דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות של סבתא מצוינת והזנת סינוסיטיס למבוגרים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddddadaa daddaddadddda

21 תרופות של סבתא מצוינת והזנת סינוסיטיס למבוגרים

סינוסיטיס: מזין מבוגרים עם תרופות סבתא

שיעול, גודש ואף מחניק הם כולם סימנים לסינוסיטיס.מצב זה יכול להיות די מעצבן ולעיתים אפילו כואב.מבוגרים יכולים לסבול מסינוסיטיס, שיכול להימשך שבועות, חודשים או אפילו שנים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות ובית שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולהזין מבוגרים עם סינוסיטיס.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במגוון בעיות בריאות במשך מאות שנים.להלן רשימה של 21 תרופות שהועברו מדור לדור.

1.שאפו קיטור

קיום מקלחת חמה ומאודה או שאפת אדים מקערת מים חמים יכול לעזור להפחית את הכאב והגודש הקשור לסינוסיטיס.הקיטור עוזר לפתוח את מעברי האף ולהקל על העומס.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחתת דלקת, לדלל את הריר ולהגביר את מערכת החיסון.לשימוש, הוסף 1 כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

טיפ ייחודי:

אם אתה לא אוהב את הטעם של חומץ תפוחים, נסה להוסיף כפית דבש לתערובת כדי להמתיק אותו.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לסינוסיטיס.לשימוש, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות ואז להתאמץ.שתו את תה הג’ינג’ר הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לסינוסיטיס.זהו חומר אנטי דלקתי ואנטיביוטי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בחיידקים.לשימוש, קוצצים דק שיני שום או שתיים של שום והוסיפו אותו לכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.בצל

בצל הם עוד תרופה טבעית עוצמתית לסינוסיטיס.יש להם תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת דלקת ולהילחם בחיידקים.לשימוש, קוצצים בצל אחד והוסיפו אותו לסיר מים רותחים.תן לזה להתבשל במשך 10 דקות ואז להתאמץ.שתו את תה הבצל פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחית דלקת ולשטוף את החיידקים והריר העלולים לגרום לסינוסיטיס.לשימוש, מערבבים ½ כפית מלח בכוס מים חמים.השתמש בטיפה כדי להכניס כמה טיפות של תמיסה זו לכל נחיריים ולרחרח אותה.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה טבעית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.לשימוש, הוסף כמה טיפות שמן מנטה לקערת מים חמים.שים מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לסינוסיטיס.לשימוש, מערבבים כפית כורכום אחת וקמצוץ פלפל שחור בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.לשימוש, הוסף כמה טיפות שמן אקליפטוס לקערת מים חמים.שים מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית לסינוסיטיס.הם עוזרים להפחתת הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.לשימוש, משרים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים חמים בן לילה.מסננים את המים ושותים אותם פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מעברי האף.לשימוש, ערבבו כמה טיפות שמן זית עם כפית של

מזינים סינוסיטיס למבוגרים עם התרופות של סבתא

סבתאThers סיפקו סעדים למחלות במשך דורות.הם מלאים בחוכמה וידע, והתרופות שלהם הועברו דרך הדורות.תרופות אלה יכולות לעזור להזין סינוסיטיס למבוגרים, תוך מתן הקלה מתסמינים כמו גודש באף, כאבי ראש וכאבי פנים.להלן 21 תרופות סבתות מצוינות והזנת סינוסיטיס למבוגרים.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לסינוסיטיס.זה עוזר להפחתת דלקת, לשפר את זרימת הדם ולנקות ריר.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית ג’ינג’ר טרי במים חמים במשך חמש עד שבע דקות.הוסף מעט דבש לטעם, ושתה אותו מספר פעמים ביום.

2.קומפרס חם

יישום קומפרס חם על הסינוסים יכול להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי ליצור קומפרס חם, משרים מטלית נקייה במים חמים.לאחר מכן, הניחו את הבד על הסינוסים למשך חמש עד עשר דקות, חוזרים על מספר פעמים ביום.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו לסינוסיטיס, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים.שתו את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להשתמש בו כשטיפה באף, על ידי ערבוב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.השתמש בתערובת כשטיפה באף מספר פעמים ביום.

4.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לסינוסיטיס.יש לו תכונות אנטי-ויראליות, אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות.כדי להשתמש בו לסינוסיטיס, אכלו כמה שיני שום גולמי מדי יום.אתה יכול גם להשתמש בשמן שום כתרסיס לאף, על ידי ערבוב של כמה טיפות שמן שום עם כוס מים חמים.השתמש בזה כתרסיס לאף מספר פעמים ביום.

5.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה יעילה לסינוסיטיס.זה עוזר לשחרר ריר ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בה, מלאו קערה במים חמים, והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך חמש עד עשר דקות.עשה זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.ויטמין C

ויטמין C מסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בו לסינוסיטיס, קח תוסף ויטמין C מדי יום.אתה יכול גם להגדיל את הצריכה שלך של מזונות עשירים בוויטמין C כמו תפוזים, תותים וברוקולי.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית עוצמתית לסינוסיטיס.זה עוזר להפחתת הדלקת ולנקות את הריר.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים.שתו את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.

8.כורכום

כורכום הוא עשב אנטי דלקתי חזק.כדי להשתמש בו לסינוסיטיס, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם.שתו את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.

9.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון, שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בהם לסינוסיטיס, קח תוסף פרוביוטיקה מדי יום.אתה יכול גם להגדיל את צריכת המזונות העשירים בפרוביוטיקה כמו יוגורט, קפיר וקימצ’י.

10.מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את הריר.כדי להשתמש בו לסינוסיטיס, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.השתמש בתערובת זו כשטיפה באף מספר פעמים ביום.

מסקנה

סבתות מספקות סעדים למחלות במשך דורות.21 הסעדים של סבתא מצוינים אלה יכולים לעזור להזין סינוסיטיס למבוגרים, תוך מתן הקלה מתסמינים כמו גודש באף, כאבי ראש וכאבי פנים.התייעץ תמיד עם רופא לפני שניסה אף אחד מהתרופות הללו מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכולם.

שאלות נפוצות

<h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן