דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא לטיפול שלבקת חוגרת יעילה – פופולרית בין כל הגילאים!
ddadadddd dadc daddaad dcdddaddc dadcddadaa ddddadaa ddad

22 הסעדים של סבתא לטיפול שלבקת חוגרת יעילה – פופולרית בין כל הגילאים!

שלבקת חוגרת – הסעדים של סבתא לטיפול יעיל

פרץ פתאומי של כאבים עזים, גירוד ופריחה אדומה הם חלק מסימני הרעפים.נגיף זה נגרם על ידי אותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח ויכול להיות די כואב.סבתות מטפלות שלבקת חוגרת במשך דורות, וחלק מהתרופות היו ידועות כיעילות למדי.להלן 22 מהתרופות הפופולריות ביותר המשמשות לטיפול שלבקת חוגרת, והם פופולריים בין כל הגילאים.

1.קומפרס מגניב

קומפרס מגניב הוא אחד התרופות הביתיות הנפוצות ביותר לרעפים.ניתן לייצר דחיסה על ידי השריית מטלית נקייה במים קרים ומריחתו על האזור הפגוע.הקירור מהבד יכול לעזור להפחית את הכאב והגרד.חשוב לוודא שאתה משתמש במטלית נקייה בכל פעם כדי להימנע מפיזור הנגיף.

2.אמבט שיבולת שועל

אמבט שיבולת שועל יכולה להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב והגרד הקשורים לרעפים.כדי לבצע אמבטיה שיבולת שועל, קח כוס שיבולת שועל וטחנה אותה לאבקה משובחת.מוסיפים את האבקה לאמבטיה חמה ומשרתים בתוכה לפחות 20 דקות.זה יעזור להפחית את הדלקת ואת הגירוד.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הגירוד והדלקת הקשורים לרעפים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לרעפים, מערבבים 1/2 כוס חומץ סיידר תפוחים עם 1/2 כוס מים חמים.החל את הפיתרון על האזור המושפע בכדור כותנה והשאיר אותו כעשר דקות.יש לשטוף במים קרירים אחרי וחזור על מספר פעמים ביום.

4.שקיות תה

החלת שקית תה חם על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הגירוד והדלקת.כדי להשתמש בשקית תה לחוגרת, תלול שקית תה במים חמים למשך כחמש דקות.אפשר לשקית התה להתקרר ולהחיל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

5.אמבט סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דרך נהדרת להפחית את הגירוד והדלקת הקשורים לרעפים.כדי להכין אמבטיה סודה לשתייה, מערבבים 1 כוס סודה לשתייה עם אמבטיה חמה והשרו בתוכה לפחות 20 דקות.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על האזור המושפע נקי ויבש.הקפידו לשמור על האזור נקי ויבש על ידי החלפת בגדים ומצעים לעתים קרובות והשתמש בסבון עדין ומים חמים כדי לשטוף את האזור המושפע.הקפידו לייבש את האזור ביסודיות לאחר הכביסה.

6.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת להפחתת הגירוד והדלקת הקשורים לרעפים.כדי להשתמש באלוורה על שלבקת חוגרת, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע והשאיר אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת הגירוד והדלקת הקשורים לרעפים.כדי להשתמש במכשפות לוז לרעפים, מערבבים 1 כף לוז מכשפה עם 1/2 כוס מים חמים ומורחים את התמיסה על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת הגירוד והדלקת הקשורים לרעפים.כדי להשתמש בשמן לבנדר לרעפים, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם כף שמן זית ומורחים את התמיסה על האזור הפגוע.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

שלבקת חוגרת – 22 תרופות של סבתא לטיפול יעיל

שלבקת חוגרת היא זיהום נגיפי כואב שיכול לגרום לפריחה ושלפוחיות על העור.זה נגרם על ידי אותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח.אמנם אין תרופה לרעפים, אך ישנם טיפולים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהקלת התסמינים.הסעדים של סבתא יכולים להיות טיפולים יעילים לרעפים, והם פופולריים בקרב אנשים בכל הגילאים.

1.תערובת דבש וקינמון

ערבוב דבש וקינמון יחד יכול לעזור להפחית את הכאב ואניטצ’ינג הקשור לרעפים.הקינמון משמש כאנטי דלקת, בעוד שהדבש עוזר להרגיע את הכאב.כל שעליך לעשות הוא לערבב שתי כפות דבש וכפית קינמון אחת יחד ומרחים על האזורים המושפעים מספר פעמים ביום.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לרעפים.פשוט מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים על ארבעה חלקים מים ומרחים על האזורים המושפעים עם כדור כותנה.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום.

3.שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות אנטי -ויראליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.פשוט מערבבים שמן עץ תה חלק אחד לארבעה חלקים מים ומרחים על האזורים הפגועים בעזרת כדור כותנה.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום.

4.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות וקירור שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.כל שעליך לעשות הוא לחלץ את הג’ל מצמח אלוורה וחלה על האזורים המושפעים כדי לעזור להרגיע את הכאב.

5.אמבטיות שיבולת שועל

ל- Oatmeal יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כוס שיבולת שועל לאמבטיה חמה ולהשרות במים למשך 15 דקות לפחות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע.

6.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כוס סודה לשתייה לאמבטיה חמה ולהשרות במים למשך 15 דקות לפחות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע.

7.שמן לבנדר

לשמן לבנדר יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.פשוט מערבבים חלק אחד בשמן לבנדר לארבעה חלקים מים ומרחים על האזורים המושפעים בעזרת כדור כותנה.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום.

8.מכשפה לוז

לוז המכשפה יש תכונות אנטי דלקתיות ומעוררות דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לרעפים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד מכשפה לוז על ארבעה חלקים מים ומרחי על האזורים הפגועים בעזרת כדור כותנה.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום.

9.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.פשוט מרחו שמן קוקוס על האזורים המושפעים מספר פעמים ביום.

10.עלים נאים

עלים של נים יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לרעפים.פשוט טוחן את נם עוזב לעיסה ולחול על האזורים המושפעים.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף אחת של אבקת שורש ליקריץ לכוס מים חמים ולשתות מספר פעמים ביום.

12.תה קמומיל

לתה קמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לחוגרת שלבקת חוגרת.פשוט תלול שקית תה קמומילית בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה מספר פעמים ביום.

הסעדים הנוספים של סבתא

13.שום

לשום תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לרעפים.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את המיץ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן