דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ותרופות לעיניים מימיות

22 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ותרופות לעיניים מימיות

עיניים מגרדות ומימיות הן בעיה שכיחה, ובעוד שיש מגוון טיפולים זמינים, אנשים רבים מעדיפים להשתמש בשיטות טבעיות כדי להקל על הסימפטומים שלהם.למרבה המזל, יש המון תרופות של סבתא להכנה מהירה ולרפא לעיניים מימיות.במאמר זה נחקור 22 מהתרופות הללו ונספק טיפים מועילים לשימוש בהם.

תרופות לעיניים מימיות

1. אלוורה: אלוורה משמשת זה מכבר לטיפול במגוון מחלות עור, כולל עיניים מגרדות ומימיות.לשימוש, החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.

2. קמומיל: קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, תלול שקית תה קמומילית במים חמים, חכה שתתקרר ואז למרוח את שקית התה על האזור המושפע.

3. שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא קרם לחות מצוין לעיניים מגרדות ומימיות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן קוקוס עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

4. פרוסות מלפפון: פרוסות מלפפון הן דרך נהדרת להפחית דלקת ולרענן את העיניים.לשימוש, הניחו פרוסת מלפפון על כל עין למשך 10-15 דקות.

5. שקיות תה ירוק: שקיות תה ירוק יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את תסמיני העיניים המימיות.לשימוש, תלול שקית תה ירוק במים חמים, המתן כדי להתקרר ואז למרוח את שקית התה על האזור הפגוע.

6. דבש: דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העיניים הרגיעות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות דבש עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

7. שמן לבנדר: שמן לבנדר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

8. חלב: חלב יכול לעזור להרגיע את העיניים הרגיזות ולהפחית את הדלקת.לשימוש, להשרות כדור כותנה בחלב קר ומורחים אותו על האזור המושפע.

9. שמן מנטה: שמן מנטה הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן מנטה עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור המושפע.

10. תפוחי אדמה: תפוחי אדמה הם דרך נהדרת להפחית דלקת ולרענן את העיניים.לשימוש, חותכים תפוח אדמה לפרוסות ומניחים פרוסה על כל עין למשך 10-15 דקות.

11. מי ורדים: מי ורדים הם אנטי דלקתיים טבעיים ויכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות מי ורדים עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

תרופות לעיניים מימיות

12. שמן קיק: שמן קיק הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העיניים הרגיעות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן קיק עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

13. תה קמומיל: תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, תלול שקית תה קמומילית במים חמים, חכה שתתקרר ואז למרוח את שקית התה על האזור המושפע.

14. קומפרס קר: דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולרענן את העיניים.לשימוש, משרים מטלית במים קרים והחזיקו אותו כנגד האזור הפגוע במשך 10-15 דקות.

15. עיניים: עיניים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העיניים הרגיעות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות עיניים עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

16. שום: שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את העיניים הרגיעות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות מיץ שום עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.

17. דבש וכורכום: דבש וכורכום יכולים לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העיניים הרגיזות.לשימוש, מערבבים כמה טיפות דבש וכורכום עם כמה טיפות מים חמים ומורחים את התערובת על ה- AFאזור נגוע.

18. לבנדר וקמומיל: לבנדר וקמומיל יכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי עיניים מימיות.לשימוש, ערבבו כמה טיפות של שמנים אתרים לבנדר ושמומיל עם כמה תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן דרך נהדרת לעזור להקל על העיניים המימיות.עשבי תיבול רבים שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהעניק הקלה מהתסמינים הקשורים לעיניים מימיות.להלן כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר המשמשים כדי להקל על העיניים המימיות:

קמומיל

קמומיל הוא עשב נפוץ המשמש לטיפול במגוון מחלות, כולל עיניים מימיות.לקמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית אדמומיות, נפיחות ותסמינים אחרים של עיניים מימיות.כדי להשתמש בקמומיל לעיניים מימיות, תלולות שתיים עד שלוש כפיות של העשב המיובש במים חמים למשך 10 דקות.לאחר הקירור, מסננים את התה ומורחים אותו באופן אקטואלי על העיניים כדחיסה.

קלנדולה

קלנדולה היא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול בעיניים מימיות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית אדמומיות, נפיחות וגירוי.כדי להשתמש קלנדולה לעיניים מימיות, תלולות שתיים עד שלוש כפיות של העשב המיובש במים חמים למשך 10 דקות.לאחר הקירור, מסננים את התה ומורחים אותו באופן אקטואלי על העיניים כדחיסה.

עיניים

Eyebright הוא עשב ששימש באופן מסורתי לטיפול בבעיות עיניים, כולל עיניים מימיות.הוא מכיל נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוי.כדי להשתמש בעיניים לעיניים מימיות, תלולות שתיים עד שלוש כפיות של העשב המיובש במים חמים למשך 10 דקות.לאחר הקירור, מסננים את התה ומורחים אותו באופן אקטואלי על העיניים כדחיסה.

תרופות הומאופתיות

תרופות הומיאופתיות הן דרך פופולרית נוספת לעזור להקל על עיניים מימיות.תרופות הומיאופתיות מיוצרות ממרכיבים טבעיים, כמו צמחים ומינרלים, ומאמינים כי הם בעלי תכונות ריפוי שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהעניק הקלה מהתסמינים הקשורים לעיניים מימיות.להלן כמה מהתרופות ההומאופתיות הפופולריות ביותר המשמשות כדי להקל על העיניים המימיות:

Belladonna

בלדונה היא תרופה הומיאופתית המשמשת לטיפול במגוון מחלות, כולל עיניים מימיות.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות, הנפיחות והגירוי.כדי להשתמש בבלדונה לעיניים מימיות, קח טיפות אחת לשתי של התרופה שלוש פעמים ביום.

ACONITE

Aconite הוא תרופה הומיאופתית המשמשת לטיפול במגוון מחלות, כולל עיניים מימיות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות, הנפיחות והגירוי.כדי להשתמש באקוניט לעיניים מימיות, קח טיפות אחת לשתי של התרופה שלוש פעמים ביום.

שאלות נפוצות

באילו צמחי מרפא אוכל להשתמש כדי לטפל בעיניים מימיות?

ישנם מספר עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם לטיפול בעיניים מימיות, כולל קמומיל, קלנדולה, ועם עיניים.

האם יש תרופות הומיאופתיות שאוכל להשתמש בהן כדי לטפל בעיניים מימיות?

כן, ישנם מספר תרופות הומיאופתיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בעיניים מימיות, כולל בלדונה ואקוניט.

סבתות יש היסטוריה ארוכה של מתן סעדים מהירים ויעילים למחלות, ועיניים מימיות אינן יוצאת דופן.תרופות צמחיות והומיאופתיות מספקות דרך טבעית להפחתת דלקת ולספק הקלה מהתסמינים הקשורים לעיניים מימיות.בעוד שסעדים אלה אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי, הם יכולים לספק הקלה מהתסמינים הקשורים לעיניים מימיות.

כמו בכל מצב רפואי, חשוב להתייעץ עם נותן שירותי בריאות לפני שתנסה כל תרופות לעיניים מימיות.בנוסף, חשוב לעקוב אחר כל ההוראות המסופקות על ידי נותן שירותי הבריאות.על ידי הקדישת הזמן לחקור ולהתייעץ עם נותן שירותי בריאות, אתה יכול להבטיח שאתה משתמש בטיפולים הטובים ביותר לצרכים האישיים שלך.

סבתות עוזרות לדורות של משפחות עם תרופות ביתיות במשך מאות שנים.REM שלהםEDIEs יכולים לספק הקלה מהתסמינים הקשורים לעיניים מימיות, וניתן להשתמש בהן בשילוב עם טיפול רפואי כדי לספק את התוצאה הטובה ביותר.עם התרופות הנכונות והטיפול הרפואי הנכון, אתה יכול להפחית במהירות וביעילות את הסימפטומים של עיניים מימיות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן