דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות זולות ומצוינות של סבתא לכאבי בטן ושלשול
daadaddaddaa dddcddaa ddedadddaddaa dadc daddaad dcdbddd d

21 תרופות זולות ומצוינות של סבתא לכאבי בטן ושלשול

הסעדים של סבתא לכאבי בטן ושלשול

כאבי בטן ושלשול הם שניים מהמחלות הנפוצות ביותר שיכולות להשפיע על אנשים בכל גיל.אמנם ניתן להשתמש ברפואה קונבנציונאלית כדי להקל על התסמינים, אך ישנם גם מספר תרופות של סבתא זולות ומצוינות אשר ניתן להשתמש בהן כדי לעזור להפחית את תופעות הלוואי הלא נוחות ולעיתים כואבות.

החל מעשבי תיבול טבעיים ותה לשיטות המנוסות והאמויות של פחם ודבש, 21 תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על הסימפטומים של כאבי בטן ושלשול.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני המתאמץ.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

טיפ ייחודי:

כדי לשפר את טעם התה, הוסף לכוס כפית דבש וסחיטת מיץ לימון לפני השתייה.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.להכנת תה קמומיל, הוסף כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני המתאמץ.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

3.פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות סופגות טבעיות שיכולות לעזור לקלוט רעלים ולהפחתת הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.כדי להשתמש בפחם פעיל, קח כמוסות אחת לשתי כמוסות עם כוס מים מלאה שלוש פעמים ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות טבעיות אנטי -חיטוי ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

5.דבש

דבש הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות טבעיות אנטי -חיטוי ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.כדי להשתמש בדבש, מערבבים כפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

6.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.להכנת תה נענע, הוסף כפית אחת של עלי נענע מיובשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני המתאמץ.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות פרוביוטיקה טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.כדי להשתמש ביוגורט, אכלו כל יום אחד לשתי כוסות של יוגורט רגיל.

8.קומפרס חם

דחיסה חמה היא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.כדי להשתמש בקומפרס חם, משרים מטלית נקייה במים חמים ואז למרוח אותו על האזור המושפע למשך 10 דקות.חזור על פעמיים עד שלוש ביום.

9.תה שומר

תה שומר הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לתנאים אלה.להכנת תה שומר, הוסף כפית אחת של זרעי שומר מיובשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני המתאמץ.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות ביום.

גראןהסעדים של DMOTHER לכאבי בטן ושלשול

סבתות ידועות כבר מאות שנים שיש להן שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות למחלות.זה נכון במיוחד כשמדובר בכאבי בטן ושלשול, שיכולים להוות אירוע שכיח אצל ילדים ומבוגרים כאחד.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא מצוינות ומצוינות לכאבי בטן ושלשולים שניתן להשתמש בהם כדי להקל על הסימפטומים ולעזור להחזיר אותך למסלול.להלן 21 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר שיש לקחת בחשבון.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה קלאסית עבור מחלות רבות, כולל כאבי בטן ושלשול.הוא מכיל אנזימים שיכולים לעזור להפחית את הדלקת בקיבה ובמעיים, כמו גם לספק פעולה אנטיספטי קלה.לשימוש, מערבבים 1 כף חומץ סיידר תפוחים עם 8 גרם מים ושותים אותו 3 פעמים ביום.

2.שורש ג’ינג’ר

שורש הג’ינג’ר משמש זה מכבר לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה, כמו גם לסייע בעיכול.לשימוש, כפית תלולה של שורש ג’ינג’ר טרי מגורר בשמונה גרם מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מרגיעה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהקל על אי נוחות העיכול.הוא מכיל גם נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים.לשימוש, תלולה 1 כפית פרחי קמומיל ב 8 גרם מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.זה עוזר להפחתת הדלקת ויש לו השפעה מרגיעה על מערכת העיכול.לשימוש, תלול 1 כפית עלי מנטה ב 8 גרם מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

5.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה קלאסית לכאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.לשימוש, תלולה כפית זרעי שומר ב 8 אונקיות מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש זה מכבר לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והסיוע בעיכול.לשימוש, תלול 1 כפית שורש ליקריץ בשמונה גרם מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.זה עוזר להפחתת הדלקת ויש לו השפעה מרגיעה על מערכת העיכול.לשימוש, מערבבים 1 כפית קינמון טחון עם 8 אונקיות מים רותחים ושתו אותם 3 פעמים ביום.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על אי נוחות העיכול.לשימוש, מערבבים 1 כפית כורכום טחון עם 8 גרם מים רותחים ושותים אותם 3 פעמים ביום.

9.יוגורט

יוגורט הוא תרופה קלאסית לבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להפחית דלקת ועזרה בעיכול.לשימוש, אכלו כוס יוגורט רגיל ולא ממותק 3 פעמים ביום.

10.תוספי קמומיל

תוספי קמומיל הם תרופה פופולרית לבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.לשימוש, קח כמוסה אחת של תוספי קמומיל 3 פעמים ביום.

11.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא תרופה עוצמתית לבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.לשימוש, תלול 1 כפית אבקת אלם חלקלקים ב 8 אונקיות של מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

12.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול, כולל כאבי בטן ושלשול.זה המשךתרכובות AINs שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.לשימוש, שתו 1-2 גרם מיץ אלוורה 3 פעמים ביום.

13.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא קלאסיקה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן