דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ובריאים לנפיחות האף התחתון
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd dddaddd

22 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ובריאים לנפיחות האף התחתון

הסעדים של סבתא לנפיחות האף התחתון

כולנו שמענו את סיפורי הזהירות של סבתא שלנו על הסיכונים של יותר מדי שמש, החשיבות של אכילת הירקות שלנו, ותרופות ביתיות אחרות למגוון מחלות.אבל האם ידעת שחלק מהתרופות הללו הועברו מדור לדור, ועדיין משמשות כיום?הסעדים של סבתא לנפיחות באף התחתון יכולים להיות דרך נהדרת להפחית דלקת ואי נוחות מבלי לפנות לתרופות יקרות ומסוכנות.להלן 22 סעדים של סבתא שיכולים לעזור בנפיחות האף התחתון.

1.אכל תזונה מאוזנת

אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת דלקת ונפיחות של האף התחתון היא לאכול תזונה מאוזנת העשירה בוויטמינים, מינרלים וחומרים מזינים אחרים.אכילת מגוון של פירות וירקות, חלבונים רזים, דגנים מלאים ושומנים בריאים יכולה לעזור לספק לגופכם את התזונה הדרושה לו כדי להילחם בדלקת.בנוסף, הימנעות ממזונות מעובדים וסוכרים יכולה לעזור להפחית את הדלקת.

2.החל קרח

החלת קרח על האזור הנגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות ודלקת.עטפו חבילת קרח בבד דק והחזיקו אותו על האזור למשך 15 דקות בכל פעם.עשה זאת מספר פעמים ביום לפי הצורך.

טיפ מועיל:

הקפד לקחת הפסקות בין יישומים של חבילת הקרח.החלת חבילת הקרח לאורך זמן עלולה לגרום לעור להתקרר מדי, מה שמוביל לדלקת נוספת.

3.השתמש בכורכום

כורכום הוא תבלין עשיר בכורכומין, נוגד חמצון הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כף דבש ו -1 כף מים חמים.לעסות את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.לשתות תה קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות של האף התחתון.שתו כוס תה קמומיל שלוש פעמים ביום כדי להפחית דלקת.

עשבי תיבול המשמשים לנפיחות באף נמוך יותר

עשבי תיבול שימשו במשך מאות שנים כתרופות טבעיות, וסבתות רבות העבירו מתכונים לתה צמחים וטיפולים אחרים שיכולים לעזור להפחית נפיחות של האף התחתון.כמה צמחי מרפא נפוצים המשמשים בסעדים אלה כוללים קמומיל, פרחי זקן, הורלהאונד ושורש מרשמלו.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית להפחתת דלקת ונפיחות של האף התחתון.ניתן להכין אותו על ידי כפית כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה פרחי הזקנה

תה פרחי הזקנים הוא תרופה פופולרית נוספת להפחתת נפיחות האף התחתון.ניתן להכין אותו על ידי כפית כפית אחת של פרחי פרחי הזקנים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמנים אתרים המשמשים לנפיחות באף תחתון

שמנים אתרים שימשו במשך מאות שנים כתרופות טבעיות, וסבתות רבות העבירו מתכונים לטיפולים שיכולים לעזור להפחית את נפיחות האף התחתון.כמה שמנים אתריים נפוצים המשמשים בתרופות אלה כוללים לבנדר, עץ תה, אקליפטוס ומנטה.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה פופולרית להפחתת דלקת ונפיחות של האף התחתון.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על ידי דילול כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא, כמו שקדים או שמן קוקוס, ועיסויו לאזור הפגוע.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית נוספת להפחתת נפיחות האף התחתון.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על ידי דילול כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שקדים או שמן קוקוס, ועיסויו לאזור המושפע.

סבתות מעבירות מתכונים לתרופות טבעיות במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו יכולות לעזור להפחית את נפיחות האף התחתון.עשבי תיבול כמו קמומיל, אלדרףניתן להשתמש בשורש נמוך יותר, horehound ושורש מרשמלו לייצור תה שיכול לעזור להפחית דלקת, ואילו שמנים אתרים כמו לבנדר, עץ תה, אקליפטוס ופפרמינט ניתן להשתמש באופן מקומי להפחתת הנפיחות.בשימוש נכון, תרופות טבעיות אלה יכולות לספק דרך בטוחה ויעילה להפחתת נפיחות האף התחתון.

שאלות נפוצות

באילו עשבי תיבול ניתן להשתמש כדי להפחית נפיחות של האף התחתון?

ניתן להשתמש ב

עשבי תיבול כמו קמומיל, פרחי הזקנה, הורדהאונד ושורש מרשמלו לייצור תה שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות באף התחתון.

באילו שמנים אתרים ניתן להשתמש כדי להפחית נפיחות של האף התחתון?

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר, עץ תה, אקליפטוס ומנטה מנטה כדי להפחית נפיחות של האף התחתון.

סבתות עוברות תרופות טבעיות במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו יכולות לעזור להפחית את נפיחות האף התחתון.בשימוש נכון, תרופות טבעיות אלה יכולות לספק דרך בטוחה ויעילה להפחתת נפיחות האף התחתון. תרופות של סבתא הם מקור נהדר לידע כיצד להשתמש בתרופות טבעיות לשיפור הבריאות והרווחה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן