דף הבית » תרופות סבתא » 22 הסעדים המומלצים והסבתא הטבעית נגד ההיריון
ddadadddd ddeddedcdaddd dddaddaad ddddaddaa dadd ddd

22 הסעדים המומלצים והסבתא הטבעית נגד ההיריון

הסעדים של סבתא להריון

הריון הוא זמן מרגש ועוטף עצבים עבור נשים רבות.במהלך תקופה זו, חשוב לטפל בעצמך ולהבטיח שאתה עושה כל שביכולתך כדי לקבל הריון בריא.נשים רבות פונות לתרופות של סבתא כדי לעזור להן במהלך ההיריון שלהן, מכיוון שסעדים אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור במחלות הריון שכיחות.להלן 22 תרופות מומלצות וטבעיות של סבתא שיכולות לעזור לך במהלך ההיריון שלך.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לעזור להקל על אי הנוחות של ההיריון.עשבי תיבול רבים שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור בבחילות, התכווצויות ועייפות.כמה מהתים הטובים ביותר לצמחים להריון כוללים ג’ינג’ר, ספירמינט, קמומיל ועלים פטל.תה אלה יכולים לעזור להרגיע ולהרגיע את הגוף, מה שמקל על ההיריון מעט.

טיפ ייחודי ומועיל:

כשאתה שותה תה צמחים במהלך ההיריון, חשוב לוודא שאתה מקבל את כמות המים הנכונה.מומלץ לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום, ולשתות תה צמחים במתינות.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם דרך נהדרת לעזור להקל על אי הנוחות של ההיריון.ניתן ליישם שמנים אתרים כמו מנטה, לבנדר וקמומיל על העור או להפזר באוויר כדי לעזור בבחילות, התכווצויות ועייפות.חשוב לוודא שאתה משתמש בדילול הנכון של השמן האתרי, שכן שמנים מסוימים יכולים להיות חזקים מדי עבור נשים בהריון.

אקופרסורה

אקופרסורה היא נוהג סיני עתיק ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקלה על הכאב.במהלך ההיריון, אקופרסורה יכולה לעזור בבחילות, התכווצויות ועייפות.ישנן נקודות מסוימות בגוף שניתן לעורר כדי לעזור בסוגיות אלה.חשוב לוודא שאתה עושה את האקופרסורה בצורה נכונה ולהתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתעשה זאת.

דיאטה

אכילת תזונה בריאה חיונית במהלך ההיריון.אכילת מגוון של פירות, ירקות וחלבונים יכולה לעזור להבטיח שאתה מקבל את החומרים המזינים הדרושים לך להריון בריא.חשוב גם להימנע ככל האפשר על מזונות מעובדים וסוכרים, מכיוון שאלו יכולים להיות לא בריאים גם לך וגם לתינוקך.

פעילות גופנית

פעילות גופנית במהלך ההיריון יכולה לעזור לשמור על בריאותך ולהקל על חלק מהנוחות הקשורות להריון.תרגילים עדינים כמו הליכה, שחייה ויוגה יכולים לעזור לשמור על גופכם חזק ויכולים לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים במהלך ההיריון.חשוב לוודא שאינך מגזים בו, ולהתייעץ עם איש המקצוע שלך בבריאות לפני שתתחיל תוכנית אימונים כלשהי.

מנוחה

השגת מנוחה מספקת חיונית במהלך ההיריון.חשוב לוודא שאתה מקבל מספיק שינה, מכיוון שזה יכול לעזור לשמור על גופך חזק ויכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים במהלך ההיריון.נקיטת תנומות במהלך היום יכולה להיות מועילה גם כן, מכיוון שזה יכול לעזור להעניק לגופך הפסקה.

עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך נהדרת לעזור להקל על חוסר הנוחות הקשורים להריון.עיסוי יכול לעזור להרפות את הגוף ויכול לעזור להפחית את הלחץ.חשוב לוודא שאתה מקבל רק עיסוי ממטפל בעיסוי מוסמך, ולהתייעץ עם איש המקצוע שלך בבריאות לפני שאתה מקבל עיסוי.

קומפרס חם

שימוש בקומפרס חם יכול להיות דרך נהדרת לעזור להקל על אי הנוחות של ההיריון.ניתן להשתמש בקומפרסים חמים כדי לעזור בהתכווצויות, בחילה ועייפות.חשוב לוודא שהדחיסה אינה חמה מדי, ולהתייעץ עם איש המקצוע שלך בבריאות לפני שתשתמש בקומפרס חם.

יוגה

יוגה היא דרך נהדרת לעזור להקל על חוסר הנוחות הקשורים להריון.יוגה יכולה לעזור להרפות את הגוף ויכולה לעזור להפחית את הלחץ.חשוב לוודא שאתה מבצע את התנוחות בצורה נכונה, ולהתייעץ עם wעם איש המקצוע הבריאותי שלך לפני שתתחיל תוכנית יוגה.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא דרך נהדרת לעזור להקל על אי הנוחות של ההיריון.ניתן להשתמש בארומתרפיה כדי לעזור בבחילות, התכווצויות ועייפות.חשוב לוודא שאתה משתמש בדילול הנכון של השמן האתרי, שכן שמנים מסוימים יכולים להיות

חלק 2: תרופות נוספות להריון

בנוסף ל -22 הסעדים המומלצים והסבתא הטבעית להריון שנדונו בחלק 1, ישנם תרופות רבות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול במחלות בוקר, עייפות ותסמיני הריון שכיחים אחרים.סעדים אלה כוללים שינויים תזונתיים, תוספי צמחים ושינויים באורח החיים.להלן כמה תרופות נוספות להריון שיכולות לספק הקלה.

תוספי צמחים

תוספי צמחי מרפא יכולים לספק הקלה נוספת לתסמיני הריון שכיחים.חלק מתוספי הצמחים הפופולריים ביותר להריון כוללים ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה ועלה פטל.ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית בחילה ומחלת בוקר, ואילו קמומיל יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה.מנטה יכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של העיכול, ועלה פטל על פי ההערכה מסייע בחיזוק הרחם ולהכין אותו לעבודה.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים במהלך ההיריון חשוב לשמירה על איזון בריא של חומרים מזינים.אכילת המון פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לספק ויטמינים ומינרלים חיוניים, תוך הגבלת מזון מעובד וסוכר יכולה לעזור להפחית את התשוקה.חשוב גם להישאר לחות על ידי שתיית הרבה מים לאורך כל היום.בנוסף, נשים בהריון צריכות להימנע מאכילת מזונות שעשויים להיות עשירים בכספית, כמו סוגים מסוימים של דגים וסושי.

שינויים באורח החיים

בנוסף לשינויים תזונתיים, ישנם כמה שינויים באורח החיים שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הריון השכיחים.קבלת מנוחה רבה והימנעות מהמתח הם חיוניים להשארת בריאה במהלך ההיריון.פעילות גופנית קבועה יכולה גם לעזור להפחתת העייפות ולהעלאת רמות האנרגיה.בנוסף, הימנעות מפעילויות מסוימות כמו עישון, שתיית אלכוהול וחשיפה לכימיקלים מסוימים יכולה לעזור להבטיח הריון בטוח ובריא.

מסקנה

הריון יכול להיות חוויה מאתגרת עבור נשים רבות.למרבה המזל, קיימים מספר תרופות טבעיות העומדות לסייע בהפחתת התסמינים השכיחים.משינויים תזונתיים ותוספי צמחים ועד שינויים באורח החיים, תרופות אלה יכולות לספק הקלה ולעזור להבטיח הריון בריא.בעוד ש -22 הסעדים שנדונו בחלק 1 הם המומלצים ביותר על ידי סבתות, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמשו בכל תרופה במהלך ההיריון.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות נוספות להריון?

בנוסף ל -22 הסעדים המומלצים והסבתא הטבעית להריון שנדונו בחלק 1, ישנם תרופות רבות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול במחלות בוקר, עייפות ותסמיני הריון שכיחים אחרים.סעדים אלה כוללים שינויים תזונתיים, תוספי צמחים ושינויים באורח החיים.

האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות טבעיות במהלך ההיריון?

כן, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש בכל תרופה במהלך ההיריון, מכיוון שתרופות טבעיות מסוימות עלולות להזיק.בנוסף, כמה עשבי תיבול ותוספי מזון עשויים ליצור אינטראקציה עם תרופות או תוספי מזון אחרים, ולכן חשוב להיות מודעים לאינטראקציות הפוטנציאליות הללו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן