דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות של סבתא חשובה ותוצרת בית להתרגזות בבטן
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddd ddaaddadadaa dddaa dcddaadad

21 תרופות של סבתא חשובה ותוצרת בית להתרגזות בבטן

הסעדים של סבתא למצב בקיבה

התחושה של בטן נסערת לעולם אינה נעימה, ויכולה להוות אינדיקציה למגוון רחב של מצבים, החל מקלקוליות קלה למחלה קשה יותר.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות ביתיות לתעקיפות בקיבה שהועברו לאורך הדורות, מה שמאפשר למצוא הקלה מבלי שתצטרך לפנות לתרופות.להלן 21 תרופות של סבתא חשובות ותוצרת בית להתעצבן בבטן.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר כבר מזמן ידוע ביכולתו להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לתלול את השורש במים חמים לתה, או לטפח אותו ולערבב אותו עם דבש להכנת משחה.ג’ינג’ר מצוין גם לשליטה בבחילה ומניעת הקאות.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה ביתית מצוינת ביתי להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת דלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני הבחילות והקאות.

4.שומר

שומר הוא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

5.מנטה

Peppermint הוא תרופה ביתית מצוינת להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

6.יוגורט

יוגורט הוא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.הוא עשיר בפרוביוטיקה, המסייע לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

7.ליקריץ

Licorice הוא תרופה ביתית מצוינת להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה ביתית מצוינת עבור עצבני הבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

10.קינמון

קינמון הוא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית מצוינת להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

12.ציפורן

ציפורן הוא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

13.דבש

דבש הוא תרופה ביתית מעולה להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ויכול לעזור להפחית את תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

14.אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית נהדרת להתעצבן בבטן.זה עוזר לאזן את החומצה בקיבה ויכול לעזור להפחית תסמיני קלקוליות, כמו נפיחות, גז וצרבת.

15.זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה ביתית מצוינת להתעצבן בבטן.הם עוזרים להפחתת דלקת בבטן ויכולים לעזור ל

21 תרופות של סבתא חשובות ותוצרת בית לתעקיפות בטן

סבתות ידועות שיש להן תרופה טבעית כמעט לכל דבר.כשמדובר בביטן נסערת, ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות.מתה ג’ינג’ר וחומץ תפוחים לסודה לשתייה ותה קמומיל, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להרגיע את הבטן ולהעניק הקלה מבחילות, נפיחות וקלקוליות.להלן 21 תרופות של סבתא חשובות ותוצרת בית להתעצבן בבטן.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת להתעצבן בבטן.לחומר הפעיל בג’ינג’ר, ג’ינג’רול, יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילה.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים חמים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.לתה חזק יותר, הוסף כפית דבש.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת להתרגזות בבטן.החומצה האצטית בחומץ סיידר תפוחים מסייעת בפירוק מזון בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והקלקוליות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו לפני הארוחות.

3.סודה לשתייה

ניתן להשתמש ב

סודה לשתייה כדי לסייע בנטרול חומצת הקיבה ולהפחתת גז ונפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית סודה לשתייה בכוס מים ושתה אותה.הקפד לשתות הרבה מים לאחר מכן מכיוון שסודה לשתייה יכולה להתייבש.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת להתעצבן בבטן.החומרים הפעילים בקמומיל, לוטאולין ואפיגנין, הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילה.להכנת תה קמומיל, פשוט תלויים כמה שקיות תה קמומיל במים חמים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

5.תה מנטה

תה מנטה הוא עוד תרופה נהדרת להתעצבן בבטן.החומר הפעיל במנטה, מנטול, הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילה.להכנת תה נענע, פשוט תלויים כמה שקיות תה נענע במים חמים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

6.תה שומר

תה שומר הוא עוד תרופה נהדרת להתעצבן בבטן.לחומר הפעיל בשומר, אנתול, יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילה.להכנת תה שומר, פשוט תלול כמה כפיות זרעי שומר במים חמים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת להתרגזת בקיבה.הפרוביוטיקה ביוגורט עוזרת להחזיר את האיזון במעיים, שיכולה לעזור להפחית את הנפיחות והעיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט אכלו כוס יוגורט רגיל לפני הארוחות.

8.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא עוד תרופה נהדרת להתרגזות בבטן.לחומר הפעיל באלוורה, אלואין, יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט שתו כוס מיץ אלוורה לפני הארוחות.

9.מי לימון

מי לימון הם תרופה נהדרת להתרגז מהבטן.הוויטמין C בלימון מסייע בהפחתת הנפיחות והעיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים מיץ של לימון עם כוס מים חמים ושתה אותו לפני הארוחות.

10.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה נהדרת נוספת להתעצבן בבטן.לחומר הפעיל בליקריץ, גליצירריזין, יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ולהקל על בחילות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית של שורש ליקריץ במים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן