דף הבית » תרופות סבתא » 21 סעדים של סבתא מזינה ושימושית להדריך יונים
dadadddd dadc daddaad dedddad ddaddeddaddaa dcdddadda d

21 סעדים של סבתא מזינה ושימושית להדריך יונים

הסעדים של סבתא מסורתית להדריך יונים

יונים יכולות להוות מטרד למשקי בית ועסקים רבים, אך הם לא חייבים להיות.סבתות ברחבי העולם השתמשו בתרופות הפשוטות הללו במשך דורות כדי להדוף יונים מבתיהן והגנים שלהן.המשך לקרוא עבור 21 סעדים מזינים ושימושיים שגם אתה יכול להשתמש כדי להרחיק את היונים.

1.ינשופי פלסטיק

אחד הפתרונות המפורסמים ביותר להנחת יונים הוא להשתמש בינשוף פלסטיק.מקם את הינשופים במקומות אסטרטגיים סביב הנכס שלך, כגון חלונות או מדפים, ויונים יפחדו.החוכמה היא להמשיך להזיז את הינשופים כך שהייונים לא יתרגלו אליהם.

2.מחרוזת את המאפיין שלך

תרופה פופולרית נוספת היא מחרוזת את הנכס שלך.תלו מיתרים או חוטים בקטעים סביב רכושכם, לפחות 3 מטרים מהקרקע.זה יוצר תחושה לא נעימה עבור יונים והם לא ירצו לנחות.הקפד להשתמש במיתרים עבים יותר, כך שהיסות לא יוכלו לפרוץ אותם.

טיפ:

השתמש במיתרים צבעוניים בהירים לקבלת נראות ויעילות טובים יותר.

3.מכשירים להכנת רעש

מכשירים לייצור רעש כמו שריקות, פעמונים ואפילו צלילים שהוקלטו מציפורי טרף שימשו להפחדת יונים.מקם אותם אסטרטגית סביב הנכס שלך והם יהיו בטוחים להבריח את היונים.

4.רשת

רשת היא דרך יעילה נוספת להרחיק את היונים.תלה את הרשת סביב מרפסות, חלונות או אזורים אחרים שאתה לא רוצה שהיונים ייכנסו.יש למקם את הרשת לפחות 6 מטרים מהקרקע כך שיונים לא יוכלו להגיע אליו.

5.דוקרנים ומדרונות

ניתן להשתמש בקוצים ומדרונות כדי להדוף את היונים.הניחו דוקרנים באזורים שבהם נוחתים בדרך כלל יונים, כמו אדני חלונות או מדפים.יש למקם גם את המדרונות בסמוך לאזורים אלה, כך שהיונים לא יוכלו לנחות או לבנות קן.

6.טורפים מזויפים

דרך נוספת להפחיד יונים היא להשתמש בטורפים מזויפים.אתה יכול לרכוש נצים, ינשופים וחתולים מזויפים שנועדו להפחיד יונים.מקם אותם במקומות אסטרטגיים סביב הנכס שלך והם יהיו בטוחים להרחיק את היונים.

7.תרסיסי מים

תרסיסי מים הם דרך נהדרת להרחיק את היונים.כאשר יונים נוחתות על משטח, ריסס אותן עם צינור מים או אקדח מים.זה יבהיר את היונים והם יעפו משם.

8.תרסיסי חומץ

ניתן להשתמש בתרסיסי חומץ גם כדי להגן על יונים.מערבבים חלקים שווים חומץ ומים בבקבוק ריסוס ומרסס את היונים כאשר הם נוחתים.החומץ ירגיז את עיניהם והם יהיו בטוחים להתרחק.

9.ביצים מזויפות

ביצים מזויפות הן תרופה נוספת שניתן להשתמש בה כדי להדוף יונים.מניחים ביצים מזויפות באזורים שבהם יונים בדרך כלל מטילות את ביציהן.זה ירתיע את היונים מהטלת ביצים בנכס שלך.

10.ממטרות מופעלות על ידי תנועה

ממטרות המופעלות על ידי תנועה הם גם דרך נהדרת להרחיק את היונים.כאשר הממטרה חש תנועה, היא תדליק וירססו את היונים.זה יבהיל אותם והם יעפו משם.

11.מכשירים קוליים

מכשירים קולי הם סוג של מכשיר הפולט גלי צליל בתדירות גבוהה שלא ניתן לשמוע על ידי בני אדם.גלי הקול הללו יבהלו יונים וירחיקו אותם מהנכס שלכם.

12.קלטת רפלקטיבית

קלטת רפלקטיבית היא גם דרך נהדרת להרחיק את היונים.תלו קלטת רפלקטיבית באזורים שבהם יונים נוחתות בדרך כלל.הקלטת תשקף אור ויפחיד את היונים.

13.פיתולים

ניתן להשתמש בפיתויים גם כדי להדוף את היונים.הניחו פיתולים באזורים שבהם יונים בדרך כלל נוחתות והציפורים יפחדו.

14.לכידה

מלכודת היא דרך יעילה נוספת

טיפים נוספים לשמירה על יונים

בנוסף לתרופות של הסבתא המפורטות לעיל, ישנם טיפים וטריקים אחרים שתוכלו להשתמש בהם כדי להרחיק את היונים מהנכס שלכם.להלן כמה מהשיטות היעילות ביותר להרתעת יונים:

פתיחות כיסוי

קובכל הפתיחות בהן יונים עשויות להשתמש בכדי להיכנס לנכס שלך.זה כולל אדני חלונות, ארובות ואזורים אחרים שבהם יונים עשויים להיות מסוגלים לקבל גישה.איטום אזורים אלה הוא דרך יעילה למנוע כניסה של יונים לרכוש שלך.

השתמש בפיתוי

שימוש בפיתולים הוא דרך נהדרת נוספת להרתיע יונים.הצבת ינשופים מזויפים או פיתולי ציפורים אחרים סביב רכושך יכולה לעזור להניא את היונים להיכנס.בנוסף, תוכלו גם להשתמש בממטרות מופעלות על ידי תנועה ובמכשירים אחרים כדי להפחיד את הציפורים.

הסר מקורות מזון

יונים נמשכות למקורות מזון, ולכן חשוב להסיר מקורות מזון מהנכס שלך.זה כולל זרעי ציפורים, אוכל לחיות מחמד ופריטים אחרים שעשויים להיות אטרקטיביים ליונים.הסרת מקורות מזון אלה מהרכוש שלך יכולה לעזור להפחית את מספר היונים באזור.

מסקנה

השימוש בתרופות של סבתא הוא דרך נהדרת להרתיע את היונים מהכניסה לרכוש שלך.סעדים אלה קלים לשימוש וחסכוניים, מה שהופך אותם לפיתרון אידיאלי להרחיק יונים.בנוסף, ישנם טיפים וטריקים אחרים בהם תוכלו להשתמש בכדי להרחיק את היונים, כמו כיסוי פתחים, שימוש בפיתולים והסרת מקורות מזון.עם השילוב הנכון של שיטות, אתה יכול להרחיק את היונים מהרכוש שלך וליהנות מחלל מגורים חיצוני שלווה.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה טיפים נוספים להרחיק יונים?

    בנוסף לשימוש בתרופות של סבתא, אתה יכול גם לכסות פתיחות, להשתמש בפיתולים ולהסיר מקורות מזון כדי להרתיע את היונים מכניסה לנכס שלך.

לסיכום, הסעדים של סבתא הם דרך יעילה להדוף יונים ולהרחיק אותם מהרכוש שלך.בנוסף, ישנם טיפים וטריקים אחרים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להרתיע עוד יותר את היונים, כמו כיסוי פתחים, שימוש בפיתולים והסרת מקורות מזון.עם השילוב הנכון של שיטות, תוכלו להרחיק את היונים וליהנות ממרחב מגורים חיצוני שלווה.למידע נוסף, העמוד של Wikipedia על בקרת יונים מספק מבט מעמיק על השיטות השונות של בקרת יונה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן