דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות ביתיות ומשקמות של סבתא לטחורים פנימיים

21 תרופות ביתיות ומשקמות של סבתא לטחורים פנימיים

מהם טחורים פנימיים?

טחורים פנימיים, הידועים גם כערמות, הם ורידים נפוחים המתפתחים בתוך פי הטבעת והפי הטבעת.הם יכולים לגרום למגוון תסמינים לא נעימים כמו כאב, גירוד, דימום ואי נוחות.במקרים מסוימים, טחורים פנימיים יכולים גם להוביל לסיבוכים נוספים כמו זיהום ודלקת.

21 התרופות הביתיות והמשקמות של סבתא עבור טחורים פנימיים

1.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.אלוורה מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לטחורים.החלת קרם מבוסס אלוורה על האזור הפגוע יכול לספק הקלה מאי נוחות וגירוי.

2.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב הקשור לטחורים פנימיים.החלת לוז מכשפה על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מגרד ואי נוחות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולעזור לכווץ טחורים.החלת כמה טיפות של חומץ תפוחים ישירות על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מאי נוחות וגירוד.

4.מלח אפסום

מלח Epsom הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.המלח יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לטחורים.נקיטת אמבטיה עם מלח אפסום יכולה לספק הקלה מאי נוחות וגירוד.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בהם גם לטיפול בטחורים פנימיים.השמן מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לטחורים.החלת כמה טיפות של שמן קוקוס ישירות על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מאי נוחות וגירוד.

6.שקיות תה שחורות

שקיות תה שחורות מכילות טאנינים, שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לטחורים.החלת שקית תה שחורה חמה ישירות על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מאי נוחות וגירוד.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.השום מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לטחורים.אכילת כמה שיני שום בכל יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

8.Bilberry

Bilberry הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.הבילברי מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לטחורים.אכילת כמה מילולריות מדי יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

9.Psyllium Husk

קליפת Psyllium היא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.הקליפה מכילה תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולעזור לכווץ טחורים.נטילת תוסף קליפת פסיליום מדי יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

10.אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.ה- ELM החלקלק מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולעזור לכווץ טחורים.לקיחת תוסף ELM חלקלק מדי יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

11.מטאטא הקצב

מטאטא הקצב הוא תרופה טבעית למצבי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.מטאטא הקצב מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולעזור לכווץ טחורים.לקיחת תוסף מטאטא של קצב כל יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

12.ערמון סוס

ערמון סוס הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בה גם לטיפול בטחורים פנימיים.ערמון הסוס מכיל תרכובות שיכולות להפחית את הדלקת ולעזור לכווץ hemorhoiDS.נטילת תוסף ערמונים סוס בכל יום יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

13.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית לתנאי עור רבים וניתן להשתמש בהם גם לטיפול בטחורים פנימיים.שמן עץ התה מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לטחורים.החלת כמה טיפות שמן עץ התה ישירות על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מאי נוחות ומגרד.

14.קומפרס קר

A

תרופות לטחורים פנימיים

טחורים פנימיים יכולים להיות מצב כואב ולא נוח.למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים הזמינים למצב זה, ורבים מהתרופות היעילות ביותר הן תרופות ביתיות שהועברו מדור לדור.להלן 21 תרופות ביתיות ומשקמות של סבתא עבור טחורים פנימיים.

1.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה מסורתית לטחורים פנימיים.לעתים קרובות הוא משמש כמשחה אקטואלית או כאמבט סיטז.לוז מכשפה ניתן למצוא ברוב חנויות המזון הבריאותי וניתן להשתמש בה כדי להפחית את הדלקת ולהפחתת הכאב והנפיחות הקשורים לטחורים פנימיים.

2.חבילות קרח

החלת חבילות קרח על האזור הפגוע יכולה לספק הקלה מהכאב והדלקת הקשורים לטחורים פנימיים.החלת חבילות קרח על האזור מספר פעמים ביום יכולה להפחית את הנפיחות ולספק הקלה מהכאב.

3.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי ששימש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות.יישום ג’ל אלוורה על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב והגרד הקשורים לטחורים פנימיים.

4.Psyllium Husk

קליפת Psyllium היא מקור טבעי לסיבים שניתן למצוא בחנויות מזון בריאות.נטילת קליפת פסיליום יכולה לעזור להקל על עצירות, שהיא סיבה שכיחה לטחורים פנימיים.

5.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם מקור טבעי נוסף לסיבים שיכולים לעזור להקל על עצירות.נטילת כף זרעי פשתן בבוקר וכף בלילה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים פנימיים.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקת טבעי שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב הקשור לטחורים פנימיים.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית מסורתית לטחורים פנימיים.החלת חומץ תפוחים על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מהכאב.

8.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית לטחורים פנימיים.הוספת שתי כפות של מלח אפסום לאמבט חם יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב הקשור לטחורים פנימיים.

9.שום

ניתן להשתמש בשום כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב הקשור לטחורים פנימיים.אכילת שתי שיני שום ביום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים פנימיים.

10.שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקת טבעי שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב.

11.Comfrey

קומפרי הוא עשב ששימש לטיפול במגוון מחלות, כולל טחורים פנימיים.החלת קומפרי ישירות על האזור הנגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מהכאב.

12.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב שניתן להשתמש בו כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב הקשור לטחורים פנימיים.נטילת כפית אבקת אלם חלקלקת בכוס מים חמים פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים פנימיים.

13.חורש

המטע הוא עשב ששימש לטיפול במגוון מחלות, כולל טחורים פנימיים.החלת חומר ישירות על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב.

14.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי דלקת טבעי שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהכאב הקשור לטחורים פנימיים.

15.מטאטא הקצב

מטאטא הקצב הוא עשב ששימש לטיפול במגוון מחלות, כולל טחורים פנימיים.נטילת כפית של תמצית המטאטא של הקצב בכוס מים חמים פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים פנימיים.

16.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה טבעית לטחורים פנימיים.שתיית כוס מיץ חמוציות פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מהכאב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן