דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות מיושנות שעליהן לדעת ומצוינות לזיהומים בדרכי השתן

21 תרופות מיושנות שעליהן לדעת ומצוינות לזיהומים בדרכי השתן

היתרונות של תרופות מיושנות לטיפול בדלקות בדרכי השתן

דלקות בדרכי השתן (UTI) הן אחד הסוגים השכיחים ביותר של זיהומים בעולם.הם יכולים לגרום למגוון של תסמינים לא נוחים, כולל כאב ושריפה במהלך מתן מתן, מתן שתן תכוף ותחושת לחץ בבטן התחתונה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות מיושנות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה ל- UTI ולהפחית את הסיכון להמשך זיהום.להלן 21 תרופות מיושנות שעליכם לדעת עליהן לטיפול בזיהומים בדרכי השתן.

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא אחד התרופות הידועות ביותר לטיפול ב- UTI.נחשב כי הוא מכיל תרכובות המעכבות את צמיחת החיידקים בדרכי השתן, ובכך מפחיתים את הסיכון לזיהום.אנשים רבים מגלים ששתיית כמה כוסות מיץ חמוציות ביום עוזרת להקל על הסימפטומים של UTI.

2.שום

שום משמש זה מכבר כתרופה טבעית ל- UTI.נחשב כי הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום ולהקל על התסמינים.אכילת שום גולמי, או הוספתו למנות, יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -מיקרוביאליות חזקות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.ניתן לקחת אותו על ידי הוספת כמה כפות לכוס מים חמים ולגימה לאורך כל היום.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב נפוץ בסעדים ביתיים רבים עבור UTI.זה נחשב לסייע באיזון רמות החומציות בדרכי השתן, תוך הפחתת הסיכון לזיהום.ניתן לקחת אותו על ידי הוספת כפית סודה לשתייה לכוס מים ושתייתו לאורך כל היום.

5.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTIS.נחשב כי הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום ולהקל על התסמינים.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

6.שן הארי

שן הארי הוא עשב נפוץ ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.נחשב כי הוא מכיל תרכובות היעילות כנגד חיידקים בדרכי השתן, ומפחיתים את הסיכון לזיהום.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמצית.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.נחשב כי הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בדרכי השתן, ובכך להפחית את הסימפטומים של UTI.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

8.חזרת

חזרת היא מרכיב נפוץ בסעדים ביתיים רבים עבור UTI.נחשב כי הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.ניתן ליטול אותו על ידי ערבוב כפית חזרת עם כוס מים חמים ושתייתם לאורך כל היום.

9.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.נחשב כי הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בדרכי השתן, ובכך להפחית את הסימפטומים של UTI.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

10.מי לימון

מי לימון הם תרופה פשוטה ויעילה ל- UTI.על פי הנחשבים, לימונים מכילים תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום ולהקל על התסמינים.שתיית כוס מי לימון חמים לאורך היום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.

11.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב נפוץ ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.נחשב כי הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בדרכי השתן, ובכך להפחית את הסימפטומים של UTI.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמצית.

12.טימין

טימין הוא עשב נפוץ ששימש ברפואה המסורתית במשך מאות שנים.נחשב כי הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית אתסיכון לזיהום.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמצית.

13.קליפת ערבה לבנה

קליפת ערבה לבנה היא עשב שיש לו תרופות צמחיות

לזיהומי דרכי השתן

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, וזיהומים בדרכי השתן אינם יוצאים מהכלל.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות בצורות רבות, כמו תמיסות, תה וכמוסות.כמה מהתרופות היעילות ביותר של צמחי מרפא לטיפול בזיהומים בדרכי השתן כוללים:

UVA URSI


Uva Ursi, או Bearberry, הוא עשב ששימש כתרופה טבעית במשך מאות שנים.זה עשיר בארבוטין, המסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים.UVA URSI מסייע גם בהפחתת כאבים הקשורים לזיהומים בדרכי השתן.

חמוציות

חמוציות משמשות זה מכבר לטיפול בזיהומים בדרכי השתן.הפרואנטוצינידינים שנמצאו בחמוציות עוזרים למנוע מחיידקים לדבוק בדפנות דרכי השתן, ובכך מונעים זיהומים.

Goldenseal

Goldenseal הוא עשב העשירים בברברין, בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית את הסימפטומים של זיהום בדרכי השתן, כמו גם לסייע במניעת זיהומים נוספים.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב המסייע להרגיע את הממברנות הריריות של דרכי השתן, שיכולות לעזור להפחית את הכאב הקשור לזיהום בדרכי השתן.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.

שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב שיש לו תכונות משתנות, שיכולות לעזור לשטוף חיידקים מדרכי השתן.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהפחתת הכאב הקשור לזיהומים בדרכי השתן.

תרופות מיושנות אחרות לזיהומים בדרכי השתן

בנוסף לתרופות צמחי מרפא, ישנן מספר תרופות מיושנות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול ולמניעת דלקות בדרכי השתן.חלקם כוללים:

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת חומציות השתן, שיכולה לעזור להפחית את הכאב הקשור לזיהום בדרכי השתן.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מיושנת שיכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת בדרכי השתן.זה יכול גם לעזור במניעת זיהומים עתידיים.

יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה המכיל חיידקים מועילים שיכולים לעזור להילחם בחיידקים מזיקים בדרכי השתן.אכילת יוגורט רגיל מדי יום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של זיהום בדרכי השתן ולמנוע זיהומים עתידיים.

שום

שום הוא עשב שהוא גבוה באליצין, שהוא אנטיביוטיקה טבעית שיכול לעזור להילחם בחיידקים הגורמים לזיהומים בדרכי השתן.אכילת שום באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI ולמנוע זיהומים עתידיים.

חזרת

חזרת היא עשב המכיל תכונות טבעיות אנטיביוטיות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת בדרכי השתן ולמנוע זיהומים עתידיים.

מסקנה

תרופות מיושנות יכולות להיות דרך יעילה לטיפול ולמנוע דלקות בדרכי השתן.תרופות צמחיות, כמו UVA URSI, חמוציות, גולדנסיל, שורש מרשמלו ושורש שן הארי הם חלק מהתרופות היעילות ביותר.ניתן להשתמש גם בתרופות אחרות, כמו סודה לשתייה, חומץ תפוחים, יוגורט, שום ופטרדיש כדי להפחית את הסימפטומים של UTI ולמנוע זיהומים עתידיים.

שאלות נפוצות

  • מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות צמחי מרפא לזיהום בדרכי השתן?
    הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות צמחי מרפא לזיהום בדרכי השתן היא לקחת אותם בצורת תמיסה, תה או קפסולה.חשוב לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר ולהתייעץ עם רופא או רוקח אם יש לך שאלות.

לסיכום, תרופות מיושנות יכולות להיות דרך יעילה לטיפול ולמנוע דלקות בדרכי השתן.תרופות צמחי מרפא, כמו Uva Ursi, Cranberry, GoldensEAL, שורש מרשמלו ושורש שן הארי שימשו במשך מאות שנים והם עדיין יעילים כיום.ניתן להשתמש גם בתרופות אחרות, כמו סודה לשתייה, חומץ תפוחים, יוגורט, שום ופטרדיש כדי להפחית את הסימפטומים של UTI ולמנוע זיהומים עתידיים.השימוש בתרופות אלה בשילוב עם הרפואה המודרנית יכול להיות דרך יעילה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן