דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות סבתות אפקטיביות מפלגת הפליגה של המטבח
daadaddaddaa daddaaddaa ddadaddddddaa dedadcddaa ddadcddd da

21 תרופות סבתות אפקטיביות מפלגת הפליגה של המטבח

הקור הנפוץ וכאבי הגרון יכול להיות לא נוח ומפריע, אך הם לא תמיד דורשים טיול לרופא.סבתות העבירה סעדים ביתיים במשך דורות, וטיפולים אלה יכולים להיות יעילים באותה מידה כמו תרופות שנקבעו.להלן 21 תרופות סבתות מהמטבח כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולנקות ליחה.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות רבות, ויש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להילחם בנגיף הצטננות או בשפעת.כדי להכין תה ג’ינג’ר, מגרד קצת ג’ינג’ר טרי למים רותחים, תלול במשך חמש דקות ואז מסננים.תיהנו מהתה החם הזה כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולנקות ליחה.

דבש ומיץ לימון

מיץ דבש ולימון הוא תרופה עתיקה לגרון כואב, וזה יכול גם לעזור להפחית את הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון וכף דבש אחת בכוס מים חמים.שתו תערובת זו לאט לאורך כל היום, ומיץ הדבש והלימון יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הליחה.

טיפ להפחתת ליחה

שתיית שפע נוזלים חיונית להפחתת ליחה, מכיוון שהיא מסייעת לדלל ריר ולהקל על השיעול.נסה לשתות לפחות שמונה כוסות מים או נוזלים אחרים בכל יום.

תה שום

שום הוא תרופה אנטי-ויראלית נוספת שיכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את ליחה.להכנת תה שום, תלולות שתי שיני שום כתוש במים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש או לימון לטעם.לוגם תה זה לאט לאורך היום כדי לעזור להפחית את הליחה ולהרגיע את כאב הגרון.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה קלאסית לגרון כאב, והוא יכול גם לעזור להפחית את הליחה.כדי להכין גרגר מים מלח, מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים וגרגרו את התערובת למשך דקה.ירק את התערובת וחזור על התרופה הזו מספר פעמים ביום לפי הצורך.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך יעילה להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הליחה.כדי לבצע שאיפת קיטור, הביאו סיר מים לרתיחה ואז הסרם מהאש.הניחו את הפנים על הסיר וכסו את ראשכם במגבת ואז שאפו את הקיטור למשך מספר דקות.זה יכול לעזור לדלל ריר ולהקל על הגירוש.

גרגר עם חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עבור מחלות רבות, וניתן להשתמש בו להפחתת ליחה ולהרגיע כאב גרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים וכפית דבש אחת לכוס מים חמים.גרגר את התערובת הזו למשך דקה ואז לירוק אותה.עשה זאת מספר פעמים ביום לפי הצורך.

מים חמים ולימון

מים חמים ולימון הם תרופה ביתית קלאסית לגרון כאב, וזה יכול גם לעזור להפחית את הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים מיץ של לימון אחד לכוס מים חמים.מוסיפים דבש לטעם ולגום תערובת זו לאט לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את הפלגה ולהרגיע את כאב הגרון.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה יעילה נוספת לגרונות כואבים ולליבה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת וכפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים.מערבבים את התערובת ולוגמים אותה לאט לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את הפלה ולהרגיע את כאב הגרון.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה יעילה לכאבי גרון וליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין לכוס מים חמים.מוסיפים דבש או לימון לטעם ולגמו מהתערובת לאט לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את הפלגה ולהרגיע את כאב הגרון.

תה שורש מרשמלו

תה שורש מרשמלו הוא תרופה יעילה לגרונות כואבים ולליבה.כדי ליצור תרופה זו, תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התערובת ולוגמים את התה לאט לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את הפלגה ולהרגיע את כאב הגרון.

תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקריץ הוא EFתרופה פקטיבית לגרונות כואבים ולליבה.כדי להפוך את התרופה הזו, תלול אחד

סבתא לתרופות סבתא לכאבי גרון

גרון כואב יכול להוות מטרד ויכול להקשות על ניהול משימות ופעילויות יומיות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות סבתות שונות מהמטבח שיכולות לעזור לספק הקלה מאי נוחות בגרון.החל ממים רותחים עם עשבי תיבול וכלה במי מלח, ניתן להשתמש בתרופות ביתיות אלה כדי להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

ערבוב עשבי תיבול ומים רותחים

אחד הסעדים הסבתא הפופולריים ביותר להקלה בגרון הוא לערבב עשבי תיבול ומים רותחים.לדוגמה, שילוב של כפית 1 של מרווה מיובשת וכפית של טימין מיובש עם כוס מים רותחים יכול לגרום לתרופה מרגיעה ויעילה לגרון.לאחר הרתחת עשבי התיבול במים למשך 10 דקות, מסננים את התערובת ומוסיפים 1 כף דבש ו -1 כף מיץ לימון.גרגר את התערובת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מי מלח גרגר

מי מלח גרגרניים הם עוד תרופה סבתא נפוצה להקלה בגרון.המלח עוזר להפחית דלקת ונפיחות, ואילו המים החמים עוזרים להרגיע את הגרון.להכנת מי מלח מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים ומגרדים את התערובת מספר פעמים ביום.

תרופות נוספות להקלה על גרון

בנוסף לעשבי תיבול ומי מלח רותחים, ישנם כמה תרופות סבתות אחרות מהמטבח שיכולות לספק הקלה מאי נוחות בגרון.תרופות אלה כוללות שתיית תה חם, חומץ תפוחים גרגרני, ושימוש בגרון סופרים וסירופים טבעיים.

תה חם

שתיית תה חם היא תרופה יעילה להקלה בגרון.תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ומנטה יכולים לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.בנוסף, הוספת דבש ולימון לתה יכולה לספק הקלה נוספת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים גרגרני הוא תרופה יעילה נוספת להקלה בגרון.החומציות של החומץ מסייעת להפחתת דלקת ונפיחות, ואילו התכונות האנטיבקטריאליות עוזרות להרוג כל חיידקים שעלולים לגרום לכאבי הגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 1 כוס מים חמים וגרגרו את התערובת מספר פעמים ביום.

שאלות נפוצות על סבתא לתרופות סבתות לקלה בגרון

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות סבתות להקלה על גרון?

מומלץ להשתמש בתרופות סבתות להקלה על גרון מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולהקל על הכאב.

האם סעודות סבתות מהמטבח בטוח?

כן, בדרך כלל תרופות סבתות מהמטבח הן בטוחות לשימוש.עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה ביתית כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש.

תרופות סבתות מהמטבח יכולות להיות דרך יעילה לספק הקלה מאי נוחות בגרון.החל מעשבי תיבול ומים ועד חומץ תפוחים גרגרני, תרופות ביתיות אלה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה ביתית כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש. תרופות לסבתא יכול לספק הקלה טבעית ובטוחה מכאבי גרון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן