דף הבית » תרופות סבתא » 21 תרופות אפקטיביות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים
daadaddaddaa ddadaddddddaa ddddbddaadddaa dedddadaddaa dc

21 תרופות אפקטיביות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים

כיצד להסיר כתמים באמצעות תרופות מיושנות

כתמים יכולים להוות כאב אמיתי להסרה, במיוחד כאשר הם נראים מוגדרים. זה יכול להיות מפתה להגיע למנקים שנקנו בחנות כדי להרים את הכתם בטיפול יחיד, אך ניתן גם להסיר כתמים באמצעות תרופות מיושנות.תרופות אלה דורשות לעתים קרובות מרכיבים טבעיים שניתן למצוא בבית, ועשויים להיות עדינים יותר בבדים מאשר חומרי ניקוי כימיים.להלן 21 תרופות יעילות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים.

הסרת כתמי גריז ושמן

כתמי גריז ושמן יכולים להיות חלק מהאתגרים ביותר להסיר, אך ישנם כמה תרופות מיושנות שניתן להשתמש בהן כדי להרים את הכתם ולהחזיר את הבד.

השתמש בקורנפלור

קורנפלור הוא תרופה טבעית נהדרת להרמת כתמי גריז ושמן.פשוט מפזרים כמות נדיבה של קורנפלור על הכתם ונותנים לו לשבת לפחות שעה.ברגע שלקורנפלור היה סיכוי לספוג את השומן והשמן, להבריש אותו במברשת רכה עם בריסט.

נסה סבון כלים

סבון כלים הוא תרופה נהדרת להסרת כתמי גריז ושמן.כל שעליך לעשות הוא לשפשף כמות קטנה של סבון כלים על הכתם ותן לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש במברשת רכה כדי לקרצף את הכתם בתנועה סיבובית עד שהוא כבר לא נראה.

החל סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה אפקטיבית נוספת להרמת כתמי גריז ושמן.פשוט מפזרים סודה לשתייה על הכתם ונותנים לו לשבת לפחות שעה.לאחר מכן, קרצפו את האזור בעזרת מברשת רכה עם ברכה כדי להסיר את הסודה לשתייה ואת הכתם.

הסרת כתמי יין אדום

כתמי יין אדומים יכולים להיות קשים במיוחד להסרה, אך ישנם כמה תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להרים את הכתם ולשחזור הבד.

נסה יין לבן

תאמינו או לא, יין לבן יכול להיות תרופה נהדרת להסרת כתמי יין אדום.פשוט שופכים כמות קטנה של יין לבן על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, הרים את האזור במטלית לחה עד שהכתם כבר לא נראה.

החל מלח

מלח הוא תרופה טבעית נהדרת להרמת כתמי יין אדום.פשוט מפזרים כמות נדיבה של מלח על הכתם ונותנים לו לשבת לפחות שעה.לאחר מכן, השתמש במברשת רכה כדי לקרצף את הכתם בתנועה סיבובית עד שהוא כבר לא נראה.

השתמש בחומץ

חומץ יכול להיות גם תרופה נהדרת להסרת כתמי יין אדום.פשוט מערבבים חלקים שווים חומץ לבן ומים ושופכים את התערובת על הכתם.לאחר מכן, השתמש במברשת רכה כדי לקרצף את הכתם בתנועה סיבובית עד שהוא כבר לא נראה.

הסרת כתמי דיו

כתמי דיו יכולים להיות קשים במיוחד להסרה, אך ישנם כמה תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להרים את הכתם ולהחזיר את הבד.

נסה ריסוס שיער

ריסוס שיער הוא תרופה נהדרת להסרת כתמי דיו.כל שעליך לעשות הוא לרסס כמות נדיבה של ריסוס שיער על הכתם ותן לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש במברשת רכה כדי לקרצף את הכתם בתנועה סיבובית עד שהוא כבר לא נראה.

החל אלכוהול משפשף

שפשוף אלכוהול הוא תרופה יעילה נוספת להרמת כתמי דיו.פשוט שופכים כמות קטנה של שפשוף אלכוהול על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, הרים את האזור במטלית לחה עד שהכתם כבר לא נראה.

השתמש במסיר לק

מסיר לק יכול להיות גם תרופה נהדרת להסרת כתמי דיו.כל שעליך לעשות הוא לשפוך כמות קטנה של מסיר לק על הכתם ותן לו לשבת מספר דקות.לאחר מכן, השתמש במברשת רכה כדי לקרצף את הכתם בתנועה סיבובית עד שהוא כבר לא נראה.

טיפ ייחודי ומועיל

לא משנה באיזה תרופה מיושנת אתה משתמש, חשוב לזכור לבחון תמיד את התרופה על אזור קטן ולא בולט של הבד לפני שתשתמש בה על הכתם.זה יעזור להבטיח כי התרופה לא תגרום נזק או שינוי צבע למד.

כיצד להסיר כתמים עם פתרונות טבעיים ואורגניים

כתמים יכולים להיות קשים במיוחד להסרתםבדים, שטיחים וריפודים.רבים ממסעי הכתמים המסחריים הקיימים כיום מכילים כימיקלים קשים העלולים לפגוע בבדים ולפגוע בסביבה.למרבה המזל, ישנם כמה פתרונות טבעיים ואורגניים שניתן להשתמש בהם כדי להסיר כתמים באותה מידה.להלן 21 תרופות אפקטיביות ואיכותיות מיושנות להסרת כתמים המשתמשים במרכיבים טבעיים ואורגניים:

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מסיר כתמים טבעי שהוא יעיל וזול כאחד.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים אותה עם כמות קטנה של מים לייצור משחה.החל את העיסה על הכתם ותן לו לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

2.חומץ וסבון כלים

שילוב חומץ וסבון כלים הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים חומץ חלק אחד עם סבון כלים חלק אחד והחל אותו על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מסיר כתמים טבעי היעיל על סוגים רבים של כתמים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט מרחו את מיץ הלימון על הכתם ונותנים לו לשבת כשעה לפני שקרצפו אותו עם מטלית לחה.

4.תמיסת מלח וחומץ

שילוב מלח וחומץ הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים מלח חלק אחד עם חומץ חלק אחד והחל אותו על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

5.שפשוף אלכוהול

שפשוף אלכוהול הוא דרך נהדרת להסיר כתמים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט החל את האלכוהול השפשף על הכתם ותן לו לשבת כשעה לפני שתקרצף אותו עם מטלית לחה.

6.מי חמצן

מי חמצן הוא מסיר כתמים יעיל הבטוח לרוב הבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט מערבבים חלק אחד מי חמצן עם מים חלק אחד והחל אותם על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

7.יין לבן

יין לבן הוא מסיר כתמים טבעי היעיל על סוגים רבים של כתמים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט החל את היין הלבן על הכתם ותן לו לשבת כשעה לפני שתקרצף אותו עם מטלית לחה.

8.תמיסת אמוניה

אמוניה היא דרך נהדרת להסיר כתמים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט מערבבים אמוניה חלק אחד עם שני חלקים ומורחים אותה על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

9.תמיסת חומר ניקוי ומים

שילוב חומר ניקוי ומים הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים חומר ניקוי חלק אחד עם שני חלקים מים והחל אותו על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

10.פתרון בורקס

בורקס הוא מסיר כתמים טבעי היעיל על סוגים רבים של כתמים.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט מערבבים בורקס חלק אחד עם שני חלקים ומרחו אותם על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

שיטות הסרת כתמים מיושנים נוספים

11.קורנפלור ומדבק מים

שילוב קורנפלור ומים הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים קורנפלור חלק אחד עם מים חלק אחד והחל אותו על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

12.תמיסת מיץ מלח ומיון לימון

שילוב מיץ מלח ומיון לימון הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים מלח חלק אחד עם מיץ לימון חלק אחד והחל אותו על הכתם.תן לזה לשבת כשעה לפני שקרצף אותו עם מטלית לחה.

13.תמיסת סודה לשתייה וחומץ

שילוב סודה לשתייה וחומץ הוא דרך נהדרת להסיר כתמים עקשניים מבדים.כדי להשתמש בשיטה זו,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן