביכולתה לספוג רעלים מהגוף.נטילת פחם מופעל יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ואף עשויה למנוע זאת לחלוטין.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש כתרופה להקאות במשך מאות שנים.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת בקיבה ולהקל על תסמיני הקאות.

6.לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת להקאות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית בחילות והקאות.שתיית כוס מי לימון יכולה גם לעזור לחדש אלקטרוליטים ונוזלים שאבדו במהלך הקאות.

7.קינמון

קינמון ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.נטילת קינמון יכולה לסייע בהפחתת חומרת הקאות ולהעניק הקלה מהבחילה.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

8.זרעי שומר

זרעי שומר ידועים בתכונותיהם האנטי-פסמודיות והאנטי דלקתיות.נטילת זרעי שומר יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה יעילה להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה שיכולות לעזור להפחית את חומרת הקאות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

10.מנטה

מנטה ידועה בתכונותיו האנטי-פסמודיות והאנטי-נושא.נטילת מנטה יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או להוסיף למזון.

11.ציפורן

ציפורן ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.נטילת ציפורן יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

12.בזיל

בזיל ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.נטילת בזיליקום יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

13.הל

הלד ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.נטילת הל יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

14.כוסברה

כוסברה ידועה בתכונותיו האנטי-פסמודיות והאנטי-נושא.נטילת כוסברה יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

15.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.נטילת כורכום יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

16.דבש

דבש ידוע בתכונותיו האנטי -חיפושיות והאנטי -פסמודיות.נטילת דבש יכולה לעזור להפחית את חומרת הקאות ולספק הקלה מבעלות.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן