דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות של סבתא מומלצת וזקנה לצלקות אקנה
daadaddaddaa dadc daddaad deddedcdadaa dddadad dcdadcdaddaa dda

21 תרופות של סבתא מומלצת וזקנה לצלקות אקנה

מהן צלקות אקנה?

צלקות אקנה הן תוצאה של נגעים מודלקים על העור, הנפוצים ביותר כתוצאה מאקנה ציסטי.מדובר בכניסה או בליטות קבועות על העור שעלולות לגרום למצוקה ולהשפיע על מראהו של האדם.צלקות אקנה יכולות להיות רדודות או עמוקות, תלוי בחומרת האקנה והטיפול בו נעשה שימוש.

21 הסעדים של סבתא לצלקות אקנה

למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו לאורך דורות כדי לסייע בהפחתת המראה של צלקות אקנה.להלן 21 תרופות שאושרו על סבתא שתוכלו לנסות:

1.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות עור כולל צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על העור כג’ל או קרם, או להילקח באופן פנימי בצורה של מיץ או קפסולה.אלוורה עוזרת להפחית דלקת, לקדם ריפוי ולהפחית את המראה של צלקות אקנה.

2.דבש

דבש הוא תרופה עתיקה ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.זהו אנטי דלקתי טבעי, אנטיבקטריאלי ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם דבש ישירות על העור או לקחת אותם באופן פנימי בצורה של תה או כמוסה.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה עוזר להפחתת דלקת, לאזן את רמות החומציות של העור ולקדם ריפוי.ניתן ליישם חומץ סיידר תפוחים באופן אקטואלי על העור או לקחת אותם באופן פנימי בצורה של טוניק או קפסולה.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.הוא עשיר בחומצות שומן ונוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת, לקדם ריפוי ולשפר את בריאותו הכללית של העור.יש ליישם שמן קוקוס באופן אקטואלי על העור פעמיים ביום.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על העור בצורה של תמיסה מדוללת, או להילקח באופן פנימי בצורה של כמוסה.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי ונוגד חמצון טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או לקחת באופן פנימי בצורה של מיץ או קפסולה.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כעיסה, או להילקח באופן פנימי בצורה של משקה או כמוסה.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על העור כטוניק או להילקח באופן פנימי בצורה של כמוסה.

9.מלפפון

מלפפון הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על העור כעזה או להילקח באופן פנימי בצורה של מיץ או כמוסה.

10.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.הוא עשיר בחומצות שומן ונוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת, לקדם ריפוי ולשפר את בריאותו הכללית של העור.יש ליישם שמן זית באופן אקטואלי על העור פעמיים ביום.

11.שמן שקדים

שמן שקדים הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.הוא עשיר בחומצות שומן ונוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת, לקדם ריפוי ולשפר את בריאותו הכללית של העור.יש ליישם שמן שקדים באופן אקטואלי על העור פעמיים ביום.

12.עגבנייה

עגבנייה היא עגולה טבעית ונוגדת חמצון שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כעיסה, או להילקח באופן פנימי בצורה של מיץ או כמוסה.

13.אבוקדו

אבוקדו הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיוXidant שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על העור כעזה או להילקח באופן פנימי בצורה של מיץ

חלק 2 – תרופות סבתות נוספות לצלקות אקנה

אקנה יכול להיות מצב קשה לניהול, אך ישנם הרבה תרופות של סבתא ותיקה שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.להלן כמה תרופות נוספות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

דבש ומיץ לימון

דבש ומיץ לימון הם שני מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם יחד כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.לדבש יש תכונות טבעיות חיטוי ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.מיץ לימון מכיל חומצת לימונית, שיכולה לעזור לפילינג באופן טבעי את העור, תוך הסרת תאי עור מתים שיכולים להוביל לצלקת אקנה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים חלקים שווים דבש ומיץ לימון יחד ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני ששטיפתו.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מרכיב טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.הוא עשיר בחומצות אלפא הידרוקסי, שיכולות לעזור בפילינג באופן טבעי את העור ולהפחית את מראה הצלקות.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמה טיפות של חומץ תפוחים על כדור כותנה ואז החל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

שאלות נפוצות

ש: האם זה בטוח להשתמש בתרופות אלה על עור רגיש?

ת: כן, תרופות אלה נחשבות בדרך כלל לבטוחות לשימוש בעור רגיש.עם זאת, חשוב לבדוק את התרופה על שטח קטן של עור כדי לוודא שהיא לא גורמת לגירוי כלשהו.בנוסף, חשוב להימנע משימוש באחד מהתרופות הללו לא פעם ביום, מכיוון שהם יכולים להרגיז את העור.

מסקנה

ניתן להשתמש ב -21 הסעדים המומלצים והסבתא הזקנה לצלקות אקנה כדי להפחית את המראה של צלקות אקנה.בעוד שחלק מהתרופות הללו יעילות יותר מאחרים, חשוב לבחור את זה שמתאים ביותר לסוג העור שלך.בנוסף, חשוב לזכור להיות עדינים בעת השימוש בתרופות אלה, מכיוון שהם יכולים להיות מרגיזים לעור אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

בסך הכל, הסעדים של סבתא הזקנה הללו יכולים להוות אלטרנטיבה נהדרת לטיפולים קשים יותר, ויכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה תוך שהם גם עדינים וטבעיים.עבור אלה המחפשים גישה טבעית יותר לטיפול בצלקות אקנה, תרופות אלה יכולות להיות אפשרות נהדרת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן