דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות של סבתא אמינות ובריאה ללשון בוערת
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddaddaa dddaddd dcdcdaddf dd

21 תרופות של סבתא אמינות ובריאה ללשון בוערת

מה גורם לשון בוערת?

לשון בוערת היא תחושה בוערת בפה שניתן לחוש בכל מקום על הלשון או על האזור שמסביב.מצב זה נפוץ יותר בקרב נשים, אך כל אחד יכול לחוות לשון בוערת.הגורם למצב זה לרוב אינו ידוע אך הוא יכול להיות מופעל על ידי מזונות, שתייה ותרופות מסוימות.זה יכול להיות קשור גם לשינויים הורמונליים, ליקויים תזונתיים ומצבים רפואיים מסוימים.

הסעדים של סבתא לשריפת לשון

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה שנים רבות כדי לטפל במחלות שונות.להלן 21 תרופות סבתות אמינות ובריאות ללשון בוערת:

1.תה מרגיע

כוס תה צמחים יכולה לעזור להרגיע את התחושה הבוערת בפה.חלק מהתהי הטוב ביותר לנסות כוללים קמומיל, מנטה ותה ירוק.

2.מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.להכנת מי מלח מוסיפים כפית מלח לכוס מים חמים.

3.קומפרס קר

דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה בפה.כדי להכין דחיסה קר, עטפו כמה קוביות קרח בבד ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.

4.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.המיץ יכול לעזור להפחית את הדלקת ותחושת השריפה בפה.

5.דבש

דבש הוא תרופה מצוינת ללשון בוערת.זה יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים יכול לעזור להפחית את תחושת השריפה בפה.להכנת שטיפת פה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומגרגר למשך 10-15 דקות.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה בפה.להכנת שטיפת פה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים וגרגר למשך 10-15 דקות.

8.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה מצוינת ללשון בוערת.השמן יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ יכול לעזור להפחית את תחושת הבריבה בפה.להכנת תה שורש ליקוריץ, הוסף כפית אחת של שורש ליקוריץ לכוס מים רותחים ותלולה למשך 10-15 דקות.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.השמן יכול לעזור להפחית את הדלקת ותחושת השריפה בפה.

11.כורכום

כורכום הוא תרופה מצוינת ללשון בוערת.התבלין יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

12.מרווה

מרווה הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הדלקת ואת תחושת השריפה בפה.

13.קמומיל

קמומיל הוא תרופה מצוינת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

14.לבנדר

לבנדר הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הדלקת ואת תחושת השריפה בפה.

15.מנטה

מנטה היא תרופה מצוינת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

16.קינמון

קינמון הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.התבלין יכול לעזור להפחית את הדלקת ותחושת השריפה בפה.

17.שומר

שומר הוא תרופה מצוינת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הכאב ואת תחושת השריפה בפה.

18.Echinacea

Echinacea הוא תרופה נהדרת ללשון בוערת.העשב יכול לעזור להפחית את הדלקת ואת תחושת השריפה בפה.

19.דלעת מרה

דלעת מרירה היא תרופה מצוינת

חלק 2: התרופות של סבתא ללשון בוערת

זה יכול להיות קשה למצוא הקלה בלשון בוערת.למרבה המזל, יש כמה תרופות של סבתא מנוסה ואמיתית שיכולות לעזור.להלן 21 אמינים ובריאים Reתרופות שעשויות להיות מסוגלות לספק הקלה מתחושת הבריבה.

1.תה צמחים מרגיע

תה צמחי מרפא משמשים זה מכבר להרגעת גרון כואב ומחלות אחרות.ישנם כמה עשבי תיבול שיכולים לעזור להרגיע לשון בוערת.תה קמומיל הוא בחירה פופולרית, מכיוון שיש לו תכונות אנטי דלקתיות.תה מנטה מועיל גם הוא, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את תחושת השריפה.ישנם עשבי תיבול אחרים כמו שורש מרשמלו ושורש ליקריץ שעשויים להועיל לשון בוערת.

2.גרגרי מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה פשוטה אך יעילה ללשון בוערת.כדי להכין את הגרגר, מערבבים 1/2 כפית מלח בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

3.מיץ אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית וניתן להשתמש בה כדי להרגיע לשון בוערת.עדיף להשתמש במיץ אלוורה טהור, שכן שאר המרכיבים בכמה מוצרי אלוורה זמינים מסחרית יכולים לעצבן את הלשון.שתיית כמה לגימות של מיץ אלוורה 2-3 פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את התחושה הבוערת.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה של לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

6.דבש

דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להרגיע לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית דבש עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

8.יוגורט

יוגורט עשירה בפרוביוטיקה, שיכולה לעזור להרגיע את לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, אכלו 1/2 כוס יוגורט רגיל ולא ממותק פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית את תחושת השריפה.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להרגיע את לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, סחף כפית שמן קוקוס בפה למשך מספר דקות, ואז ירק אותו החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

10.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע לשון בוערת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית כורכום עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה החוצה.פעולה זו פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את תחושת הבריבה.

מסקנה

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת למצוא הקלה בלשון בוערת.הסעדים המפורטים לעיל כולם טבעיים, בטוחים ויעילים להפחתת תחושת השריפה.עם זאת, אם תחושת השריפה נמשכת, חשוב לפנות לייעוץ רפואי.

שאלות נפוצות

מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא ללשון בוערת?

הדרך הכי טובה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן