דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות סבתא פופולריות וטיפול מהיר לאלרגיות עונתיות

21 תרופות סבתא פופולריות וטיפול מהיר לאלרגיות עונתיות

הסעדים של סבתא

הסעדים של סבתא קיימים מאז תחילת הזמן.מכמה טיפות ברנדי ועד כפית דבש, הסעדים העתיקים הללו הועברו מדור לדור.סבתא ידעה שלפעמים קצת סוכר, תבלין וכל מה שנחמד עשוי לעזור לרפא את מה שמאפשר לנו.במאמר זה נחקור 21 תרופות סבתות פופולריות וטיפולים מהירים לאלרגיות עונתיות.

1.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית הן לאלרגיות והן להצטננות.הוא מלא בנוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל ברבים מהתסמינים הקשורים לאלרגיות עונתיות.פשוט אכילת כפית דבש כל יום יכולה לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.

2.חומץ תפוחים

תרופה פופולרית נוספת לסבתא היא חומץ אפל סיידר.תרופה טבעית זו מלאה בוויטמינים, מינרלים ותכונות אנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם באלרגיות.מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים אותו מדי יום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים שלך.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, קח את תערובת חומץ תפוחים עם ארוחה או חטיף כדי לעזור להפחית את השפעת החומצה על הבטן.

3.שום

שום הוא אחד התרופות הטבעיות העתיקות ביותר למאבק באלרגיות.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.פשוט אכילת שיני שום או שתיים של שום בכל יום יכולה לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.שורש רב עוצמה זה מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, נסה להוסיף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים ולשתות אותם פעמיים ביום.

5.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.הוא מכיל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיהיסטמין שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה, נסה להכין תה על ידי הוספת כפית אחת של שורש ליקריץ מיובש לכוס מים חמים.שתו תה זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות ביתיות לאלרגיות עונתיות

לעתים קרובות ניתן לטפל באלרגיות עונתיות באמצעות תרופות ביתיות פשוטות.להלן 21 תרופות פופולריות ששימשו דורות של סבתות כדי לעזור להקל על הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטיהיסטמין טבעי.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת בגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים גולמי עם כפית דבש אחת בכוס מים ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

2.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם סוג של חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולחזק את מערכת החיסון.כדי להשתמש בתרופה זו, קח תוסף פרוביוטיקה מדי יום.

3.שום

שום הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמר שהוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, אכלו יום אחד לשתי שיני שום גולמי מדי יום.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כפית אחת של אבקת כורכום לכוס חלב חם ושתה אותה שלוש פעמים ביום.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמין שהוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר לכוס מים חמים ושתה אותה שלוש פעמים ביום.

6.Lemon Balm

Lemon Balm הוא אנטי-דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של מזור לימון מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקותS ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

7.Butterbur

Butterbur הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, קח תוסף Butterbur מדי יום.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

9.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקתי טבעי, ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין בכוס מים ושתה אותה שלוש פעמים ביום.

10.מנטה

מנטה היא אנטי דלקתית טבעית ומאמינים כי היא מסייעת בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

11.אקליפטוס

אקליפטוס הוא אנטי דלקתי טבעי, ומאמר שהוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי אקליפטוס מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

12.סרגל

סרפד הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמר שהוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של עלי סרפד מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

13.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, קח כפית אחת של דבש גולמי שלוש פעמים ביום.

14.תה ירוק

תה ירוק הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, שתו אחת לשתי כוסות תה ירוק מדי יום.

15.בזיל

בזיל הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של עלי בזיליקום מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו שלוש פעמים ביום.

16.רוזמרין

רוזמרין הוא אנטי דלקתי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הסימפטומים של אלרגיות עונתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של מיובשת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן