דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות סבתא אורגניות ותוצרת בית לכאבי גרון בהריון
daadaddaddaa daddaad dddaddadddaa ddaaddadadaa dddaa dcdbddd

21 תרופות סבתא אורגניות ותוצרת בית לכאבי גרון בהריון

כאב גרון בהריון הוא מצב לא נוח שיכול לגרום למצוקה רבה.בעוד שתרופות ללא מרשם עשויות להיות זמינות לטיפול במצב, נשים הרות רבות מעדיפות להשתמש בתרופות טבעיות.הסעדים של סבתא הם לרוב קו ההגנה הראשון בטיפול בכאבי גרון במהלך ההיריון.במאמר זה נדון ב 21 תרופות סבתות אורגניות ותוצרת בית לכאבי גרון בהריון, ונספק טיפים כיצד להשתמש בהם בבטחה וביעילות.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הנפוצות והיעילות ביותר לכאבי גרון בהריון.כדי להכין את הפיתרון, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר עם הפיתרון פעמיים עד שלוש ביום.מי המלח יעזרו להפחית נפיחות ודלקת, ולהקל על הבליעה.

דבש ולימון

דבש ולימון ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי -ויראליות הטבעיות, וניתן להשתמש בהן לטיפול ביעילות בכאבי גרון.מערבבים כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון בכוס מים חמים.שתו את הפיתרון פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור כי אין לצרוך דבש בכמויות גדולות במהלך ההיריון, מכיוון שהוא יכול לגרום לסיכון מוגבר להרעלת מזון.כדי להיות בצד הבטוח, התייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות מבוססות דבש.

תה צמחים

תה צמחים הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר לשימושם לכאבי גרון כוללים קמומיל, פרח, ליקוריץ וג’ינג’ר.לצמחי מרפא אלה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהקל על הכאב.פשוט תלול את עשבי התיבול במים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.שתו שתיים עד שלוש כוסות ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חלק 2: 7 תרופות טבעיות לכאבי גרון במהלך ההיריון

הריון הוא זמן בו הגוף משתנה ואל כאב גרון יכול להיות לא נוח במיוחד.חשוב לטפל במצב ולמצוא דרכים טבעיות להקל על אי הנוחות.ישנם כמה תרופות טבעיות מצוינות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לכאבי גרון במהלך ההיריון.להלן שבעה מהמועדפים שלנו.

1.דבש ומיץ לימון

דבש ומיץ לימון הם שניים מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לגרונות כאב.השילוב של שני המרכיבים הללו לא רק עוזר להרגיע ולהרטיב את הגרון אלא גם עוזר להרוג כל חיידקים שעשויים להיות קיימים.להכנת דבש ומיץ לימון, מערבבים שתי כפות דבש עם שתי כפות מיץ לימון וכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיניו של כאב הגרון שוככים.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית מצוינת לגרון כאב.זה עוזר להפחית דלקת ועוזר בפירוק הריר.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיניו של כאב הגרון שוככים.

3.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה טבעית פופולרית לגרון כאב.המלח מסייע בהפחתת הדלקת ומסייע בפירוק הריר.להכנת גרגר מים מלוחים, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות פעמיים עד שלוש פעמים ביום עד שתסמיני הגרון הכואב שוככים.

4.כורכום וחלב

כורכום וחלב הם שני מרכיבים ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בגרון כואב.השילוב של שני המרכיבים הללו עוזר להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.כדי להכין תרופה של כורכום וחלב, מערבבים כפית כורכום אחת עם כוס חלב חם.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיניו של כאב הגרון שוככים.

5.שום

שום הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בולטפל בכאבי גרון.כדי להכין תרופה שום, מערבבים שן שום אחד עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיניו של כאב הגרון שוככים.

6.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית מצוינת לגרונות כואבות.הג’ינג’ר עוזר להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.כדי להכין תרופת תה ג’ינג’ר, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים רותחים.נותנים לתערובת תלולה במשך חמש דקות ואז לסנן את התערובת ולשתות פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיני הגרון הכואב שוככים.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית מצוינת לגרון כואב.סודה לשתייה מסייעת להפחתת הדלקת ומסייעת בפירוק הריר.כדי ליצור תרופת סודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום עד שתסמיניו של כאב הגרון שוככים.

מסקנה

שבעת התרופות הטבעיות הללו יכולות לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לכאבי גרון במהלך ההיריון.חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לייעוץ רפואי ויש להשתמש בהן בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי הרופא שלך.עם זאת, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של כאב גרון ולספק הקלה נחוצה.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לכאבי גרון במהלך ההיריון?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר לכאבי גרון במהלך ההיריון כוללות דבש ומיץ לימון, חומץ סיידר תפוחים, גרגרי מי מלח, כורכום וחלב, שום, תה ג’ינג’ר וסודה לשתייה.

האם זה בטוח להשתמש בתרופות טבעיות לכאבי גרון במהלך ההיריון?

כן, בדרך כלל זה בטוח להשתמש בתרופות טבעיות לכאבי גרון במהלך ההיריון.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן כדי לוודא שהם בטוחים עבורך ועבור תינוקך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן