דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות אפקטיביות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים

21 תרופות אפקטיביות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים

כיצד להסיר כתמים עם תרופות מיושנות

כתמים יכולים להיות מעצבנים וקשים להסרה, אך למרבה המזל ישנם מגוון של תרופות מיושנות יעילות ואיכותיות.החל מרוקות תוצרת בית לשיטות מנוסות ואמיתיות, תרופות אלה יכולות לעזור לך להיפטר מכתמים לא רצויים לתמיד.להלן 21 תרופות יעילות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים.

תרופות יעילות וטבעיות

 • חומץ: חומץ הוא חומר חיטוי טבעי ויכול לעזור בהסרת כתמים אורגניים כמו יין, קפה ותה.לשימוש, ערבבו חלקים שווים מים וחומץ ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת כמה דקות לפני הכביסה.
 • Borax: Borax הוא חומר ניקוי טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמים מבוססי חלבון כמו דם, הקיא ונשפכי מזון.לשימוש, מערבבים כף בורקס לכוס מים ומרחים על הכתם.תן לזה לשבת 15 דקות לפני הכביסה.
 • מיץ לימון: מיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי ויכול לעזור להסיר כתמים קשים כמו גריז ודיו.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מים ומיץ לימון ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא חומר ניקוי טבעי שיכול לעזור בהסרת כתמים אורגניים כמו יין, קפה ותה.לשימוש, מערבבים כף סודה לשתייה לכוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • סבון כלים: סבון כלים יכול לעזור בהסרת כתמים על בסיס שומן וכתמי שמן כמו שמן מנוע ושמן בישול.לשימוש, מערבבים כף סבון כלים על כוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות לעיל, חשוב לבדוק אותו על שטח קטן של הבד כדי להבטיח שהוא לא יגרום נזק.

תרופות מיושנות אחרות

 • שפשוף אלכוהול: שפשוף אלכוהול הוא דרך נהדרת להסיר דיו וכתמים אחרים על בסיס מים.לשימוש, ערבבו חלקים שווים מים ושפשפו אלכוהול ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • יין לבן: יין לבן יכול לעזור בהסרת כתמי יין אדום.לשימוש, שפכו כמות קטנה יין לבן על הכתם ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • מלח: מלח הוא חומר הלבנה טבעי ויכול לעזור להסיר כתמים קשים כמו גריז ודיו.לשימוש, מערבבים כף מלח על כוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • מי חמצן: מי חמצן הוא דרך נהדרת להסיר כתמים אורגניים כמו יין, קפה ותה.לשימוש, ערבבו חלקים שווים מים וחמצן מי חמצן ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • אמוניה: אמוניה יכולה לעזור בהסרת כתמים קשוחים כמו גריז ושמן.לשימוש, מערבבים כף אמוניה לכוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • וודקה: וודקה יכולה לעזור בהסרת דיו וכתמים אחרים על בסיס מים.לשימוש, שפכו כמות קטנה של וודקה על הכתם ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • סודה למועדון: סודה למועדון יכולה לעזור להסיר כתמים קשים כמו גריז ושמן.לשימוש, שפכו כמות קטנה של סודה למועדון מעל הכתם ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • חומר ניקוי כלים: חומר ניקוי כלים יכול לעזור בהסרת כתמים על בסיס שמן ושמן כמו שמן מנוע ושמן בישול.לשימוש, מערבבים כף של חומר ניקוי כלים על כוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • קרם אבנית: קרם אבנית הוא חומר הלבנה טבעי ויכול לעזור להסיר כתמים קשים כמו גריז ודיו.לשימוש, מערבבים כף קרם אבנית לכוס מים ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • אספירין: אספירין הוא דרך נהדרת להסיר דיו וכתמים אחרים על בסיס מים.לשימוש, מערבבים מים שווים ואספירין כתוש ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת 10 דקות לפני הכביסה.
 • פריטי בית נפוצים To הסר כתמים

  כתמים על בגדים, ריהוט ופריטים ביתיים אחרים יכולים להוות מטרד.אמנם ישנם מוצרים מסחריים רבים להסרת כתמים, אך ישנם גם כמה תרופות מיושנות שניתן להשתמש בהן כדי להסיר כתמים יעילות ובבטיחות.להלן כמה פריטי בית נפוצים שניתן להשתמש בהם להסרת כתמים.

  חומץ

  חומץ הוא מוצר רב -תכליתי שניתן להשתמש בו כדי להתמודד עם מגוון רחב של כתמים.עבור כתמים כלליים, מערבבים חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים מים ואז החל על הכתם.נותנים לתערובת לשבת חמש דקות לפני שתביא אותה לבד.עבור כתמים עקשניים יותר, כמו כתמי גריז, מערבבים חומץ חלקים שווים וקורנפלור ומורחים על הכתם.נותנים לתערובת לשבת מספר שעות לפני שתעלה אותה.

  סודה לשתייה

  סודה לשתייה היא פריט ביתי נפוץ נוסף שניתן להשתמש בו להסרת כתמים.כדי להשתמש בסודה לשתייה בכתמים כלליים, ערבבו חלק אחד סודה לשתייה ושני חלקים מים ואז החל על הכתם.נותנים לתערובת לשבת חמש דקות לפני שתביא אותה לבד.עבור כתמים עקשניים יותר, כמו כתמי גריז, מערבבים חלקים שווים סודה לשתייה וחומץ ומורחים על הכתם.נותנים לתערובת לשבת מספר שעות לפני שתעלה אותה.

  תרופות מיושנות אחרות להסרת כתמים

  בנוסף למוצרי בית נפוצים, ישנם כמה תרופות מיושנות אחרות שניתן להשתמש בהן להסרת כתמים.

  מלח

  מלח הוא מסיר כתמים טבעי שניתן להשתמש בו במגוון בדים.כדי להשתמש במלח בכתמים כלליים, מערבבים מלח חלק אחד ושני חלקים מים ואז מרחו על הכתם.נותנים לתערובת לשבת חמש דקות לפני שתביא אותה לבד.לכתמים עקשניים יותר, כמו כתמי גריז, מערבבים חלקים שווים מלח ומיץ לימון ומורחים על הכתם.נותנים לתערובת לשבת מספר שעות לפני שתעלה אותה.

  מיץ לימון

  מיץ לימון הוא מסיר כתמים טבעי נוסף שניתן להשתמש בו במגוון בדים.כדי להשתמש במיץ לימון בכתמים כלליים, מערבבים מיץ לימון חלק אחד ושני חלקים מים ואז מרחו על הכתם.נותנים לתערובת לשבת חמש דקות לפני שתביא אותה לבד.לכתמים עקשניים יותר, כמו כתמי גריז, מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומלח ומורחים על הכתם.נותנים לתערובת לשבת מספר שעות לפני שתעלה אותה.

  סודה למועדון

  מועדון סודה הוא מסיר כתמים טבעי נהדר המשמש לעתים קרובות על שטיחים וריפודים.כדי להשתמש בסודה למועדון בכתמים כלליים, שפכו את סודה המועדון ישירות על הכתם והעלו אותו בבד.לקבלת כתמים עקשניים יותר, כמו כתמי גריז, מערבבים סודה למועדון חלקים שווים וסבון כלים ומורחים על הכתם.נותנים לתערובת לשבת מספר דקות לפני שתעלה אותה.

  מסקנה

  כתמים על בגדים, ריהוט ופריטים ביתיים אחרים יכולים להוות מטרד.אך עם הכלים והטכניקות הנכונים, ניתן להסיר כתמים ללא שימוש בכימיקלים קשים.באמצעות פריטי בית נפוצים כמו חומץ, סודה לשתייה, מלח, מיץ לימון וסודה למועדון, ניתן להסיר ביעילות ובבטיחות מגוון רחב של כתמים.

  שאלות נפוצות

  • באילו פריטי בית נפוצים אוכל להשתמש בכדי להסיר כתמים? אתה יכול להשתמש בחומץ, סודה לשתייה, מלח, מיץ לימון וסודה למועדון כדי להסיר מגוון רחב של כתמים.
  • האם אוכל להשתמש בתרופות אלה על כל סוג של בד? כן, ניתן להשתמש בתרופות אלה במגוון בדים.עם זאת, עליכם לבדוק אותם על שטח קטן של הבד כדי לוודא שהוא לא יפגע בחומר.
  • כמה זמן עלי לתת לתערובת לשבת לפני שתעלה את הכתם? משך הזמן שאתה נותן לתערובת לשבת תלוי בסוג הכתם ובחומרת הכתם.באופן כללי, עליכם לתת לתערובת לשבת חמש דקות לכתמים כלליים, וכמה שעות לכתמים עקשניים יותר.

  לסיכום, ישנם הרבה תרופות יעילות ואיכותיות מיושנות בהן ניתן להשתמש בהסרת כתמים.סעדים אלה בטוחים לשימוש on מגוון של בדים, וניתן להשתמש בהם כדי להתמודד עם מגוון רחב של כתמים.על ידי שימוש במוצרי בית נפוצים כמו חומץ, סודה לשתייה, מלח, מיץ לימון וסודה למועדון, ניתן להסיר ביעילות ובבטיחות מגוון רחב של כתמים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן