דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים של סבתא איכותית מהמטבח לפרעושים
ddadadddd dadc daddaad dddbddaaddaa deddeddd dcdadadaddad

22 הסעדים של סבתא איכותית מהמטבח לפרעושים

פרעושים: הסעדים של סבתא מהמטבח

פרעושים הם מציקים, מעצבנים נוצרים קטנים שיכולים להקשות על האנשים וגם על חיות המחמד.לעתים קרובות, אנשים פונים לטיפולים כימיים יקרים כדי להיפטר מפרעושים, אך ישנם כמה תרופות טבעיות וחסכוניות שניתן למצוא ממש במטבח שלך.להלן 22 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר מהמטבח להתמודדות עם פרעושים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת מסביב לפרעושים.מפזרים אותו על השטיחים והריהוט שלך ולהשאיר אותו לילה.בבוקר, שואב את זה והפרעושים צריכים להיעלם.

לימון

לימון הוא דוחה פרעושים טבעי.סוחטים את המיץ מלימון לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

מלח

מלח הוא דרך נהדרת להיפטר מפרעושים.מפזרים מלח על השטיחים והריהוט שלך והשאיר אותו לילה.למחרת בבוקר, ואקום זה והפרעושים צריכים להיעלם.

חומץ

חומץ הוא דוחה פרעושים טבעי.מערבבים חלקים שווים של חומץ ומים ומכניסים אותו לבקבוק ריסוס.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

שום

שום הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.קוצצים כמה שיני שום ומכניסים אותם לבקבוק ריסוס עם מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

לבנדר

לבנדר הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן לבנדר לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

קליפות הדרים

קליפות הדרים הן דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו את הקליפות באזורים שבהם פרעושים הם בעיה והם יעזרו להרחיק אותם.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא דוחה פרעושים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן אקליפטוס לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

שמן נם

שמן נם הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן נים לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

רוזמרין

רוזמרין הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.שים כמה שפריצי רוזמרין באזורים שבהם פרעושים הם בעיה וזה יעזור להרחיק אותם.

ארז

ארז הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות שמן ארז לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

Citronella

סיטרונלה היא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן סיטרונלה לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

Lemongrass

Lemongrass הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן לימונגרס לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

ציפורן

ציפורן הם דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות שמן ציפורן לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

PEPPERMINT


מנטה הוא דוחה פרעושים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות שמן מנטה לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים.

Geranium Rose

רוז גרניום הוא דוחה פשפשים טבעי נהדר.הכניסו כמה טיפות של שמן גרניום ורד לבקבוק ריסוס והוסיפו מעט מים.ריסוס אותו סביב הבית והחצר שלך וזה יעזור להרחיק את הפרעושים

יעילות הסעדים של סבתא לפרעושים

פרעושים יכולים להיות מטרד, אך למרבה המזל, ישנם הרבה טבעיות, סעדים של סבתא מהמטבח שיכולים לעזור להיפטר מהם.סעדים אלה יעילים לרוב ויכולים להוות אלטרנטיבה נהדרת לטיפולים כימיים קשים.להלן 22 תרופות של סבתא איכותית מהמטבח לפרעושים שיכולים לעזור לך להיפטר מהזיקים המציקים האלה.

ואקום ו- CLIaning

שואבים וניקוי באופן קבוע הם שתי הדרכים הטובות ביותר להיפטר מפרעושים.שואב ואקום מסיר פרעושים, ביצים, זחלים, וגלמים משטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.משטחי ניקוי עם מים סבונים חמים עוזרים להסיר פרעושים וביצים שלהם.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, אקליפטוס ופפרמינט יכולים לעזור להדוף פרעושים.הוסף כמה טיפות שמן אתרי לבקבוק ריסוס מלא במים ומרסס את התערובת על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.ריח השמנים האתריים יסייע להדוף פרעושים.

כדור הארץ דיאטומסי

אדמה דיאטומאוסית היא אבקה טבעית העשויה מיצורים מימיים מאובנים זעירים.זהו דוחה פרעושים טבעי שניתן לפזר על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.זה יעיל להרוג פרעושים וחרקים אחרים.

ספריי לימון

לימון הוא דוחה פרעושים טבעי.להכנת ספריי לימון, מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ לימון ומים בבקבוק ריסוס.ריסוס את התערובת ישירות על פרעושים או על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים כדי להדוף פרעושים.

קליפות הדרים

קליפות הדרים הן דוחה פשפשים טבעי נהדר.הניחו פילינגים הדרים ברחבי הבית שלכם כדי לעזור להרתיע פרעושים.ניתן גם להיווצר את הקליפות ולהוסיף לבקבוק ריסוס מלא במים כדי ליצור ריסוס הדרים.

שום

שום הוא דוחה פשפשים טבעי נוסף.מוסיפים כמה שיני שום לבקבוק ריסוס מלא במים ומרסס את התערובת על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.ריח השום יעזור להדוף פרעושים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דוחה פרעושים טבעי.מוסיפים כמה כפות של חומץ תפוחים לבקבוק ריסוס מלא במים ומרסס את התערובת ישירות על פרעושים או על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים כדי להדוף פרעושים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דוחה פרעושים טבעיים.מפזרים סודה לשתייה על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים כדי לעזור להרתיע פרעושים.

תרסיסי הדר

תרסיסי הדרים הם דוחה פשפשים טבעי נהדר.מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ לימון ומים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.

מלח

מלח הוא דוחה פרעושים טבעי.מפזרים מלח על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים כדי לעזור להרתיע פרעושים.

חומץ ומים

חומץ ומים הם דוחה פרעושים טבעיים.מערבבים יחד חלקים שווים של חומץ ומים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.

ארז

ארז הוא דוחה פרעושים טבעי.הניחו צ’יפס ארז או שבבים סביב הבית שלכם כדי לעזור להרתיע פרעושים.

רוזמרין

רוזמרין הוא דוחה פרעושים טבעי.מקם את רוזמרין סביב הבית שלך כדי לעזור להרתיע פרעושים.

מיץ לימון ומלח

מיץ לימון ומלח הוא דוחה פרעושים טבעי.מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ לימון ומלח בקערה ומפזרים את התערובת על שטיחים, ריהוט ומשטחים אחרים.

בירה

בירה היא דוחה פרעושים טבעי.הניחו מכולות בירה ברחבי הבית שלכם כדי לעזור להרתיע פרעושים.

מנטה

מנטה היא דוחה פרעושים טבעיים.הניחו עלי נענע סביב הבית שלכם כדי לעזור להרתיע פרעושים.

לבנדר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן