דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות של סבתא משמעותית ואמיתית לכאבי ראש ממושכים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadedaddaaddaa dddeddaaddaa dcdbddd

21 תרופות של סבתא משמעותית ואמיתית לכאבי ראש ממושכים

מה גורם לכאבי ראש ממושכים?

כאבי ראש ממושכים יכולים להיגרם כתוצאה ממצבים בריאותיים, תרופות או גורמי אורח חיים.הגורמים השכיחים לכאבי ראש ממושכים כוללים התייבשות, לחץ, עיניים, נסיגת קפאין, זיהום בסינוסים, לחץ דם גבוה, מיגרנה, כאבי ראש ומתח וכאבי ראש באשכול.

הסעדים של סבתא לכאבי ראש ממושכים

כשמדובר בהקלה על כאבי ראש, לסבתות יש שפע של תרופות להציע.להלן 21 מהתרופות המשמעותיות והאמיתיות ביותר לכאבי ראש ממושכים:

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת, משפר את זרימת הדם ומקל על הלחץ.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים למשך מספר דקות.מוסיפים כפית דבש לתוספת טעם ומתיקות.

2.שמן לבנדר

שמן לבנדר משמש במשך מאות שנים כדי להקל על כאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מרגיע את השרירים ומפחית את הלחץ.כדי להשתמש בשמן לבנדר, פשוט הוסיפו כמה טיפות של השמן לכדור כותנה ושאפו את הניחוח כשאתם חשים כאב ראש.

3.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי ראש.נחשב להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בשמן מנטה, פשוט הוסיפו כמה טיפות של השמן לכדור כותנה ושאפו את הריח כשאתם חשים כאב ראש.

4.שמן רוזמרין

שמן רוזמרין הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בשמן רוזמרין, פשוט הוסיפו כמה טיפות של השמן לכדור כותנה ושאפו את הניחוח כשאתם חשים כאב ראש.

5.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים כדי להקל על כאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מרגיע את השרירים ומפחית את הלחץ.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך מספר דקות.מוסיפים כפית דבש לתוספת טעם ומתיקות.

6.קומפרס חם

קומפרס חם הוא תרופה מסורתית לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בקומפרס חם, פשוט להשרות מטלית כביסה במים חמים, סובבים אותו ומורחים אותו על האזור המושפע.

7.קומפרס קר

קומפרס קר הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בקומפרס קר, פשוט להשרות מטלית כביסה במים קרים, להכות אותו ולהחיל אותו על האזור המושפע.

8.Acupressure

אקופרסורה היא תרופה סינית עתיקה לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש באקופרסורה, פשוט החל לחץ על נקודות מסוימות על הגוף, כמו המקדשים, המצח, הצוואר והכתפיים.

9.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו לבנדר, מנטה ורוזמרין, מאמינים כי הם מפחיתים את הדלקת ומשפרים את זרימת הדם.כדי להשתמש בשמנים אתרים, פשוט הוסיפו כמה טיפות של השמן לכדור כותנה ושאפו את הריח כשאתם חשים כאב ראש.

10.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להקל על כאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הלחץ ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בתרגיל כתרופה לכאבי ראש, פשוט קם והסתובב למשך 10 דקות לפחות.

11.מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת נוספת להקל על כאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הלחץ ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש במדיטציה כתרופה לכאבי ראש, פשוט קח כמה דקות לשבת בשקט ולהתמקד בנשימה שלך.

12.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה מסורתית לכאבי ראש.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת ומשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בארומתרפיה, פשוט הוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו לבנדר, מנטה ורוזמרין, למפזר או למבער ושאפו את הריח כשאתם חשים כאב ראש.

13.מקלחת חמה

מקלחת חמה היא תרופה מסורתית לכאבי ראש.זה בחילק להירגע מהשרירים ולהפחית את הלחץ.כדי להשתמש במקלחת חמה כתרופה לכאבי ראש, פשוט קח את

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן בחירה פופולרית לטיפול בכאבי ראש.עשבי תיבול רבים שימשו במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומחלות אחרות.כמה מעשבי התיבול הנפוצים והיעילים ביותר המשמשים לטיפול בכאבי ראש כוללים ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, לבנדר ורוזמרין.

ג’ינג’ר נחשב לאחד התרופות הטבעיות החזקות ביותר לכאבי ראש.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בג’ינג’ר לכאבי ראש, זה יכול להיות משופע במים חמים להכנת תה או להילקח בצורה קפסולה.

קמומיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית להקלה בכאבי ראש.יש לו תכונות מרגיעות ומרגיעות שיכולות לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את המתח.כדי להשתמש בקמומיל לכאבי ראש, זה יכול להיות משופע במים חמים להכנת תה או להילקח בצורה קפסולה.

Peppermint הוא תרופה ידועה לכאבי ראש.יש לו אפקט קירור המסייע בהפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש במנטה לכאבי ראש, ניתן להכות אותו במים חמים להכנת תה או להילקח בצורה קפסולה.

לבנדר הוא תרופה פופולרית לכאבי ראש בגלל השפעותיו המרגיעות והמרגיעות.זה עוזר להפחתת מתח ומתח, שיכולים לעזור להקל על כאבי ראש.כדי להשתמש בבנדר לכאבי ראש, ניתן להכות אותו במים חמים להכנת תה או להילקח בצורה קפסולה.

רוזמרי הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לכאבי ראש.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות כאבים, שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש ברוזמרין לכאבי ראש, זה יכול להיות משופע במים חמים להכנת תה או להילקח בצורה קפסולה.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם בחירה פופולרית נוספת לטיפול בכאבי ראש.שמנים אתריים הם תמציות צמחים מרוכזות מאוד שיש להם יתרונות טיפוליים רבים.חלק מהשמנים האתריים הנפוצים ביותר לכאבי ראש כוללים לבנדר, מנטה, אקליפטוס ורוזמרין.

שמן אתרי לבנדר ידוע בהשפעותיו המרגיעות והמרגיעות.הוא שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הלחץ והמתח, שיכולים לעזור להקל על כאבי ראש.כדי להשתמש בשמן אתרי לבנדר לכאבי ראש, ניתן להוסיף אותו למפזר או להחיל ישירות על המצח והמקדשים.

שמן אתרי Peppermint ידוע בהשפעות הקירור והמרגיעות שלו.זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשמן אתרי מנטה לכאבי ראש, ניתן להוסיף אותו למפזר או להחיל ישירות על המצח והמקדשים.

שמן אתרי אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ומרגישות הכאב.זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשמן אתרי אקליפטוס לכאבי ראש, ניתן להוסיף אותו למפזר או להחיל ישירות על המצח והמקדשים.

שמן אתרי רוזמרין ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב.זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשמן אתרי רוזמרין לכאבי ראש, ניתן להוסיף אותו למפזר או להחיל ישירות על המצח והמקדשים.

אקופרסורה ועיסוי

אקופרסורה ועיסוי הם אפשרויות פופולריות לטיפול בכאבי ראש.אקופרסורה היא סוג של רפואה סינית מסורתית הכרוכה ביישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף כדי להקל על הכאב.עיסוי הוא סוג של טיפול הכולל מניפולציה של הרקמות הרכות של הגוף להפחתת המתח והלחץ.

Acupersure שימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת כאבי ראש.כדי להשתמש באקופרסורה לכאבי ראש, ניתן ליישם אותה על נקודות לחץ ספציפיות על הראש, הצוואר והכתפיים.כמה מנקודות האקופרסורה הנפוצות ביותר לכאבי ראש כוללות את המקדשים, בסיס הגולגולת והמצח.

ניתן להשתמש בעיסוי גם כדי להקל על כאבי ראש.כדי להשתמש בעיסוי לכאבי ראש, ניתן ליישם אותו על הראש, הצוואר והכתפיים.העיסוי מסייע בהפחתת המתח והלחץ, שיכולים לעזור להפחית את כאבי הראש.

מסקנה

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרתבאופן טבעי לטפל בכאבי ראש.תרופות צמחיות, שמנים אתרים, אקופרסורה ועיסוי הם כולם תרופות פופולריות ויעילות לכאבי ראש.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם, אך הם יכולים להיות דרך יעילה לטפל באופן טבעי בכאבי ראש.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן